جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت قزوین

اداره ثبت شرکت در استان قزوین 

از سوالات متعدد شما در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت های قزوین است ما در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم لطفا با ما همراه باشید. سوالات خود را از متخصصان ما در ثبت ایلیا بپرسید برای ثبت شرکت در قزوین ما راهنمای تخصصی شما خواهیم بود.

اداره ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت با پیچیدگی های خاصی همراه است عموماً اشخاصی که قصد دارند. شرکت به ثبت برسانند با این پیچیدگی ها مواجه می شوند. چون اطلاع رسانی در این زمینه بسیار ضعیف میباشد و منابع موجود اطلاعات چندانی در این زمینه ارائه نمی دهند.

از وجاهت قانونی هم برخوردار نیستند. لذا بر سردرگمی اشخاص افزوده شده است. از جمله سوالاتی که برای افراد راجع فرآیند ثبت مطرح می باشد. مراحل، اسناد لازم، زمان مورد احتیاج جهت ثبت است.

آدرس اداره ثبت شرکت قزوین

آدرس : قزوین، خیابان پادگان، جنب بانک صادرات، پلاک 406

تلفن : 02833333914

مجتمع ثبت شرکت ایلیا کلیه سوالات شما عزیزان که در آستانه ثبت شرکت در حوزه ثبتی استان قزوین هستید. این مجتمع حقوقی با بهره مندی از تجارب کارشناسان و مشاوران متخصص در امر ثبت شرکتها پاسخگوی حقوقی شما می باشد و شما را از مزیت داشتن مشاوره ای تخصصی و رایگان برخوردار می سازد.

اداره ثبت شرکت در استان قزوین 

انواع شخصیت های حقوقی در آدرس اداره ثبت شرکت های قزوین

  • تعریف شرکت سهامی عام: شرکت سهامی عامی شرکتی می باشد که دارایی شرکت متشکل از سهام می باشد. اعضا سهام دار نامیده می شوند که در تاسیس شرکت نقش دارند بخشی از سرمایه را خود نقدا تودیع می کنند. باقی سرمایه که به عهده گرفته نشده است با مشارکت مردم و از طریق پذیره نویسی تامین می شود.
  • شرکت سهامی خاص: شرکت سهامی خاص شرکتی است ابتدا که تصمیم به فعالیت می گیرد کلیه بودجه ی شرکت را خود اعضایی که تصمیم گرفتند شرکت تشکیل بدهند باید محیا کنند و در برابر بدهی های شرکت هر چقدر که سهام آن ها می ارزد پاسخ گو هستند.
  • شرح تاسیس شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود بین دو نفر یا بیشتر به وجود می آید هدف از تشکیل آن انجام امور بازرگانی است و زمانی که شرکت با قرض روبرو می شود اشخاص عضو در شرکت تا اندازه ای که پول در شرکت گذاشته اند مسئول خواهند بود.
  • نحوه تاسیس شرکت تضامنی: شرکت تضامنی شرکتی است که اسم منحصر به فردی دارد و فعالیت های تجاری انجام میدهد و اشخاصی که در این شرکت ها سهم دارند زمانی که شرکت با بدهی مواجه میشود شخصاً ضامن پرداخت کلیه بدهی های شرکت می باشند.
  • تعریف شرکت مختلط غیر سهامی: شرکت مختلط غیر سهامی،شرکتی است که در آن سهامداران نقشی ندارند. بلکه متشکل شده از کسانی که مسئولیت تضامنی دارند. اشخاصی که مسئولیت محدود دارند در نام این شرکت باید عبارت”مختلط” به همراه نام یکی از اعضای ضامن درج شود.
  • و تعریف شرکت مختلط سهامی: اعضای این شرکت هم سهامداران می باشند. هم ضامنین اگر شرکای ضامن بیشتر از یک نفر باشند مسئولیت آن ها همانند شرکای شرکت تضامنی می باشد. در نام گذاری شرکت هم باید عبارت “مختلط”به همراه نام یکی از شرکای ضامن قید شود.
  • شرایط شرکت نسبی: شرکت نسبی شرکتی است که با دو نفر به وجود میاید و کارهای بازرگانی انجام می دهد. زمانی که شرکت بدهی بار می آورد اشخاص عضو در شرکت به اندازه ی نقدینگی که در شرکت دارند مسئول پرداخت میباشند.
  • چگونگی ثبت شرکت تعاونی: شرکت که دست کم 51%دارایی شرکت را موسسین تامین میکنند و بقیه سرمایه ثبت شرکت را سازمان های دولتی از طریق صلح ، اجاره، اجاره به شرط تملیک در قزوین فراهم مینمایند.
1/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیری
امیری
3 سال قبل

سلام‌شماره‌تلفنی‌از‌شرکت‌بازرگانی‌پرتو‌الماس‌نگین‌می‌خواستم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  امیری
3 سال قبل

برای دریافت شماره تلفن ها باید با 118 تماس بگیرید اما برای دریافت کردن اطلاعاتش میتونین از طریق سایت روزنامه رسمی اقدام کنین