درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های خوزستان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت و نحوه ی ثبت شرکت در خوزستان توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت های خوزستان

اشخاصی که می خواهند در استان خوزستان شرکت ثبت کنند ، اغلب ممکن است سوالات مختلفی برایشان پیش بیاید مانند اینکه چه نوع شرکتی باید به ثبت رساند ؟ چه مراحلی را باید طی نمود ؟ چه مدارکی برای ثبت شرکت لازم است ؟ و یا مدت زمان لازم برای ثبت شرکت چقدر است ؟ این قبیل سوالات و سوالاتی از این دست همواره برای همه متقاضیان ثبت شرکت در استان خوزستان و شهرستانهای آن وجود داشته است که خود تاکیدی است بر لزوم مشاوره با کارشناسان متخصص در زمینه ثبت شرکت.

لذا کارشناسان متخصص ثبت شرکت در مجتمع ثبت شرکت ایلیا در اینجا اطلاعات مختصری در رابطه با ثبت انواع شرکتهای تجاری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آدرس : خیابان مدرس- ثبت اسناد و املاک اهواز کد پستی : 13146- 61337 تلفن :  3334049- 0611

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای در استان خوزستان

  تعریف شرکت سهامی عام : شرکت سهامی عام معمولا برای ثبت شرکت بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرد . سهام این شرکت ها در بورس عرضه می شود.   

  تعریف شرکت سهامی خاص : شرکت های سهامی خاص برای افرادی مناسب است که می خواهند در مناقصه ها و مزایده های دولتی شرکت کنند    زیرا   سرمایه در این نوع شرکت ها به صورت واریزی است و تمام سهام داران نسبت به کل سرمایه و سود و زیان مسئول هستند .   

 تعریف شرکت مسئولیت محدود : برای افرادی مناسب است که صرفا هدفشان ثبت یک شرکت و شراکت و خدمات رسانی است نه مناقصات و پروژه های بزرگ سرمایه در این نوع شرکت ها به صورت اعلامی است .  

 تعریف شرکت مختلط سهامی : سرمایه در این شرکتها بر اساس اورده هر سهام دار است سهام دار ها عده ای از شرکت سهامی هستند  و تعدادی  شریک ضامن هستند.  

تعریف شرکت مختلط غیر سهامی :در این نوع شرکتها برای تشکیل اعضای هیئت مدیره چند نفر از شرکت مسئولیت محدود و چند نفر به عنوان شریک ضامن هستند.

تعریف شرکت تعاونی : تعداد اعضا در این شرکت 7 نفر مدیرعامل باید قبلا عضو هیئت مدیره یکک شرکت بوده باشد سرمایه در این شرکت ها به این گونه است که 50 درصد از آن باید توسط شرکا تامین شود و مابقی اورگان های دولتی تامین کننده باشند.

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها در استان خوزستان به لینک ثبت شرکت در خوزستان مراجعه نمایید.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید