درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

اداره ثبت شرکت ها اهواز

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400


در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با اداره ثبت شرکتها در اهئاز توضیحات مختصر و البته مفیدی ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اداره ثبت شرکت ها اهواز

اشخاص برای ثبت شرکت با مسائل مختلفی در این رابطه روبرو می شوند از جمله افراد متقاضی ثبت در اهواز که این سوالات به دلیل فقدان منبع قابل اعتمادی و قانونی در زمینه پاسخگویی به این سوالات می باشد. به علاوه سوالاتی در مورد مدارک لازم جهت ثبت شرکت،مدت زمان ثبت شرکت،و میزان هزینه برای متقاضیان ثبت شرکت اهواز معمولا مطرح است. ثبت شرکت ایلیا جهت پاسخ گویی به سوالات شما هموطنان عزیز در زمینه ثبت شرکت ها اطلاعاتی را جهت ثبت شرکت و انواع شرکتها در اختیار شما سروران گرامی قرار داده است.

خاطر نشان می شویم که اخیراَ با هدف حذف مراجعات حضوری، فرایند ثبت تاسیس و تغییرات شرکت ها از شیوه سنتی تغییر یافته و مراحل ثبت تاسیس و تغییرات شرکت ها طبق دستورالعمل صادره از طرف سازمان ثبت، به صورت الکترونیکی انجام می شود.در این شیوه، متقاضی ثبت شرکت ها و موسسات می بایست بدون مراجعه به واحد مربوطه، از طریق سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات، درخواست پذیرش انواع ثبت تاسیس و تغییرات شرکت ها و موسسات را از طریق درگاه اینترنتی انجام دهد.در شیوه جدید الکترونیکی، انواع فرم صورت جلسات، اساسنامه و اظهارنامه جهت ثبت کردن شرکت ها و موسسات و هم چنین مدارک لازم و راهنمای جامع ثبت شرکت ها و دستورالعمل درخواست تعیین نام و موضوع فعالیت در پایگاه اطلاع رسانی اداره مربوطه به نشانی http://sherkat.ssaa.ir قابل دسترسی می باشد.بای ثبت شرکت شما باید به اداره ثبت شرکتها مراجعه کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت ها اهواز

استان خوزستان : اهواز پردیس- بلوار گلدیس - بلوار - اداره ثبت شرکتهای و موسسات غیر تجاری

کد پستی : 6139643546

شماره تماس : 32238033 - 061

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای اهواز

   تعریف شرکت سهامی عام      :     شرکتی است که بخشی از  سهام این شرکت را می توان در بورس ارائه داد و سهام این شرکت ها بین افراد عادی تقسیم میم شود ، سرمایه اولیه 5 میلیون ریال است.    

  تعریف شرکتت سهامی خاص : سرمایه در شرکتهای سهامی خاص به افراد حاضر در شرکت داده می شود و قابلیت عرضه در بورس را ندارد    میزان   سرمایه اولیه برای ثبت این نوع شرکتها 100 هزار تومان است .  

  تعریف شرکت با مسئولیت محدود : شرکتی که بین دونفر تشکیل شود و هر فرد با توجه به میزان سهم خود در این شرکت ها مسئولیت دارند.   

 تعریف شرکت تضامنی :  شرکتی که یک نام مشخص دارد  و از اسامی شرکا برای انتخاب نام استفاده شده است بین دو یا چند نفر نیز تشکیل می شود .

   

ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت اداره ثبت شرکت ها اهواز می باشد.برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021تماس بگیرید.

فرآیند ثبت شرکت در اهواز

ابتدا باید به سامانه مربوط به اداره ی ثبت شرکت های اهواز مراجعه نمایید . سپس در همان صفحه ابتدایی شروع به ثبت نام می نمایید اطلاعات هویتی افراد و البته شرکت را وارد و سپس آنها را ثبت می کنید اسامی انتخابی را به ترتیب اولویت در بخش اظهارنامه مربوط به ثبت نام شرکت وارد و منتظر تایید نام می مانید. پس از تایید نام موضوع فعالیت تان را طراحی و در بخش مربوط به موضوع فعالیت وارد می نمایید. پس از تایید نام و تایید موضوع فعالیت و سایر مدارک نوبت به آنمی رسد که منتظرچاپ آگهی روزنامه خود در اداره ی ثبت شرکتها باشید تا با این چاپ مهر تاییدی بر روی ثبت شرکت تان باشد.

واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان خوزستان

 1. اداره ثبت شرکت در آغاجاری
 2. اداره ثبت شرکت در دزفول
 3. اداره ثبت شرکت در آبادان
 4. اداره ثبت شرکت در ماهشهر
 5. اداره ثبت شرکت در خرمشهر
 6. اداره ثبت شرکت در اندیمشک
 7. اداره ثبت شرکت در مسجد سلیمان
 8. اداره ثبت شرکت در بندر امام خمینی
 9. اداره ثبت شرکت در ایذه
 10. اداره ثبت شرکت در شوش
 11. اداره ثبت شرکت در شوشتر
 12. اداره ثبت شرکت در بهبهان
 13. اداره ثبت شرکت در شادگان
 14. اداره ثبت شرکت در دشت آزادگان
 15. اداره ثبت شرکت در باغ ملک
 16. اداره ثبت شرکت در هویزه
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
بنده مدت کوتاهی بین سالهای ۹۲تا۹۳عضو هیئت مدیره شرکت جهان نگهبان امین اهواز بودم وبلا فاصله تقاضای استعفا داده و استعفای بنده طبق نامه رسمی شرکت با امضای مدیر عامل پذیرفته و گفته هیچگونه مسئولیتی متوجه بنده نیست! آیا صحیح است؟! ممنون میشم مشاوره بفرمایید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . طبق قوانین اداره ثبت باید صورتجلسه ایی مبنی بر خروج شما تنظیم گردد و به امضای شما و تمامی اعضا رسیده باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید