درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها کرج 🥇【اداره ثبت شرکتها کرج ✔️】

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400


امروزه اکثر مردم به دلیل تسهیل در امور تجارت به تاسیس انواع شرکت های تجارتی و غیر تجارتی رغبت بیشتری نشان می دهند تا از مزایای این شرکت ها استفاده کنند.اما در عمل با توجه به عدم آگاهی از مباحث پیچیده حقوقی و مواد قانونی مربوطه و عدم استفاده از کارشناسان و متخصصان در رفع مشکلات حقوق و ثبتی بوجود آمده ،موجب سردرگمی موسسین و اعضای شرکت ها شده و خود نیز اغلب موارد با ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی رو برو می شوند.لذا وقتی عده ای می خواهند فعالیت های خود را در قالب شرکت های تجاری انجام دهند بایستی به خوبی به امور ثبتی و تجارتی احاطه داشته باشند.بدین منظور با توجه به اهمیت نقش ثبت در عرصه ی تجارت،به استحضار خوانندگان محترم می رساند مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا با بیش از 18 سال سابقه ی درخشان افتخار این را دارد تا در زمینه های ثبتی و حقوقی خدمت رسان شما عزیزان باشد.

 

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها کرج

اداره ثبت شرکتها کرج

اداره ثبت شرکتهای استان البرز مرجعی است جهت ثبت شرکت در کرج و موسسات عیر تجاری . این اداره ثبت کرج و شهرستانهای تابعه آن را انجام می دهد. بنابراین ثبت شرکت در فردیس ، نظرآباد ، بهارستان ، صفا دشت ، سیمین دشت ، هشتگرد و سایر مناطق این استان توسط اداره ثبت شرکت استان البرز انجام می شود . این اداره همچنین امور ثبت تغییرات شرکت و ثبت انحلال شرکت و سایر امور مربوط به ثبت شرکت ها را به انجام می رساند . به عبارت دیگر ثبت اشخاص حقوقی به طور کلی بر عهده اداره ثبت شرکتهای استان البرز است که با اختصاص شماره ثبت و شناسه ملی شرکتها را به رسمیت شناخته و آنها را در دفاتر ثبت نامنویسی می کند. ثبت تغییرات شرکتها یا موسسات اعم از تغییر نام ، آدرس ، سرمایه و اعضا ی شرکتها باید به اطلاع و ثبت اداره ثبت شرکتها برسد.از دیگر وظایف اداره ثبت شرکتهای کرج ثبت دفاتر تجاری یا مالیاتی است که برای شرکتهای فعال یا غیرفعال درخواست شده و در این اداره به تقاضای آنها رسیدگی می شود.

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتها کرج

قانون ثبت شرکتها مصوب 1310 می باشد بموجب نظامنامه اجرایی همین قانون دایره ای به نام ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات تحت نظر ثبت کل مملکتی شکل گرفت که پس از آن بموجب آئین نامه 1327 تحت عنوان اداره ثبت شرکتها و علائم تجارتی و اختراعات و پس از الحاق کشور ایران به کنوانسیون پاریس مصوب مصوب 1327 (برای حمایت از مالکیت صنعتی و تجارتی و کشاورزی) بعنوان اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی با دو اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری و اداره مالکیت صنعتی تشکیل گردید همچنین به منظور اجرای دقیق و همه جانبه اصل 44 قانون اساسی از جمله حوزه های فعالیت سازمان که می تواند در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری نقش برجسته ای ایفاء نماید . اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی از جنبه ثبت شرکتها نقش مهمی در هویت بخشی به نهادهای اقتصادی و ایجاد امنیت اقتصادی و جذب پایدار ساختن سرمایه های سرگردان و از جنبه مالکیت صنعتی نیز به لحاظ تأثیر شگرف مقولات مالکیت فکری همچون اقتصادی کردن اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری و حمایت حقوقی از تجار و بازرگانی و ... بر عهده داشته و با عنایت به مجوز شماره 194000/624 مورخ 29/11/85 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور . این اداره کل به دو اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری و اداره کل مالکیت صنعتی تقسیم گردید و اصلاحیه طرح اصلاحی آئین نامه ثبت شرکتها مصوب 1340 در تاریخ 24/2/86 از جانب ریاست معظم قوه قضائیه به تصویب رسید و عملاً به دو اداره کل تبدیل گردید.

استان البرز : شهر کرج ، میدان آزادگان ، ابتدای خیابان مطهری ، جنب پل آزادگان ، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز

کد پستی : 3149679651

شماره تماس : 32550620 - 026

وظایف اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری

بموجب ماده دو طرح اصلاحی آئین نامه ثبت شرکتها اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری دارای وظایف زیر خواهد بود :

  1. ثبت شرکتهای تجارتی و موسسات غیرتجارتی ایرانی حوزه تهران و تغییرات بعدی آن.
  2. ثبت دفتر تجارتی و غیرتجارتی حوزه تهران.
  3. پلمب دفاتر تجارتی و غیرتجارتی حوزه تهران.
  4. ثبت شعبه یا نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و تغییرات بعدی آن.
  5. ثبت موسسات خارجی در ایران.
  6. تعیین نام شرکت های خارجی و موسسات غیرتجارتی در شرف ثبت سراسر کشور.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری

ثبت فعالیت های تجاری در تهران در اداره ثبت شرکت ها و در شهرستان ها در اداره ثبت مرکز اصلی آن به عمل خواهد آمد. لذا مرجع ثبت شرکت ها در تهران ” اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ” و در خارج از تهران ” اداره ثبت اسناد و املاک ” مرکز اصلی فعالیت شرکت است که دفتری مخصوص برایثبت شرکت ها اختصاص داده است. در صورتیکه در محل مربوطه ، ثبت اسناد نباشد ، دفاتر اسناد رسمی یا دفتر دادگاه مرجع ثبت خواهد بود . لازم به ذکر است اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی قبلاَ تحت عنوان ” اداره ثبت شرکت ها و علایم تجارتی و اختراعات اداره کل ثبت” نامیده می شد که پس از مصوبه مزبور به دو ” اداره کل ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری” و ” اداره کل مالکیت صنعتی” این نام تغییر پیدا کرده است.

اداره ثبت اسناد کرج

آدرس اداره ثبت اسناد کرج به نشانی البرز - کرج - میدان آزادگان - ابتدای بلوار مطهری - اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز می باشد همچنین شماره تلفن اداره کل ثبت اسناد و املاک استان البرز 026.32506382 می باشد

 

اداره ثبت کرج

اداره ثبت کرج

اداره ثبت کرج واقع در کرج ، میدان آزادگان ، ابتدای خیابان مطهری می باشد . لازم به ذکر است که جهت امور ثبت شرکت ، ثبت تغییرات یا انحلال شرکت و سایر امور ثبتی نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت های کرج نمی باشد و این اداره از طریق سامانه الکترونیکی امور ثبت شرکتها را انجام می دهد. به همین منظور جهت ثبت شرکت در کرج به این سامانه مراجعه کرده و با ثبت نام در سایت اداره ثبت شرکتهای استان البرز اولین قدم برای ثبت شرکت در کرج را بردارید و سپس با تایید نام شرکت ، ارسال و تایید مدارک و تحویل آنها و چاپ آگهی روزنامه رسمی کلیه مراحل ثبت شرکتهای استان البرز به انجام می رسد.

اداره ثبت شرکتهای استان البرز

در انتها خاطر نشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد.فرم مشاوره آنی رایگان را تکمیل کنید تا مشاوران و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 26655119-021 و32137-026 تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

ثبت شرکتها کرج

کرج را با نام ایران کوچک می‌شناسند که در آن تقریباً تمامی اقوام ایرانی زندگی می‌کنند. تنوع نژادی و جمعیت بالای این شهر فرصت مناسبی را برای فعالیت‌های اقتصادی و درآمدزایی به وجود آورده است. برای ایجاد کسب و کار تجاری ثبت شرکت در آن الزامی است. این شرکت‌ها طبق ماده ۲۰ قانون تجارت به ۷ دسته شرکتها سهامی، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی تقسیم می‌شوند. در این مطلب می‌خواهیم ثبت شرکت و برند در استان البرز را شرح دهیم. در ابتدا در مورد کرج و ویژگی‌های آن توضیح دادیم و در ادامه روند ثبت شرکت و برند و مدارک مورد نیاز آن را در استان البرز را شرح می‌دهیم.

مفاد ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کرج و دیگر شهرهای ایران باید از مجموعه قوانینی که قانون‌گذار تعیین کرده پیروی نمود. به طور مثال حداقل سن برای ثبت شرکت ۱۸ سال است. طبق قوانین ثبت شرکت تعداد شرکای لازم برای هر یک از نوع شرکت‌ها عبارتند از:

شرکت‌هایی که حداقل ۲ نفر شریک یا سهامدار نیاز دارد عبارتند از: شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی و شرکت مختلط سهامی
شرکت‌هایی به حداقل ۳ شریک نیاز دارند عبارتند از: شرکت مختلط سهامی و شرکت سهامی خاص

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
باسلام.باتئجه به اینکه باشگتهی از سال 68 توسط اینجانب در شهرستان طالقان مشغول فعالیت بوده لذا عد ه ای درصدد ثبت نام این باشگاه به نام خودشان هستند چگونه می توانم از اداره ثبت شرکتها بخواهم این نام را برروی باشگاهشان نگذارند چون این نام را در جایی ثبت نکردم ولی می توانم از شورا تاییده بگیرم . نام باشگاهم پیام دهدر طالقان بوده است
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام عرض کردم ، وقت بخیر . میتونید یک موسسه ی ورزشی در حیطه ی کاریتون ثبت کنید دو بعد از اون با ثبت برند یا همان علامت تجاری از هرگونه سوء استفاده احتمالی در رایطه با نامتون جلوگیری کنید اما این مستلزم اینه که کسی زودتر از شما اقدام نکرده باشه.
پاسخ
باسلام.باتئجه به اینکه باشگتهی از سال 68 توسط اینجانب در شهرستان طالقان مشغول فعالیت بوده لذا عد ه ای درصدد ثبت نام این باشگاه به نام خودشان هستند چگونه می توانم از اداره ثبت شرکتها بخواهم این نام را برروی باشگاهشان نگذارند چون این نام را در جایی ثبت نکردم ولی می توانم از شورا تاییده بگیرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام عرض کردم ، وقت بخیر . میتونید یک موسسه ی ورزشی در حیطه ی کاریتون ثبت کنید دو بعد از اون با ثبت برند یا همان علامت تجاری از هرگونه سوء استفاده احتمالی در رایطه با نامتون جلوگیری کنید اما این مستلزم اینه که کسی زودتر از شما اقدام نکرده باشه.
پاسخ
سلام، جهت ارسال مدارک شرکت سهامی خاص، پس از افتتاح حساب به نام شرکت، آیا مدارکی (اساسنامه،اظهار نامه و ...) که توسط خود سایت ارائه شده و دارای بارکد و آرم قوه قضاییه هست فقط باید امضا شده و ارسال گردد یا اگر متن مدارک خارج از سربرگ اداره ثبت شرکت ها بوده و امضا شده و ارسال گردد هم مشکلی ندارد؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر باشه . برای بازکردن حساب شرکت ابلاغیه ی تایید نام کافیه .
پاسخ
سلامهزینه تغییر ادرس شرکت چقدر هستش ؟و ایا تمام مراحل را خودتان انجام می دید ؟تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای امور مربوط به تغییر آدرس باید ابتدا مشخص بشه تغییر آدرس در یک حوزه ثبتی هستش یا بین دو حوزه ثبتی ؟
پاسخ
سلام جهت انتقال دفتر شرکت از شهرستان به کرج و غیرتت چقدر زمان نیاز دارد.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . چیزی بالغ بر 15 روزکاری زمان خواهد برد .
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید