درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های آذربایجان غربی

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 4 مرداد 1400


آدرس اداره ثبت شرکت در استان آذربایجان غربی

متقاضیان ثبت شرکت در استان آذربایجان غربی و شهرستانهای آن قطعا در هنگام ثبت شرکت با سوالات مختلفی روبرو شوند که از آنجایی که منبع موثق جهت پاسخگویی به این سوالات به آسانی در دسترس نمی باشد ، این مهم را وظیفه خود می دانیم که اطلاعاتی درابطه با فرآیند ثبت یک شرکت در آذربایجان غربی و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیازو همچنین هزینه ها از طریق کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان آذربایجان غربی

  • تعریف شرکت سهامی عام‌ :شرکت سهامی عام شرکتی بازرگانی میباشد که بخشی از سهام سرمایه آن توسط سهامداران و مابقی آن توسط عموم مردم با اقدام به پذیره نویسی سهام انجام می گردد.
  • تعریف شرکت سهامی خاص :شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی ولو اینکه موضوع فعالیت آن امور بازرگانی نباشد ، در این نوع شرکت تمامی سرمایه توسط خود موسسین فراهم شده و مسئولیت سهامداران به مبلع سهام آنها محدود می گردد.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود یکی از پرطرفدارترین شرکتهایی است که با حضور دونفر شریک که مسئولیت و تعهدشان محدود به سرمایه شان در شرکت است ، تشکیل میشود.
  • تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی،شرکتی است که با یک نام خاص برای انجام امور تجاری بین دو یا چند نفر با که پرداخت بدهی و دیون ثبت شرکت را تضمین می کنند ب وجود می آید.
  • تعریف شرکت مختلط غیرسهامی : شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی ترکیبی است که از چند نفر شریک ضامن به علاوه چند نفر شریک با مسئولیت محدود تشکیل می شود و با سرمایه نقدی به ثبت می رسد.
  • تعریف شرکت مختلط سهامی : شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی ترکیبی است که از چند نفر شریک ضامن به علاوه چند نفر شریک سهامدار تشکیل می شود بدین معنی که سرمایه در آن به سهام تبدیل می شود.
  • تعریف شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت شرکا در آن به صورت نسبی ( نسبت به آورده شان ) محسوب می شود.
  • تعریف شرکت تعاونی : شرکت تعاونی، به شرکتی گفته می شود که تمام یا بیش از 50% از سرمایه آن توسط موسسین تامین شده و در تامین مابقی آن شرکتها و ارگانهای دولتی نقش خواهند دشت.
جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها در آذربایجان غربی به لینک ثبت شرکت در آذربایجان غربی مراجعه نمایید.
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
تغیرات شرکت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت مشاوره تغییرات باید نوع تغییرات خود را مشخص فرمایید
پاسخ
سلام تغیرات هیت مدیره شرکت خدماتی می خوام راه وباندم اضافه کنم امکانش هست
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام اگه بخواین برای الحاق به موضوع اقدام کنین باید از طریق مجمع عمومی فوق العاده اقدام به تنظیم یه صورتجلسه فرمایید ، اگر مقصودتون صورتجلسه انتخاب اعضا باشه که در مجمع هیئت مدیره هستش باید صورتجلسه رو در خصوص این مجمع براتون تنظیم کنیم . من با شما تماس خواهم گرفت تا بتونم شما به طور دقیق راهنمایی کنم
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید