درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های آذربایجان شرقی

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


برای اطلاع از آدرس اداره ثبت شرکت ها در آذربایجان شرقی می توانید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت در استان آذربایجان شرقی

شما می توانید برای ثبت شرکت خود در استان آذربایجان شرقی با کارشناسان ثبت ایلیا در تماس باشید و تمام مراحل ثبت شرکت و البته کلیه ی کارهای حقوقی مربوط به شرکت ها را به ما بسپارید و در پایان تنها برای تحویل مدارک به آدرس :  

تبریز خیابان آزادی – خیابان ملت – جنب تاکسیرانی – ساختمان سابق – شرکت شهرک های صنعتی – طبقه سوم تلفن : 04134484142

و یا کار ثبت شرکت خود را به صورت سامانه ای و پیگیری و ثبت نام کنید سپس مدارک خود را با مراجعه به اداره ثبت به صورت حضوری دریافت کنید.

ثبت شرکت ایلیا جهت سهولت شما هموطنان عزیز این امکان را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در حوزه ثبتی در استان آذربایجان شرقی و شهرستانهای آن فراهم نموده است و اطلاعاتی درباره ی ثبت این گونه شرکت ها را در اینجا به شما ارائه می دهد.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان آذربایجان شرقی

تعریف شرکت سهامی عام : شرکتی که از 3 شریک و 2 بازرس تشکیل و معمولا افراد برای حضور در مناقصه های دولتی این نوع شرکت ها را به ثبت می رسانند. سرمایه در این شرکت ها به صورت حداقلی است امما بهتر ات از حداقل 100 هزار تومان بیشتر باشد زیرا برای بالا رفتن اعتبار نیاز است.

  1. تعریف شرکت سهامی خاص : نوع دیگری از شرکت سهامی است که کل سرمایه توسط اعضای شرکت فراهم می شود و مسئولیت اعضا به اندازه سها آنها در شرکت است.
  2. تعریف شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که سرمایه در آن به سهام تبدیل نشده و تعهد موسسین در قبال اشخاص ثالث و دیون شرکت محدود به سهم الشرکه آنها می باشد.
  3. تعریف شرکت تضامنی  :  شرکت تضامنی، عنوان شرکتی است که شرکا در آن مسئولیت تضامنی دارند یعنی هر یک به تنهایی مسئولیت پرداخت کل قروض و دیون شرکت را برعهده دارند. ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد.
  4. تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : زمانی که دو گروه می خواهند با یکدیگر در یک مناقصه شرکت و کار یک پروژه را انجام دهند زمانی که شرکا چند نفرشان از شرکت مسئولیت محدود هستند و مابقی شریک تضامنی شرکت را مختلط غیر سهامی می گویند واژه غیر سهامی یعنی هیچ کداممشان از یک شرکت سهامی نیست
  5. تعریف شرکت مختلط سهامی : این نوع شرکت مانند شرکت مختلط غیر سهامی است با این تفاوت که سرمایه در آن به شکل سهام درمی آید. ( متشکل از سهامداران + شرکای تضامنی)
  6. تعریف شرکت نسبی :  تعداد نفرات این شرکت مانند شرکت مسئولیت محدود است به صورت حداقلی 2 نفر و مسئولیت در شرکت نیست بر اساس سرمایه هر فرد است.
  7. تعریف شرکت تعاونی :  کسانی که می خواهند کار آفرینی کنند معممولا این نوع شرکت ها را به ثبت می رسانند.
  8. تقریبا نصف سرمایه توسط شرکت و نیم دیگر توسط دولت و وام تامین می شود.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام وقت بخیر جهت ثبت موسسه داوری و حقوقی تصدیع شدم.البته قبلا موسسه حقوقی داشتم.ولی اداره ثبت شهرستان نه روزنامه داده و فقط یه برک با مهر اداره
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
برای ثبت موسسه داوری حتما باید یک وکیل یا مجوز ثبت موسسه داوری داشته باشید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید