توضیحاتی در خصوص چگونگی ثبت شرکت آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ونفوذ اینترنت و رایانه به زندگی عموم مردم و به وجود آمدن دولت الکترونیک بسیاری از کارها من جمله امور ثبتی به شکل آنلاین انجام شده و دیگر مانند گذشته خبری از صفهای طویل در اداره ثبت شرکتها برای تعیین نام یا تکمیل مدارک وجودئ ندارد. در همین راستا ثبت شرکت ایلیا با ایجاد اپلیکیشین ثبت شرکت آنلاین به شما این امکان را می دهد تا از طریق آن به ثبت درخواست خود پرداخته و جزییات اطلاعات لازم را وارد اپلیکیشن نمایید ، سپس با درج نام و مشخصاتتان این امکان برای شما فراهم می شود تا مدارکتان را نیز در این اپلیکیشن بارگذار یکنید و پس از اتمام فرایند ثبت درخواست ثبت شرکت شما پروسه ثبت شرکت آنلاین به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا بلافاصله آغاز می گردد . این اپلیکیشن را می توانید بر روی سیستم عامل اندروید ویا ios نصب کنید و از امکانات فراوان آن اضافه کنید .

ثبت شرکت آنلاین

روند ثبت شرکت

پس از نصب برنامه ثبت شرکت آنلاین جهت ثبت درخواست خود ابتدا باید اطلاعاتی در خصوص اینکه چه نوع شخصیت حقوقی را می توانید ثبت کنید داشته باشید بنابراین در اینجا به شکل مختصر اطلاعاتی در این مورد به شما می دهیم : ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای انواع موضوعات بازرگانی مثل خرید و فروش ، تولید یا توزیع ، صادرات وواردات و... در ابعاد کوچک مناسب است همین فعالیتها در ابعاد بزرگتر را باید در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید همچنین جهت اخذ رتبه و شرکت در مناقصات این نوع شرکت را باید ثبت کنید . سایر فعالیتها مانند فعالیتهای فرهنگی ، هنری ، علمی ، ادبی و آموزشی و... نیز باید ثبت موسسه انجام دهید. برای ثبت موسسه و ثبت شرکت با مسئولیت محدود با دونفر شریک ثبت شرکت آنلاین انجام می شود ولی برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود احتیاج به 5 نفر عضو می باشد . همچنین حتما" جهت ثبت شرکت خود باید یک آدرس ارائه دهید . جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت با مشاوران ثبت شرکت ایلیا از 8:30 بامداد تا 20:30 شب تماس حاصل نمایید.

هزینه ثبت شرکت آنلاین

هزینه ثبت شرکت به طورکلی شامل هزینه های دولتی من جمله حق الثبت شرکت ، ابطال تمبر سرمایه ، هزینه های پستی ، حق الوکاله و حق الچاپ آگهی تاسیس شرکت می گردد که این هزینه ها به شکل ثابت نمی باشند و به همین دلیل نیز نمی توان هزینه ثابتی را برای ثبت شرکت عنوان نمود. به علاوه در ثبت شرکت آنلاین مبلغی نیز جهت پیگیری کار شما به شکل غیرحضوری انجام می شود. ثبت شرکت ایلیا جهت ارائه اطلاعات تکمیلی در خدمت شما متقاضیان محترم می باشد.