درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت آنلاین

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


در این مقاله ما سعی داریم برایتان در رابطه با نحوه ثبت شرکت آنلاین به شما اطلاعات لازم را ارائه دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید  

توضیحاتی در خصوص چگونگی ثبت شرکت آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ونفوذ اینترنت و رایانه به زندگی عموم مردم و به وجود آمدن دولت الکترونیک بسیاری از کارها من جمله امور ثبتی به شکل آنلاین انجام شده و دیگر مانند گذشته خبری از صفهای طویل در اداره ثبت شرکتها برای تعیین نام یا تکمیل مدارک وجودئ ندارد.

 در همین راستا ثبت شرکت ایلیا با ایجاد اپلیکیشین ثبت شرکت آنلاین به شما این امکان را می دهد تا از طریق آن به ثبت درخواست خود پرداخته و جزییات اطلاعات لازم را وارد اپلیکیشن نمایید ، سپس با درج نام و مشخصاتتان این امکان برای شما فراهم می شود تا مدارکتان را نیز در این اپلیکیشن بارگذار یکنید و پس از اتمام فرایند ثبت درخواست ثبت شرکت شما پروسه ثبت شرکت آنلاین به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا بلافاصله آغاز می گردد .

 این اپلیکیشن را می توانید بر روی سیستم عامل اندروید ویا ios نصب کنید و از امکانات فراوان آن اضافه کنید .

روند ثبت شرکت

پس از نصب برنامه ثبت شرکت آنلاین جهت ثبت درخواست خود ابتدا باید اطلاعاتی در خصوص اینکه چه نوع شخصیت حقوقی را می توانید ثبت کنید داشته باشید بنابراین در اینجا به شکل مختصر اطلاعاتی در این مورد به شما می دهیم : ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای انواع موضوعات بازرگانی مثل خرید و فروش ، تولید یا توزیع ، صادرات وواردات و... در ابعاد کوچک مناسب است همین فعالیتها در ابعاد بزرگتر را باید در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید همچنین جهت اخذ رتبه و شرکت در مناقصات این نوع شرکت را باید ثبت کنید . سایر فعالیتها مانند فعالیتهای فرهنگی ، هنری ، علمی ، ادبی و آموزشی و... نیز باید ثبت موسسه انجام دهید.

برای ثبت موسسه و ثبت شرکت با مسئولیت محدود با دونفر شریک ثبت شرکت آنلاین انجام می شود ولی برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود احتیاج به 5 نفر عضو می باشد . همچنین حتما" جهت ثبت شرکت خود باید یک آدرس ارائه دهید . جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت با مشاوران ثبت شرکت ایلیا از 8:30 بامداد تا 20:30 شب تماس حاصل نمایید.

هزینه ثبت شرکت آنلاین

هزینه ثبت شرکت به طورکلی شامل هزینه های دولتی من جمله حق الثبت شرکت ، ابطال تمبر سرمایه ، هزینه های پستی ، حق الوکاله و حق الچاپ آگهی تاسیس شرکت می گردد که این هزینه ها به شکل ثابت نمی باشند و به همین دلیل نیز نمی توان هزینه ثابتی را برای ثبت شرکت عنوان نمود. به علاوه در ثبت شرکت آنلاین مبلغی نیز جهت پیگیری کار شما به شکل غیرحضوری انجام می شود. ثبت شرکت ایلیا جهت ارائه اطلاعات تکمیلی در خدمت شما متقاضیان محترم می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ونفوذ اینترنت و رایانه به زندگی عموم مردم و به وجود آمدن دولت الکترونیک بسیاری از کارها من جمله امور ثبتی به شکل آنلاین انجام شده و دیگر مانندگذشته خبری از صفهای طویل در اداره ثبت شرکتها برای تعیین نام یا تکمیل مدارک وجودئ ندارد. در همین راستا ثبت شرکت ایلیا با ایجاد اپلیکیشین ثبت آنلاین به شما این امکان را می دهد تا از طریق آن به ثبت درخواست خود پرداخته و جزییات اطلاعات لازم را وارد اپلیکیشن نمایید ، سپس با درج نام و مشخصاتتان این امکان برای شما فراهم می شود تامدارکتان را نیز در این اپلیکیشن بارگذار یکنید و پس از اتمام فرایند ثبت درخواست ثبت شرکت شما پروسه ثبت شرکت آنلاین به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا بلافاصله آغاز می گردد . این اپلیکیشن را می توانید بر روی سیستم عامل اندروید ویا ios نصب کنید و از امکانات فراوان آن اضافه کنید .

روند ثبت شرکت

پس از نصب برنامه ثبت شرکت آنلاین جهت ثبت درخواست خود ابتدا باید اطلاعاتی در خصوص اینکه چه نوع شخصیت حقوقی را می توانید ثبت کنید داشته باشید بنابراین در اینجا به شکل مختصر اطلاعاتی در این مورد به شما می دهیم : ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای انواع موضوعات بازرگانی مثل خرید و فروش ، تولید یا توزیع ، صادرات وواردات و... در ابعاد کوچک مناسب است همین فعالیتها در ابعاد بزرگتر را باید در قالب شرکت با سهامی خاص به ثبت برسانید همچنین جهت اخذ رتبه و شرکت در مناقصات این نوع شرکت را باید ثبت کنید . سایر فعالیتها مانند فعالیتهای فرهنگی ، هنری ، علمی ، ادبی و آموزشی و... نیز باید ثبت موسسه انجام دهید. برای ثبت موسسه و ثبت شرکت با مسئولیت محدود با دونفر شریک ثبت شرکت آنلاین انجام می شود ولی برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود احتیاج به 5 نفر عضو می باشد . همچنین حتما" جهت ثبت شرکت خود باید یک آدرس ارائه دهید . جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در این خصوص با مشاوران ثبت شرکت ایلیا از 8:30 بامداد تا 20:30 شب تماس حاصل نمایید.

هزینه ثبت شرکت به طورکلی شامل هزینه های دولتی من جمله حق الثبت شرکت ، ابطال تمبر سرمایه ، هزینه های پستی ، حق الوکاله و حق الچاپ آگهی تاسیس شرکت می گردد که این هزینه ها به شکل ثابت نمی باشندذ و به همین دلیل نیز نمی توان هزینه ثابتی را برای ثبت شرکت عنوان نمود. به علاوه در ثبت شرکت آنلاین مبلغی نیز جهت پیگیری کار شما به شکل غیرحضوری انجام می شود. ثبت شرکت ایلیا جهت ارائه اطلاعات تکمیلی در خدمت شما متقاضیان محترم می باشد.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید