• شرایط ثبت شرکت در اردستان

اشخاص میتوانند به منظور انجام فعالیتهای تجاری کنار هم قرار بگیرند و این امر مستلزم کسب و کار قانونی از قبیل ثبت شرکت می باشد. این اقدامات هم میتواند از طریق خود متقاضی و یا از طریق کارشناسان متخصص در این زمینه انجام شود. متقاضیان ثبت شرکت در اردستان میتوانند با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشند.
نحوه ثبت شرکت در اردستان
متقاضیان ثبت شرکت به منظور کسب اطلاع از نحوه ثبت یک شرکت در اردستان میتوانند از مشاوره رایگان مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند شوند.

مراحل ثبت شرکت در اردستان

بعد از جمع آوری اطلاعات خود می بایست مدارک قالب ثبتی خود را با توجه به موضوع فعالییتان انتخاب نمایید. و با توجه به نوع ثبت خود مدارک لازم را تهیه میکنید. موسسین می بایست در ابتدا 5 نام پیشنهادی را با توجه به شرایط گفته شده از جانب اداره ثبت شرکتها انتخاب نمایند این نام باید از سه سیلاب خاص که ریشه فارسی دارند انتخاب شوند و توجه داشته باشید که قبلا به ثبت نرسیده باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اردستان

ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضاء هیئت مدیره

مدت زمان ثبت شرکت در اردستان

شرکت ها با توجه به نوع قالب ثبتی و حوزه ثبتی زمان آن متفاوت می باشد اما به طور کلی حدود 25 الی 30 روز کاری زمان میبرد تا ثبت شرکت در اردستان به پایان برسد.

هزینه ثبت شرکت در اردستان

متقاضیان محترم می توانند بعد از مشاوره با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا اطلاع کامل از جزئیات فرآیند ثبت از هزینه های کامل ثبت شرکت خود در اردستان مطلع شوند.

ثبت شرکتهای تجاری در اردستان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اردستان
ثبت شرکت سهامی خاص در اردستان
ثیت شرکت تعاونی در اردستان
ثبت موسسات غیرتجاری در اردستان
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در اردستان