لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت تضامنی 【مشاوره رایگان ثبت شرکت تضامنی✔️】


بعداز شرکتهای سهامی خاص و شرکتهای با مسئولیت محدود دیگر شرکتی که با استقبال روبرو می شود شرکت تضامنی می باشد . شرکت تضامنی شرکتی شخصی محسوب می شود و هویت شرکا در آن بسیار حائز اهمیت می باشد . شرکت تضامنی با حداقل دونفر قابلیت ثبت می یابد و هریک از اعضا دارای مسئولیت تضامنی می باشند .برای اطلاع از مراحل و شرایط و نیز مدارک مربوط به ثبت شرکت های تضامنی با ما در ادامه همراه و هم گام باشید تا موارد مهمی را در زمینه ثبت شرکت تضامنی در اختیار شما قرار دهیم . 

ثبت شرکت تضامنی

شرکت های تضامنی از جمله شرکت های تجاری به حساب می آیند که فعالیت های خود را براساس قوانین مندرج در اداره ثبت شرکت ها انجام می دهند .

در این نوع شرکت ها هر شخصی که به عنوان موسس و شریک در شرکت فعالیت دارد دارای شخصیت و اعتبار خاص به خود می باشد که مسئولیت های ویژه ای را در شرکت های بر عهده دارند . بر  اساس ماده 116 قوانین تجارت شرکت هایی با عنوان تضامنی میان دو یا چند نفر از شرکا با قید شرکت تضامنی فعالیت خود را انجام می دهند .

 

ثبت شرکت تضامنی

 

تشکیل شرکت تضامنی

در شرکت های تضامنی در صورتی که سرمایه شرکت پاسخگوی بدهی های وارده به شرکت نباشد هر کدام از شرکا مسئولیت پرداخت بدهی ها را دارند ولی در صورتی که بین شرکا قراردادی مبنی بر پرداخت این بدهی ها توسط فردی به عنوان ضامن در شرکت منعقد شده باشد در صورت بروز بدهی ها ان فرد مسئول در پرداخت بدهی ها می باشد. البته این موضوع دلیلی بر نداشتن مسئولیت دیگر شرکا در زمان بدهی و مراجعه طلبکاران به وی نخواهد شد . با پرداخت بدهی توسط یکی از شرکا وی می تواند به نزد دیگر شرکا رجوع کرده و به نسبت سرمایه وارده هرکدام از شرکا از آن ها طلب خود را دریافت کند . در این زمان به اهمیت انتخاب شریک مناسب برای همکاری در شرکت پی خواهیم برد زیرا مهم ترین ویژگی یک شریک خوب در شرکت های تضامنی را می توان قابل اعتماد بودن آن ها نام برد .  در ادامه با ما همراه باشید تا از مراحل و مدارک لازم به جهت ثبت شرکت های تضامنی برای شما توضیحاتی داده خواهد شد . در صورت داشتن هر سوالی در زمینه ثبت شرکت های تضامنی تنها کافی است با شماره تماس های مجتمع ایلیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مجتمع با بهره مندی از تجارب خود شما را تا رسیدن به اهدافتان همراهی کنند .

مراحل ثبت شرکت تضامنی

 1.  سرمایه شرکت به صورت کامل به شکل نقدی یا سهم الشرکه برای تاسیس شرکت ارائه شود .
 2. ارائه دو برگه از تقاضانامه و شرکتنامه شرکت
 3. تنظیم دو فرم از اساسنامه شرکت که به امضای تمام شرکا رسیده باشد .
 4. وارد شدن به سایت اداره ثبت شرکت ها به نشانیsherkat.ssaa.ir
 5. تکمیل مدارک و اطلاعات خواسته شده و انتخاب 5 نام انتخابی و پیشنهادی برای شرکت مورد نظر .

اساسنامه در شرکت تضامنی

معمولا شرکت های تضامنی به اساسنامه نیازی ندارند ولی در زمانی که یک قرارداد مابین شرکا در شرکت بوجود آید موضوعات پیش آمده در متن اساسنامه قید می شود زیرا در اساسنامه شرکت تضامنی موارد مهم و  اساسی در شرکت درج خواهد شد. این موارد را می توان در موارد زیر خلاصه کرد :

 •  نام شرکت
 •  موضوع شرکت
 •  مدت فعالیت شرکت
 •  سرمایه نقدی و یا غیر نقدی هریک از شرکاء با درج نام شرکاء
 •  شرایط تقسیم سود و زیان
 •  قوانین مربوط به فوت شرکاء و یا انحلال شرکت به هر دلیل

مدارک جهت ثبت شرکتهای تضامنی

 • دو  برگه از شرکت نامه تکمیل شده شرکت
 • دو برگه از  تقاضانامه تکمیل شده شرکت
 • دو برگه از اساسنامه تکمیل شده شرکت
 • کامل کردن برگه تعیین نام شرکت به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و ارائه فیش واریزی
 • اصل جواز فعالیت از مراجع مربوطه در مواردی که ثبت موضوع فعالیت به مجوز نیاز داشته باشد
 • تصویر کپی برابر اصل شده مدارک مربوط به هویت تمام شرکا ، مدیران و هیئت نظار . در صورتی که تعداد اعضا بیش از 12 نفر باشد
 • دو رونوشت از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
 • دو رونوشت از متن صورتجلسه هیئت مدیره
 • اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل انجام پذیرد.

اسم شرکت تضامنی

دارا بودن یک نام مخصوص برای شرکت های تجاری  از مسائل مهم و قابل تامل در شرکت های تضامنی  بوده که به صورت ویژه ای از نظر مسئولیت شرکا در مقابل اشخاص ثالث دارای اهمیت ویژه ای می باشد . در نامگذاری اسم شرکت های تضامنی باید عبارت (شرکت تضامنی) و یا نام یکی از شرکا حتما ذکر شود .
در مواردی که نام شرکت  شامل نام های شرکا نباشد باید بعد از اسم شریک یا شرکایی که نام آن ها ذکر شده است ، عبارتی همچون شرکا یا برادران حتما قید شود.( بر اساس ماده 117 قوانین تجارت)
در شرکت های خانوادگی بعد از درج نام شریک اصلی عبارت هایی چون :   پسران یا برادران ذکر می گردد . ذکر نام اشخاص در نامگذاری شرکت از شروط مربوط به شرکت های تضامنی و نسبی می باشد و درج این موضوع برای سایر شرکت ها واجب نیست .
نام های انتخابی برای شرکت باید دارای شروط زیر باشد :

 1. دارای معنا و مفهوم باشد.
 2. از لغت نامه دهخدا استخراج شود.
 3. با فرهنگ اسلامی مطابقت داشته باشد.
 4. سابقه ثبت از قبل نداشته باشد.

سرمایه شرکت تضامنی

تمام سرمایه نقدی تادیه و سهم الشرکه غیرنقدی تماماَ آماده و تحویل شده باشد .

سهم الشرکه شرکت تضامنی

در شرکت های تضامنی مبالغ و سرمایه هایی که شرکا به شرکت می آورند تا آن را تاسیس کنند . سهم الشرکه شرکت نامیده می شود تمام سهم الشرکه ها مشمول سرمایه شرکت می شوند . سهم الشرکه در شرکت می تواند نقدی و یا به صورت غیر نقدی پرداخت شود در این میان سهم الشرکه غیر نقدی به معنای تمامی امور و وسیله ای که قابل تبدیل به پول باشد ، زیرا به هر حال باید برای تعیین سرمایه شرکت قیمت آن نیز مشخص باشد . 

در شرکت های سرمایه ای که اعتبار شرکت به میزان سرمایه آن مربوط می باشد ، قانونگذار تمامی شروط برای تقویم سهم الشرکه غیرنقدی برای شرکت را ابلاغ خواهد کرد ، در این بین اگر در شرکت های اشخاص که شرکاء ضامن در تعهدات شرکت خواهند بود باید موارد و  تشریفات زیادی را برای انجام این امورمدنظر قرار داده باشند زیرا در صورتی که سهم الشرکه در شرکت بیشتر از قیمت های به روز شده و قانونی آن اعلام شود ، تمامی شرکا در قبال آن مسئولیت خواهند داشت و گزارش سهم الشرکه افزون بر رای شرکادر شرکت و تقسیم ضررو زیان اهمیت ویژه ای دارد . ( ماده 122 قانون تجارت )

" در تمامی شرکت های تضامنی در زمانی که سهم الشرکه یک یا چند نفر به شکل غیر نقدی باشد می بایست میزان سهم الشرکه آن ها از قبل به رضایت تمامی اعضای شرکت ارائه شود "

با استناد به گفته های قبل اعضا در شرکت های تضامنی مسئول ارائه میزان و مقدار سهم الشرکه در شرکت بوده و هم چنین ضامن مبلغی به عنوان سهم الشرکه که میزان آن در سرمایه شرکت قید خواهد شد .
در شرکت نامه باید میزان آورده هر یک از شرکاء تصریح گردد ، زیرا روابط شرکاء با یکدیگر و مسئولیت هر یک از اعضا به میزان تعهدات آن ها در شرکت بستگی دارد به میزانی که در شرکت به عنوان سرمایه گذاشته اند . مقدار سهم الشرکه شرکا در شرکت های تجاری از نوع تضامنی به نسبت اشخاص دیگر اثرگذار است و شرکا هر کدام در قبال طلبکاران در شرکت مسئول در پرداخت تمامی قروض  خواهند بود و هم چنین میزان مسئولیت آن ها به صورت تضامنی است . در زمانی که هر شریکی بیشتر از سهم الشرکه خود مبالغی را به طلبکاران شرکت بپردازند ، در این بین حق رجوع او به سایر شرکا برای دریافت مبلغی که اضافه از میزان سهم الشرکه خود پرداخت نموده محفوظ است. علاوه بر آن، منافع اصولاَ به میزان سهم الشرکه هر یک از شرکاء تقسیم می گردد. ماده 119 قانون تجارت مقرر می دارد :

" در شرکت های تضامنی منافع هر شریک به میزان سهم الشرکه آن ها در شرکت وابسته است مگر آن که در شرکت نامه غیر از این موضوع بیان شده باشد "

آگهی ثبت شرکت تضامنی

درج در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران که در آن تمامی اطلاعات شرکت تضامنی درج می شود.نام شرکا، سرمایه، اسم و...
پس از تشکیل شرکت تضامنی نسبت به تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی،تهیه دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.

 

ثبت شرکت و برند ایلیا

 

شرکت تضامنی چه زمانی تشکیل میشود

موکلان بعد از انتخاب افرادی دارای شرایط  برای تشکیل شرکت های تضامنی خواهند توانست با مراجعه به مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا از خدمات مشاوره ی حقوقی کارشناسان ثبتی بهره مند شده و در راه رسیدن به اهدافتان با مشاورین موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا آن ها گام به گام در کنار شما متقاضیان حقوقی تا انتهای مسیر خواهند بود . بدین ترتیب اولین گام برای ثبت شرکت تضامنی و برای تحقق بخشیدن به اهدافتان می توانید همین حالا باما تماس بگیرید .

زمان ثبت شرکت های تضامنی

مدت زمان ثبت شرکتها با توجه به نوع و موضوعات فعالیت شرکتها در تغییر است.اما برای شرکتهای تضامنی در صورتی که موضوع پیشنهادی متقاضیان ثبت شرکت تضامنی نیازمند کسب مجوز نباشد ،حدود 25 الی 30 روز کاری زمان پیش بینی می شود.

هزینه ثبت شرکت تضامنی

هزینه ی ثبت شرکت تضامنی را بر طبق درخواست موکلان برای ثبت شرکت تضامنی برآورد خواهند کرد . به عنوان مثال میزان سرمایه ی اولیه در ثبت شرکت ، موضوع فعالیت شرکت ، تعداد عضو در شرکت ، میزان کاراکترهایی که در فعالیت شرکت ذکر خواهد شد ، حق الثبت شرکت و نیز حق الدرج  در روزنامه کثیر الانتشار و آگهی روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران از این پارامترها محسوب میشود که باید به ان ها توجه کرده و بر اساس آن ها از کارشناسی مجرب در این راه به جهت برآورد تعرفه ها یاری جست .

نقل و انتقالات سهم الشرکه در ثبت شرکت تضامنی با توافق شرکا صورت پذیر می باشد.

طلبکار در مطالبه طلب خود از شرکا حق انتخاب دارد ومی تواند خودش انتخاب کند که کدام یک از شرکا به پرداخت دیون وی مبادرت بورزد.شریک منتخب نمی تواند بخاطر اینکه میزان سهم الشرکه اش از سرمایه ی شرکت کمتر است ،از پرداخت بدهی سر باز بزند.در حالتی که اساسنامه اتفاق دیگری را متصور شده باشد براساس آن در ارتباط با اشخاص ثالث برخورد خواهد شد.

هیچ یک از شرکای تضامنی قادر نیستند که بدون کسب اجازه دیگر شرکا به حساب خود به تجارتی از جنس تجارت شرکت تضامنی که در آن شریک هستند مبادرت بورزند. پیش از آنکه شرکت تضامنی به انحلال برسد می بایست درخواست پرداخت قروض از جانب خود شرکت صورت پذیرد.درحالت منحل شدن طلبکاران قادرند به شرکا برای دریافت مطالبات خود مراجعت بنمایند.

ماده یک قانون تجارت اینطور بیان می کند که در هر جایی که ادره ی ثبت اسناد یا دفتر اسناد رسمی دایر می باشد شرکتهای بازرگانی نیز در همان محل دایر می گردد..تشکیل و ثبت شرکت های تضامنی می بایست برمبنای متن شرکتنامه صورت پذیرد.شرکتهای بازرگانی در تهران در اداره ثبت شرکت ها و در خارج از تهران در اداره ثبت اسناد رسمی ودر غیر این صورت ثبت در دفتر محکمه ابتدایی یا صلحیه با رعایت ترتیب کفایت می کند.

شرکتنامه در حقیقت قرارداد شکل گیری شرکت می باشد و تفاوت آن با متن اساسنامه در این می باشد که شرکتنامه به نوعی عقد برای شرکت محسوب می شود ونیت و رضایت شرکا را جهت شکل گیری ثبت شرکت تضامنی بر مبنای ضوابط و شرایط پیش بینی می کند واعلام می نماید.حال آنکه اساسنامه دستور کاری شرکت می باشد.به جهت ثبت شرکت تضامنی می بایستی که متن اساسنامه تسلیم اداره ثبت شرکتها گردد.تدوین شرکتنامه برای کلیه ی شرکتها اجباری می باشد در حالیکه تنظیم متن اساسنامه تنها برای شرکتهای سهامی و شرکتها ی مختلط الزام قانونی دارد.در این دونوع شرکت به جهت تعدد شرکا ،نظارت برامور شرکت عملا غیر ممکن می شود بنابراین لازم است که اصول وچهارچوبی برای مدیریت به صورت روشن و صریح ارائه گردد.به همین علت قانونگذار برای دیگر شرکتها که دارای اعضا ی کمتری می باشند قید وبند کمتر وسبک تری را اتخاذ نموده است.اما در عمل متوجه می شویم که علاوه بر سند شرکتنامه برای شرکت متن اساسنامه نیز الزامی می باشد.

گاهی اوقات شرکا شرکتنامه را به نحوی تنظیم می کنند که کاملا از نظر اداره شرکت دارای جامعیت می باشد وبه ضمانت آن به ثبت شر کت تضامنی مبادرت می ورزند.

موارد ی که می بایست در متن شرکتنامه زمان ثبت شرکت تضامنی قید گردد

 • نام شرکت
 • نوع شرکت
 • موضوع شرکت
 • مرکز اصلی شرکت به همراه آدرس
 • اسامی شرکا وموسسان
 • شناسنامه ومحل اقامت هریک از شرکا وبازرسین
 • مبدا تاسیس شرکت
 • مدت شرکت
 • سرمایه شرکت اعم از نقدی و جنسی
 • میزان سهم الشرکه شرکا
 • مدیران شرکت واختیارات آنها وهمچنین اشخاصی که دارای حق امضا هستند.
 • زمان رسیدگی به حساب وترتیب تقسیم سود شرکت
 • فسخ شرکت
 • محل شعب شرکت
 • بازرسان شرکت و...

انحلال شرکت تضامنی

نکته مهم در رابطه با زمان فعالیت شرکت تضامنی

 1. در شرایطی که شرکت تضامنی بیش از بازه ی زمانی مقرر بخواهد فعالیت نماید و پیش از فرارسیدن موعد تعیین شده نسبت به تمدید تاریخ اقدامی صورت نگرفته باشد.
 2. در حالت ورشکستگی "ورشکستگی توقفی می باشد به جهت پرداخت بدهی "
 3. در صورت صلاحدید مجمع عمومی فوق العاده .
 4. توافق و رضایت شرکا
 5. در حالتی که احدی از شرکا دچار ورشکستگی گردد یااینکه بنا به نیاز نزد دادگاههای صلاحیتدار خواستار منحل شدن گردد ومحکمه حکم انحلال را صادر بنماید.
 6. وقتی که یکی از شرکا ورشکست بشود و میزان سهمش در منافع شرکت بر ای پرداخت بدهی ها کفایت نکند می توانند خواستار انحلال شرکت بشوند.به این شکل که از شش ماه قبل نیت خود را در قالب اظهارنامه بیان کنند به این صورت دیگر شرکا قادرند پیش از صدور قطعی رای با پرداخت دیون طلبکاران یا جلب رضایتشان انحلال شرکت را اعلام نمایند.
 7. در حالتی که یکی از شرکا شرکت را با موافقت اساسنامه فسخ نماید.
 8. فوت یا محجوریت یکی از شرکا و درج این عنوان در متن اساسنامه

- زمان انحلال شرکت یکی از شرکا یا فردی خارج از شرکا بعنوان مدیر تصفه برگزیده می شود.

-زمانی که شرکت تضامنی دچار انحلال بشود تا وقتی که بدهی های شرکت از دارایی آن پرداخت نشده باشد هیچ یک از طلبکاران شخصی شرکا قادر نیستند از منبع دارایی ها ی شرکت طلب بنمایند.در صورتی که دارایی شرکت جهت پرداخت مابقی بدهی ها کفایت نکند طلبکاران شرکت این حق را داردند که مابقی طلبشان را از همه یا تک تک شرکا طلب بنمایند.اما طلبکاران شرکت بر طلبکاران خود شخص حق تقدمی را دارا نمی باشند.تنها در حالتی می توان شرکا را برای اخذ طلب مورد تعقیب قرار داد که شرکت دچار انحلال شده باشد.

- هر کسی که بعنوان شریک ضامن به شرکت تضامنی ورود یابد بطور ضمانتی با دیگر شرکا مسئول پرداخت قروضی خواهد شد که پیش از ورود او دریافت گردیده و فرقی نمیکند که تغییری در نام شرکت داده یا نداده باشد .در صورتی که شرکا قراری بین خودشان گذاشته باشند که خلاف مباحث فوق الذکر باشد ،چنین قراری در برابر اشخاص ثالث بی اعتبار می باشد . در حالت فوت یا محجوریت احدی از شرکا حیات شرکت به رضایت دیگر شرکا و قائم مقام متوفی وابسته می باشد.

از اینکه سایت مجتمع ثبت شرکت ایلیا را جهت مطالعه انتخاب نمودید کمال سپاس و تشکر را ادا خواهیم کرد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس 02632137 و 02126655119 تماس حاصل فرمایید تا در کم ترین زمان امور ثبتی و حقوقی خود را به سرانجام رسانید . 

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

(( ایده برای اسم شرکت 🥇))【 نام شرکت سه سیلابی✔️】

ما در این مقاله به مطالبی درباره ایده برای اسم شرکت 🥇 نام شرکت سه سیلابی ✔️ اسم شرکت سه سیلابی نمونه اسم شرکت ساختمانی و اسم سه حرفی برای شرکت پرداخته ایم مقاله را مطالعه کنید.

مدت زمان ثبت شرکت

توضیحات کامل درباره مدت زمان ثبت شرکت به بیانی ساده و روان.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به مابسپارید.

وکیل ثبت شرکت

وکیل ثبت شرکت - به شما پیشنهاد می گردد وکیل ثبت شرکت متخصص و مجرب را برای انجام امور ثبتی خود انتخاب نمایید تا از عواقب بعدی و اجبار به تنظیم صورتجلسه های

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

آدرس اداره ثبت شرکت ها به همراه تلفن و نقشه اداره ثبت شرکت ها تهران و مراکز استان ها

لیست کامل آدرس ثبت شرکت ها به همراه نقشه تلفن و آدرس تمام ثبت شرکت های استان ها . توضیحات تکمیلی در خصوص تلفن ثبت شرکت ها و روند ثبت شرکت در استان ها

استعلام رایگان شرکت 【مشاوره رایگان و تخصصی✔️】

استعلام رایگان شرکت در کم ترین زمان با بهره مندی از تجارب خود در 18 سال سابقه فعالیت در حوزه حقوقی شرکت ها آماده انجام امور ثبتی متقایان خواهد بود. - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

🥇شرکت دانش بنیان【ثبت شرکت دانش بنیان✔️】

مراحل، مدارک و بهترین راهنمای ثبت شرکت دانش بنیان و تمامی شرایط و نکاتی که باید در مورد آن بدانید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید