ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ثبت تخصصی انواع شرکت

ثبت برند شرکت عبارت است از اجتماع حقوقی مالکین متعدد در شیئ واحد به نحو اشاعه.

ثبت تخصصی انواع صورتجلسه تغییرات

ثبت برند ثبت تغییرات شرکت ها آخرین تحولات و بروزرسانی شرکت  می باشد و شامل چندین نتیجه اصلی  مزایا برای شرکتها ست. 

ثبت تخصصی علامت تجاری ( برند )

ثبت برند برند مجموعه گره های ذهنی یا تداعیات کار کردی ، احساسی ، عقلی و مزیت هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال می کند. 

مالکیت صنعتی ( طرح صنعتی و ااختراع )

ثبت برند طرح صنعتی آن چیزی است که کالا را خوشایند و جذاب می نماید و لذا به ارزش تجاری و قابلیت فروش یک محصول می افزاید.

خدمات تخصصی اداری و حقوقی

ثبت برند اقدامات در مجتمع بین الملل ایلیا کلیه خدمات اداری ، حقوقی و ثبتی به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

ثبت موسسه فوری و سریع 

 چنانچه دو نفر یا بیشتر قصد انجام فعالیتهای غیر بازرگانی را داشته باشند میتوانند موسسه غیرتجاری به ثبت برسانند این فعالیتها می تواند شامل امور ادبی ، خیریه ، علمی و... باشد.همچنین جهت   ارائه خدمات حقوقی ، حسابداری و سایر خدمات نیز لازم است  موسسه به ثبت برسانید. این موسسات از تاریخ ثبت شخصیت حقوقی پیدا می کنند و میتوانند عنوان های انجمن ، بنگاه و یا کانون را برای خود انتخاب نمایند. شرکا در موسسات غیرتجاری از دونفر کمتر نمی باشد و میزان سرمایه به هر میزان برای شروع فعالیت مجاز می باشد اما توجه داشته باشید از 1.000.000ریال نباید کمتر باشد.ثبت موسسات به دو نوع 1.انتفاعی 2. غیرانتفاعی ممکن می باشد. شما میتوانید جهت تکمیل اطلاعات خود در خصوص ثبت موسسات غیرتجاری با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد.به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه  به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید.

جهت ثبت موسسه از کجا شروع کنیم؟

پس از انتخاب فرد یا افراد واجد شرایط جهت راه اندازی موسسه و تصمیم گیری  در رابطه با نوع فعالیت و نام موسسه خود ،شما متقاضی محترم می توانید با مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا از خدمات مشاوره ی ثبتی کارشناسان و مشاوران ما بهره مند گردید. در این مسیر مشاورین مجتمع ایلیا گام به گام در کنار شما متقاضی محترم می باشد. در نتیجه اولین قدم جهت ثبت موسسه غیرتجاری تنها تماسی از جانب شخص شما با کارشناسان ما است.

اولین گام برای ثبت موسسه انتخاب موضوع فعالیت و طراحی این موضوع به صورت کاملا تخصصی می باشد کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا میتوانند شما را در این زمینه راهنمایی فرمایند انتخاب سرمایه ای مناسب ، تعیین سمت اعضاء هیئت مدیره و نیز تعیین نام مناسب از دیگر مراحل اولیه هستند که  میتوانند در به ثمر رسیدن اهداف شما را کمک نماید.

در ابتدا مدارک شناسایی ( کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی ) اعضاء هیئت مدیره و شرکا را تهیه فرمایند ، اوراق اساسی شرکت که شامل : اساسنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد تنظیم میگردد چنانچه موضوع فعالیت شما نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز الزامی می باشد. متقاضیان میتوانند 5نام مورد نظر خود را به ترتیب اولویت در سامانه ثبت شرکتها وارد نمایند.

مدت زمان ثبت موسسه با توجه به نوع و موضوعیت فعالیت موسسات دستخوش تغییرات میشود.اما برای ثبت موسسه در صورتی که موضوع پیشنهادی متقاضیان محترم ثبت موسسه  نیازی به اخذ مجوز نداشته باشد ،حدود 25 الی 30 روز کاری زمان لازم می باشد.

هزینه ی ثبت شرکت را نوع نیاز درخواستی شما موکل گرامی معین می سازد.بطور مثال میزان سرمایه ی شرکت ، نوع موضوع ، تعداد اعضا ،میزان کاراکترهایی که در فعالیت شرکت ذکر میشود،حق الثبت شرکت  وحق الدرج آگهی روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران از این پارامترها محسوب میشود.

توضیحات تکمیلی

خدمات مرتبط
تعریف سهام بانام در شرکت محیط کار ثبت ایلیا ثبت تغییرات مواد اساسنامه شرکت ثبت علامت تجاری ارکان شرکت تعاونی اقدامات لازم قبل از ثبت شرکت استعلام شماره ثبت شرکت آدرس اداره ثبت شرکتها استان البرز اظهارنامه ثبت علامت تجاری شرایط تشکیل مجامع عمومی شرکت تعاونی ثبت موسسه فوری و سریع رتبه بندی انفورماتیک
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

من از زمان نردبان درست میکنم برای موفقیت نه کاناپه برای استراحت

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

4 دقیقه