لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تغییرات شرکت✔️ ثبت تغییرات شرکت فوری و تخصصی


پس از به ثبت رسیدن یک شرکتی می توان تغییراتی را در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه به شرکت مربوط می باشد ایجاد نمود.مقصود از تغییرات و تصمیم های شرکتها،کلیه تغییراتی است که در مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسه های هیئت مدیره مطابق ضرورت هایی انجام می شود.در ادامه مبحث به توضیحاتی بیشتری خواهیم پرداخت.

ثبت تغییرات شرکت

مقصود از تغییرات و تصمیم های شرکتها،همه ی تغییرات و تصمیم های شرکت است که در مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسه های هیات مدیره مطابق الزامات و ضرورت هایی انجام می شود.برخی از تغییرات شرکت در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده و برخی دیگر در صلاحیت مجمع عمومی عادی است.به صورت کلی تغییر همه مواردی که در اساسنامه وجود دارد در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.به منظور به ثبت رسانیدن تغییرات شرکت به تنظیم صورتجلسه ای نیاز می باشد که می بایست ذیل آن به امضای اعضای شرکت رسیده باشد.شرکت هایی که با مجوز ثبت شده اند جهت تغییرات شرکت خود باید از همه سازمان های گوناگون گروهی مجوز بگیرد و صورتجلسه تغییرات را که به تایید مجوز درآمده است را همراه با اصل مدارک و مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه دهند.

 

ثبت تغییرات شرکت

 

تغییرات شرکت

بعد از آنکه شرکتی به ثبت رسید این امکان برایش فراهم شده است تا بتواند در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه که به شرکت مربوط می شود تغییراتی را ایجاد کند.مقصود از تغییرات و تصمیم های شرکتها همه ی تغییرات و تصمیم هایی می باشد که در مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسه های هیئت مدیره مطابق ضرورت هایی انجام می شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت

 • ارائه رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید ، بازرسین و سهامداران .
 • ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید.
 • ارائه تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید.
 • ارائه اسامی اشخاصی که در شرکت حق امضا دارند.
 • ارائه آدرس و کد پستی شرکت.
 • ارائه سمت اعضای جدید و قدیم.
 • ارائه رونوشت آخرین آگهی تغییرات.
 • ارائه  مبلغ سرمایه و ارزش ریالی.
 • ارائه رونوشت کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید به بعد برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی.
 • ارائه برگه دارایی در صورت نقل و انتقال سهام.

مراحل ثبت تغییرات شرکت

 1. به سامانه ی تنظیم صورتجلسات وارد شوید.
 2. استان و واحد ثبتی را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات شرکت را کامل کنید.
 4. شناسه ی ملی شرکت را وارد کنید.
 5. در صورت نداشتن شناسه ملی شماره ثبت را وارد کنید.
 6. انتخاب نوع شرکت را انتخاب کنید.
 7. نوع صورتجلسه را تعیین کنید.
 8. تعداد اعضای حاضر درجلسه را تعیین کنید.
 9. مشخصات کامل را وارد کنید.
 10. سمت متقاضی را مشخص کنید.
 11. تاریخ برگزاری جلسه، ساعت شروع و پایان جلسه را مشخص کنید.
 12. شماره دسترسی 19 رقمی در قسمت پذیرش موقت را دریافت کنید.
 13. نام و نام خانوادگی و سمت اعضاء امضا کننده ی دفتر را مشخص کنید.
 14. تصمیمات گرفته شده در جلسه را در فهرست نوع تصمیم وارد کنید.
 15. نام درخواستی رابه ترتیب اولویت وارد کنید.
 16. اعضای حاضر در جلسه و عنوان سمت آنها در جلسه را مشخص کنید.
 17. در صورت ایرانی بودن شماره ملی و در صورت غیر ایرانی بودن شماره گذرنامه را وارد کنید.
 18. سمت در شرکت را وارد کنید.
 19. ارتباط اشخاص در جلسه را مشخص کنید.
 20. مدارک مورد نیاز مطابق تصمیمات انتخاب شده در جلسه و نوع  صورتجلسه توسط متقاضی تایید شود.
 21. متن صورتجلسه تایپ شود.
 22. پذیرش جهت ارسال صورتجلسه مکانیزه به ثبت شرکتها تایید شود.

توضیح در خصوص چگونگی تنظیم و تدوین انواع صورتجلسات تغییرات شرکت

جهت ایجاد دگرگونی واجرای ایده ها در شرکت ها ، ضوابط مشخصی برای اجرا و یا به عبارتی اعمال آن نوع تحول به شکل رسمی وجود دارد که در قالب و تنظیم و ثبت صورتجلسات شرکت ها اجرا می گردد.

ثبت همه ی گونه های تغییرات شرکتها با به ثبت رسیدن در سیستم اداره ثبت شرکتها به انضمام تنظیم وتدوین صورتجلسه انجام خواهد پذیرفت.

تغییراتی هم هستند که فقط درحیطه ی صلاحدید مجمع عمومی فوق العاده و برخی درحوزه ی صلاحیت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده میباشد.مدنظر داشته باشید مجامع فقط با حضور سهامداران رسمیت می یابد و حضور اکثریت هم به شرط دادن آگهی دعوت میسر می باشد.

در اکثریت موارد ثبت تغییرات درشرکت می توان به ثبت تغییرات آدرس ، ثبت تغییرات حق امضا ،ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام درشرکتهای سهامی، ثبت تغییرات ورود و خروج در شرکتهای محدود ، ثبت تغییرات افزایش و کاهش سرمایه ، ثبت تغییرات تعیین اعضای هیات مدیره و انحلال و نام برد. در تغییرات کاهش سرمایه می بایست توجه داشت کاهشش سرمایه به دو صورت مجزا صورت می پذیرد؛ کاهش اجباری سرمایه با لایحه اصلاحی و کاهش اختیاری که با رای دادگاه انجام می پذیرد.جهت ثبت افزایش سرمایه درشرکتهای سهامی بازرسین می بایست اعتبار داشته باشند تا بتوان مبلغ سرمایه را بالا برد. در افزایش سرمایه درشرکتهای سهامی بازرسین اعم از بازرس اصلی وبازرس علی البدل می بایست گزارش توجیهی خود را درمورد افزایش سرمایه و عملی شدن آن ارائه دهند.

نکته بسیارمهم در ثبت تغییرات شرکت از نوع " افزایش سرمایه" این است که ؛ افزایش سرمایه صرفاً در حیطه اختیارات مجمع عمومی فوق العاده می باشد و اساسنامه شرکت نمی تواند متضمن اختیار افزایش سرمایه برای هیات مدیره باشد. صرفا هیات مدیره وظیفه عملی نمودن ثبت افزایش سرمایه مکلف می باشند.

تغییرنام شرکت: هرنامی قابل ثبت می باشد به شرطی که آن نام دارای ریشه فارسی باشد و در اداره ثبت شرکتها پیش از این به ثبت نرسیده باشد حتی اگر این نام تک سیلابی باشد. پس صرف عدم ثبت یک نام در اداره ثبت شرکتها یک یا دو یا سه سیلابی بودن آن نیست بلکه ثبت نشدن آن از قبل در اداره ثبت شرکتها مهم می باشد.

برای انتخاب نام برای اینکه سهولت بیشتری برای ثبت نام شرکت داشته باشید بایستی از اسامی سه سیلابی همراه با اسم خاص استفاده نمایید و درنظر داشته باشید اسامی مانند بازرگانی صنعتی- تجارت و... شامل اسم خاص نمی باشند و صرفا تعریف شرکت می باشند.

در ارتباط با ثبت تغییرات نقل و انتقال شرکتها طرفین بایستی درجلسه حضور یافته و صورتجلسات را امضا نمایند. در مورد شرکتهای مسولیت محدود ورود و خروج اعضا نیاز به مفاصا یا همان گواهی مالیاتی ندارد مگر نقل و انتقال سهم الشرکه بین خودشان بخواهد صورت بگیرد که دراین صورت می بایست بواسطه دفاتر اسناد رسمی به شکل رسمی و با گواهی نقل و انتقال و پرداخت مالیات مربوطه صورت گیرد. درارتباط با شرکت های سهامی برای تغییرات نقل و انتقال گواهی نقل و انتقال گرفتن مفاصا از اداره دارایی الزامی می باشد.

نکته مهم این است که داشتن سهام بی نام و یا بانام در پرداخت مالیات نقل و انتقال متفاوت نیست و صاحبان هر دونوع سهام بایستی مالیات 4 درصد نقل و انتقال را پرداخت کنند.

در ارتباط بابه ثبت رساندن تغییرات شرکت نقل و انتقال سهام این نکته که نداشتن گواهی مالیاتی نقل و انتقال باعث عدم ثبت آگهی میشود و درصورت داشتن گواهی نقل و انتقال آگهی مربوطه توسط اداره ثبت شرکت ها به صورت آگهی صادر می شود.

در نظر داشته باشید ثبت تغییرات شرکت از موارد داخلی شرکتهای سهامی می باشد که از موارد آگهی اعلامی نمی باشد و صرفا آگهی هیات مدیره پس از نقل و انتقال و یا لیست سهامداران ملاک آگهی مربوطه می باشد. برای ثبت تغییرات شرکت های دارای مجوز از نهادهای مختلف باید ضمن اخذ گواهی"مجوز" مربوطه از سازمان و یا نهاد مربوطه ، صورتجلسات ممهور به مهر تایید مجوز بشود و همراه با اصل مجوز به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد.

ثبت تغییرات شرکت فوری و تخصصی

هنگامی که متقاضیان شرکت خود را ثبت نمودند می توانند تغییراتی را ایجاد کنند.این تغییرات شرکت شامل مواردی اعم از افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، تغییر موضوع شرکت، تبدیل سهام شرکت به بانام و بی نام، انتخاب یا تمدید بازرسین، تغییر حق امضا شرکت ، تغییر آدرس شرکت، تغییر یا تمدید هیئت مدیره شرکت ، تغییر مواد اساسنامه شرکت و انحلال شرکت می باشددر صورتی که می خواهید هر کدام یک از تغییرات فوق الذکر را انجام دهید باید به صورت قانونی عمل کنید.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت تغییرات شرکت فوری و تخصصی می باشد برای سپردن امور خود به ثبت شرکت ایلیا می توانیدبه دو روش ذیل اقدام کنید:

الف- تکمیل فرم مشاوره آنی رایگان و تماس مشاوران ما با شما.

ب- تماس با شماره تماس های 32137-026 و 26655119-021

 

ثبت تغییرات شرکت فوری و تخصصی

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

کلیه ی تغییرات و تصمیم گیری شرکتها در حیطه ی وظایف مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده و یا جلسات هیأت مدیره می باشد.

نکته : چنانچه مجمع عمومی عادی طی 4 ماه اول سال، پس از پایان سال مالی تشکیل شود،"مجمع عادی سالیانه " و در ماههای دیگر "عادی به طور فوق العاده" نامیده خواهد شد.

الف – اختیارات مجمع عمومی فوق العاده

افزایش یا کاهش سرمایه

تغییر در مفاد اساسنامه که می تواند شامل : ثبت تغییرنام شرکت، ثبت تغییر موضوع فعالیت، ثبت تغییر آدرس، ثبت افزایش یا کاهش سرمایه، ثبت تبدیل سهام به بانام و یا بی نام، ثبت افزایش یا کاهش تعداد مدیران شرکت، ثبت تغییر در حد نصاب لازم جهت تشکیل مجامع و سایر مواردی که بر مبنای قانون تجارت می توان در اساسنامه تغییر ایجاد نمود.

ب- اختیارات مجمع عمومی عادی :

سایر مواردی که جزو اختیارات مجمع عمومی فوق العاده نمی باشد رد صلاحیت مجمع عمومی عادی است که از جمله شامل : تعیین اعضاء هیئت مدیره اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین (اصلی و علی البدل ، تصویب بیلان مالی، تعیین پاداش مدیران و …

مدت زمان لازم جهت ثبت تغییرات شرکت

مدت زمان لازم برای انجام هرگونه ثبت تغييرات شركت ها ۲۵ روز مي باشد.

دستور العمل جدید ثبت صورتجلسه شرکت

براساس بخشنامه 10/08/89 – 139713189 تاسیس شرکتها و موسسات مراقبتی و حفاظتی به مجوز ناجا نیازمند میباشد.
براساس بخشنامه 13/09/89- 89/160201 موسسات غیرتجاری مشمول بند الف ماده آئین نامه مذکور در مرجع ثبت شرکتها برای تاسیس به مجوز نیازمند می باشند اما برای ثبت تغییرات موسسات مذکور نیاز به مجوز ندارند.
براساس بخشنامه 12/10/89 – 89/185338 موسسات قرآنی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی قابل ثبت می باشند.
براساس بخشنامه 02/03/90 – 90/39852 برای تاسیس و تغییرات نهادهای پولی و اعتباری از قبیل بانکها، موسسات اعتباری، تعاونی های اعتباری، صندوقهای قرض الحسنه، صرافی ها و شرکتهای واسپاری (لیزینگ) نیاز به اخذ مجوز از بانک مرکزی می باشد.
براساس بخشنامه 19/10/90 – 90/189751 ارائه گواهی عدم سوءپیشینه کیفری برای مدیران(مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره) و بازرسین شرکتهای تجاری در مرحله تاسیس ضروری و به هنگام تغییرات، اظهار و تایید عدم سوء پیشینه کیفری مدیران و بازرسین در ذیل صورتجلسه مجامع عمومی و عادی (سالیانه و یا فوق العاده) کفایت می نماید.
براساس بخشنامه 26/10/90 – 90/192938 موسساتی که بدون مجوز از بانک مرکزی فعالیت داشته اند برای تغییرات و انحلال آنها نیازی به اخذ مجوز نمی باشد اما موسساتی که برای تاسیس اقدام به اخد مجوز از بانک نموده اند کماکان با مجوز از بانک یاد شده به عمل خواهد آمد.
براساس بخشنامه 02/07/91- 91/120266 ایجاد و تغییرات نهادهای پولی و اعتباری برای تاسیس و تغییرات نیازمند اخذ مجوز از بانک مرکزی می باشند.
براساس بخشنامه 13/07/91 – 131120/91 برای تاسیس موسسات یا تعاونی های دانش بنیان نیاز به اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.
براساس بخشنامه 30/09/91 – 190604/91 مرجع ثبت شعب و نمایندگی شرکت خارجی تنها اداره ثبت شرکتهای تهران می باشد.
براساس بخشنامه 02/10/91 – 191536/91 برای ثبت موسسات حقوقی نیازی به داشتن پروانه وکالت نمی باشد.
براساس بخشنامه 18/10/91 – 91/204947 برای تبدیل سهام بانام به بی نام و بالعکس موارد ذیل لازم و ضروری می باشد:

تصویب مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر تبدیل سهام

جهت تبدیل سهام بی نام به بانام سه نوبت آگهی تبدیل در روزنامه کثیرالانتشار به فاصله 5 روز و مهلت حداقل 2 ماهه.

جهت تبدیل سهام بانام به سهام بی نام یک نوبت آگهی تبدیل در روزنامه کثیرالانتشار شرکت و مهلت حداقل 2 ماهه.

12 .براساس بخشنامه 07/02/92 – 92/17927 برای تاسیس موسسات مترجمی اسناد با ارائه پروانه ترجمه امکان پذیر می باشد.- براساس بخشنامه 01/04/92 – 92/59182 نقل و انتقال سهام همراه بی نام در اداره ثبت شرکتها مورد آگهی ندارد و صورتجلسه نقل و انتقال سهام همراه با کپی مصدق شناسنامه و کارت ملی به همراه گواهی نقل و انتقال مالیاتی موضوع ماده 143 قانون مالیات مستقیم جهت تطبیق و تکمیل بانک اطلاعات جامع سهامداران از متقاضی اخذ می گردد.

13. براساس بخشنامه 29/04/92 – 92/79850 برای نقل و انتقال سهام بانام و بی نام نیاز به اخذ گواهی مالیاتی نقل و انتقال سهام موضوع تبصره یک ماده 143 قانون مالیاتهای مستقیم می باشد.

تصمیمات جلسه جهت ثبت تغییرات شرکت

در این صفحه تصمیماتی که که در جلسه اتخاذ شده وارد می شود. لازم به ذکر است تصمیماتی که نمایش داده می شود بر اساس نوع صورتجلسه متغیر است. بنابراین اگر تصمیم جلسه در فهرست مورد نظر وجود نداشته باشد ممکن است که شما مجاز به اتخاذ چنین تصمیمی در این نوع جلسه نباشید. ابتدا با کلیک بر روی کلید از فهرست نوع تصمیم، تصمیم مورد نظر را انتخاب نموده سپس کلید «افزودن تصمیم جلسه» را کلیک می نماییم. اگر در یک جلسه چند تصمیم اتخاذ شده باشد که باید در یک صورتجلسه گنجانده شود، از فهرست نوع تصمیم انتخاب نموده و کلید «افزودن تصمیم جلسه» را مجدداً کلیک می نماییم. برای حذف یک تصمیم بر روی آن کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه بعد می رویم.

اگر در موضوع جلسه شما تغییر نام وجود داشته باشد پس از کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه نامهای درخواستی می رود و در غیر این صورت به صفحه اشخاص جلسه منتقل می شود. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا همین حالا در ارتباط باشید.)

نام های درخواستی جهت ثبت تغییرات شرکت

در ابتدا اولویت را مشخص می نماییم. یعنی به ترتیب اسامی که مدنظر است پیشنهاد داده می شود. ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که اگر اولویت های بالاتر مورد قبول باشد به اولویت های بعدی ترتیب اثر داده نمی شود. سپس در فیلد«نام درخواستی »اسم مورد نظر تایپ می شود. در قسمت توضیحات متقاضی اگر شرح یا توضیح اضافه لازم بود می توان اضافه نمود. پس از آن با کلیک بر روی کلید «ثبت نام»اسم پیشنهادی خود را اضافه می نمایید. تعداد اسامی پیشنهادی نباید از 5 اسم بیشتر باشد. برای حذف یک اسم بر روی کلید «حذف » کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید «گام بعدی »به صفحه بعد می رویم. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا همین حالا در ارتباط باشید

اشخاص جلسه جهت ثبت تغییرات شرکت

در این مرحله باید اعضایی که در جلسه حضور دارند و سمت هر یک را مشخص نمایید. ممکن است شخصی به عنوان وکیل یا نماینده یک نفر دیگر در جلسه حضور داشته باشد. همچنین اگر شخصی صرفاً عنوان سهامدار شرکت را داشته باشد این عنوان انتخاب می شود. اما توجه نمایید که اگر شخصی سمتی در جلسه دارد، به عنوان مثال رئیس یا منشی جلسه است و جزء سهامداران نیز محسوب می شود باید سمتی که در جلسه دارد انتخاب شود. در این صفحه باید نوع شخص،نام شخص،نام خانوادگی شخص، شماره ملی،نام پدر باید ورود اطلاعات شود. گزینه ای به نام تابعیت شخص وجود دارد. در این گزینه دو انتخاب وجود دارد اولیایرانی دومی غیر ایرانی است. اگر گزینه ایرانی انتخاب شود باید حتماً شماره ملی شخص وارد شود و در صورتی که غیر ایرانی انتخاب شود باید شماره گذرنامه ورود اطلاعات شود. اگر نوع شخص، شخص حقوقی باشد نیز نام شخص ،شناسه ملی ،شماره ثبت اجباری است. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا همین حالا در ارتباط باشید)

 

ثبت تغییرات شرکت به صورت تخصصی

 

سمت اشخاص جلسه جهت ثبت تغییرات شرکت

در این صفحه سمت اشخاص جلسه معین می شود. ابتدا «اشخاص»جلسه از افرادی که قبلاً وارد کرده ایم انتخاب می شود. سپس سمت در شرکت نیز از فهرست مربوطه انتخاب می شود. بعد از آن سمت در جلسه انتخاب می شود. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا همین حالا در ارتباط باشید.)

ارتباط اشخاص جلسه جهت ثبت تغییرات شرکت

اگر سمت شخص در جلسه «نماینده سهام دار» یا «وکیل سهام دار» باشد در این صفحه وارد می شود. در این بخش ابتدا «نماینده یا وکیل» انتخاب می شود. این فیلد بر اساس آنچه قبلاً وارد شده است انتخاب می شود. سپس »نوع نمایندگی« مانند وکیل، وصی، قیم یا غیره را از فهرست انتخاب می کنیم. پس از آن

نماینده شده موکل» یعنی کسی که این شخص وکیل او شده است انتخاب می شود. در انتها کلید »ثبت ارتباط شخص» را کلیک می کنیم. اگر بخواهیم اطلاعات وارد شده را پاک کنیم از کلید »حذف ارتباط شخص» استفاده می نماییم. اگر بخواهیم تغییری در اطلاعات ایجاد کنیم بر روی صفحه کلید »مشاهده« را کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه بعد می رویم. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا همین حالا در ارتباط باشید)

متن صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت

در این صفحه باید متن ثبت تغییرات صورتجلسه تایپ شود. برای جلوگیری از اتلاف وقت می توانید از متون پیش فرضی که در سامانه تعبیه شده است استفاده نمایید. این متون بر اساس آنچه در تصمیمات انتخاب شده است تغییر می کند. برای این کار باید« کلید دریافت متن پیشنهادی رایانه» را کلیک نماییم. همچنین این متون کاملاً قابل تغییر است و قابلیت کپی و الصاق نیز دارد. در این مرحله و پس از تکمیل صورتجلسه کلید »پذیرش نهایی» را کلیک می کنیم. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا همین حالا در ارتباط باشید (

پذیرش نهایی صورتجلسه شرکت

زمانی که اطلاعات صورتجلسه به شکل کامل و با دقت بواسطه درخواست کننده وارد رایانه شد، برای فرستادن صورتجلسه مکانیزه به ثبت شرکت ها، متقاضی می بایست کلیلک کند.بعداز کلیک برروی این دکمه رایانه "تاییدیه پذیرش" را در اختیار متقاضی قرارمی دهد که متقاضی میبایست به دقت آن را مطالعه کرده و بر مبنای آن عمل نماید.ضمنا متقاضی هر زمان نیاز داشت قادراست دوباره تاییدیه پذیرش را با کلیک بر روی چاپ مشاهده کند. (در صورت نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان مجرب مجتمع ثبت ایلیا در ارتباط باشید)

در پایان لازم است از اینکه مطالب این سایت را جهت مطالعه خود در حوزه ثبت تغییرات شرکت ها انتخاب نمودید تشکر و قدردانی نماییم و امیدوار هستیم که توانسته باشیم گامی کوچک جهت نیل به اهداف بزرگ شما عزیزان برداشته باشیم.

 

مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا

 

 کلیه فرایند ثبت علامت تجاری درکرج ، ثبت برند در کرج ، لوگو و آرم و نشان تجاری ، ثبت شرکت در کرج ، ثبت تغییرات شرکت درکرج در کلیه واحد های ثبتی استان البرز و شهر کرج به صورت تخصصی و با کمترین هزینه و زمان انجام و ثبت می گردد برای انجام امور ثبتی خود می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن 32137-026 و یا 26655119-021 نیز تماس بگیرید.

سوالات متداول ثبت تغییرات شرکت

سوالات متداول ثبت تغییرات شرکت

✅ هزینه ثبت تغییرات شرکت چقدر است؟

هزینه ثبت تغییرات شرکت بستگی به نوع تغییرات شرکت دارد. همچنین امور ثبت تغییرات شرکت در شهری کوچک در قیاس با مراکز استان و کلان شهرها متفاوت است.

✅ مدارک مورد نیاز برای ثبت تغییرات شرکت چیست؟

*ارائه رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید ، بازرسین و سهامداران*ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید* ارائه تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید* ارائه اسامی اشخاصی که در شرکت حق امضا دارند*ارائه آدرس و کد پستی شرکت*ارائه سمت اعضای جدید و قدیم*ارائه رونوشت آخرین آگهی تغییرات*ارائه مبلغ سرمایه و ارزش ریالی*ارائه رونوشت کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید به بعد برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی* ارائه برگه دارایی در صورت نقل و انتقال سهام.

✅ ثبت چه تغییراتی در شرکت الزامی است؟

*تغییر اساسنامه *تمدید مدت شرکت، زاید بر مدت مقر* انحلال شرکت ،حتی در مواردی که انحلال به واسطه ی انقضای مدت شرکت صورت گیرد. * تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تبدیل شرکاء یا خروج بعضی از آن ها از شرکت * تغییر اسم شرکت

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تغییر آدرس شرکت 🥇【مراحل تغییر آدرس شرکت ✔️】

تغییر آدرس شرکت ، مراحل قانونی تغییر امضا، تغییر آدرس شرکت سهامی خاص ، تغییر کد پستی شرکت ،

انحلال شرکت تعاونی

توضیحات کامل درباره انحلال شرکت تعاونی

صورتجلسه تغییرات🥇【تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت ✔️】

صورتجلسه تغییرات ، تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت ، فرم تغییرات شرکت ، تنظیم صورتجلسه هیئت مدیره ، ثبت تغییرات شرکت ، صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده

ثبت تغییرات شرکت فوری و سریع

تغییرات شرکت ها توسط مجمع عمومی و فوق العاده و در برخی موارد توسط هیئت مدیره تایید و ارزیابی میگردد.جهت ثبت تغییرات شرکت با ایلیا تماس حاصل نمایید

نمونه صورتجلسه تبدیل شرکت با مسئولیت محدود به سهامی خاص

توضیحات کامل و جامع درباره نمونه صورتجلسه تبدیل شرکت با مسئولیت محدود به سهامی خاص

انحلال شركت - نمونه آگهی انحلال شرکت تعاونی ✔️

گزارش انحلال شرکت های تعاونی توسط مجرب ترین کارشناسان حقوقی در کشور تنها با یک تماس . انحلال شركت به منزله پایان عمر آن است و لازمه پایان عمر شرکت این است که دارایی جمعی از حالت مشاع بیرون آورده شود و میان آنان تقسیم گردد.

صورتجلسه انحلال ( مجمع عمومی فوق العاده ) شرکت سهامی خاص ✔️

صورتجلسه انحلال شرکت سهامی خاص ، نمونه صورتجلسه انحلال شرکت سهامی خاص و مدارک مورد نیاز برای انحلال شرکت سهامی خاص

ثبت تغییرات تعیین اعضای هیات مدیره 🥇【تغییر اعضای هیئت مدیره شرکت سهامی خاص ✔️】

تغییر اعضای هیئت مدیره شرکت سهامی خاص ، ثبت تغییرات تعیین اعضای هیات مدیره ، تغییر هیئت مدیره شرکت ، صورتجلسه تغییر اعضای هیئت مدیره ، آگهی تغییرات هیئت مدیره

ثبت تغییرات آدرس 【ثبت تغییرات در شرکت ✔️】

ثبت تغییرات در شرکت ها در کم ترین زمان توسط مجرب ترین کارشناسان حقئقی در کشور . ثبت تغییرات آدرس به جهت نقل مکان به جای بزرگتر و گسترش کسب و کار ناگزیر میباشد و مانند سایر تغییرات نیازمند ثبت صورتجلسه می باشد.

هزینه تغییر آدرس شرکت 🥇【هزینه ثبت تغییرات شرکت ✔️】

هزینه تغییر آدرس شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت ، تغییرات شرکت تغییرات شرکت ، نحوه ی اعمال تغییرات شرکت ، ثبت صورتجلسات ، هزینه تغییر آدرس شرکت ،ثبت تغییرات ، تغییرات

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
مرتضی یوسفی
با سلام وخسته نباشید در رابطه با نحوه برگزاری مجمع مازاد تجدید ارزیابی سرمایه ودستور جلسه مجمع خواهشمندم توضیحاتی بدهید با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید .
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید