جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

مراحل ثبت شرکت در آبدانان

ثبت شرکت در آبدانان

برای انجام مراحل ثبت شرکت در آبدانان باید به سایت سامانه ثبت شرکت  وارد شوید. البته پیشنهاد ما به شما این است قبل از هر اقدامی حتماً مشاوره رایگان ثبت ایلیا را دریافت کنید.

راهنمای ثبت شرکت در آبدانان

ثبت شرکت انواع مختلفی دارد که عبارتند از ثبت شرکت با مسئولیت محدود، سهامی خاص، نسبی، مختلط سهامی، مختلط غیر سهامی، تضامنی و تعاونی. توضیح مختصری در خصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود، تعداد اعضا از حداقل 2 نفر تشکیل شده و حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آبدانان از 100 هزار تومان شروع می شود و در این نوع قالب ثبتی میزان سرمایه شرکت اعلامی است.

برای انجام مراحل ثبت شرکت در آبدانان نیاز به واریز سرمایه ندارد که این موضوع برخلاف ثبت شرکت سهامی خاص که هر میزان سرمایه ای که برای شرکت در نظر گفته می شود باید 35 در صد از آن به حساب شرکت به صورت نقدی واریز شود و مابقی در تعهد سهامداران باقی می ماند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آبدانان

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آبدانان عبارتند از شناسنامه و کارت ملی کپی برابر اصل شده اعضای شرکت به همراه معرفی نامه سوء پیشینه و مدرک تحصیلی و مجوز لازم بنا بر موضوع شرکت اخذ می شود.

این موضوع به این معنی است که ممکن است موضوع شرکت توسط کارشناسان  مجتمع ثبتی ایلیا به قدری تخصصی طراحی شود که حتماً احتیاج به مجوز و مدرک تحصیلی داشته باشد و یا بالعکس.

شرایط ثبت شرکت در آبدانان

ثبت هر شرکت تجاری باید بر طبق اصول و قواعد انجام شود. شرط اصلی برای ثبت شرکت تجاری داشتن سن قانونی شرکا و توجه به نوع شرکت و تعدد شرکا است. هر شرکت تجاری می تواند در قالب 7گانه شرکت های تجاری به ثبت رسند، شما می توانید برای ثبت شرکت تجاری و انتخاب بهترین نوع شرکت اقدام کنید، تنها کافی است با مجتمع حقوقی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در آبدانان

شرکت های با مسئولیت محدود پرتقاضاترین نوع شرکت تجاری است که می تواند در ایران برای انجام امور بازرگانی به ثبت رسند، شرکت مسئولیت محدود با تنها 2 شخص قابل ثبت می باشند.

ثبت شرکت ها را می توانید از طریق مشاوران ثبتی و حقوقی ایلیا پیگیری کنید. در صورت تمایل به واسپاری صفر تا صد امور تجاری ما راهنمای شما خواهیم بود.

ثبت شرکت در آبدانان

ثبت شرکت سهامی خاص در آبدانان

شرکت های سهامی خاص با ارائه خدمات و کالاهای تجاری فعالیت را انجام می دهند و در زمینه امور تجاری یاری رسان افراد خواهند بود. در این صورت در صورت تمایل افراد به تبدیل سرمایه به سهام باید 3 شریک را حداقل به همراه 2 بازرس به شرکت معرفی کرده و با ارائه مدارک مربوط به سهامداران و تامین مالی هر سهامدار این امر را به سرانجام رسانده و خیال خود را از بابت تخصصی انجام شدن امور آسوده سازند.

ثبت شرکت خدماتی و پیمانکاری در آبدانان

ثبت شرکت های خدماتی با ارائه خدمات و اقداماتی به مانند ارائه امور نظافتی و تاسیسات در آبدانان قابل ثبت هستند. برای ثبت این نوع شرکت ها نیاز به مشخص کردن نوع شرکت تجاری دارید که مشاوران حقوقی آن را مناسب کسب و کار شما می دانند.

از سویی معماران و پیمانکاران به جهت انعقاد قراردادهای شرکت های بزرگ یا دولتی باید شرکت پیمانکاری در ابدانان را به ثبت رسانند تا پلی باشد برای کسب و کار تجاری بهینه و دارای اعتبار، شما عزیزان برای واسپاری صفر تاصد امور تجاری خود می توانید با کارشناسان حقوقی ایلیا در تماس باشید.

زمان و هزینه ثبت شرکت در آبدانان

مدت زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در آبدانان حدوداً 30 روز کاری می باشد که این مدت زمانی بعد از تکمیل مدارک در نظر گرفته می شود. پایه هزینه ثبت شرکت 275 هزارتومان تومان می باشد.

البته اهرم متغییر بودن این هزینه سرمایه ای است که برای شرکت در نظر گرفته می شود هر چقدر این میزان هزینه بالاتر باشد هزینه ای هم که باید بابت فیش واریزی پرداخت شود به مراتب بیشتر خواهد بود.

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در کلیه امور ثبتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها