لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

نمونه صورتجلسه هیئت مدیره در خصوص تعیین سمت ✔️


دعوت و ریاست جلسات هیات مدیره بر عهده رئیس هیات مدیره شرکت ها بوده و در غیاب وی مسئولیت این امر بر عهده نایب رئیس هیئت مدیره می باشد که باید تمامی موارد را به صورت کامل انجام دهد . به رسمیت شناخته شدن جلسات هیئت مدیران با حضور بیش از نصف اعضای هیئت مدیره انجام می شود . تصمیمات باید در جلسه رسمی با اکثریت مطلق آراء حاضران در جلسه انجام می پذیرد اما یک استثنا در این مورد وجود دارد آن هم قید موضوع در متن اساسنامه با اکثریت آرا می باشد ،.ترتیب دعوت و تشکیل جلسات هیئت مدیره را اساسنامه تعیین می کند . برای تشکیل صورتجلسات هیئت مدیره و نیز تعیین سمت در شرکت هاباید نهایت دقت را انجام داد و به صورت تخصصی به انجام آن پرداخت .

برای ارائه صورتجلسه مربوطه با کارشناسان مجرب مجتمع حقوقی ایلیا در تماس باشید .

نمونه صورتجلسه هیئت مدیره


برای هر کدام از جلسات متشکل در قالب هیئت مدیره باید صورتجلسه ای تنظیم شود . این صورتجلسه باید به امضای اکثریت حاضران در جلسات برگزار شده برسد. در تمامی این صورتجلسه ها توسط اعضای هیئت مدیره باید نام مدیران شرکت ها و اعضای هیئت مدیره که در جلسه حاضر بوده اند و یا غایب در جلسه هیئت مدیره بوده اند و هم چنین خلاصه ای از تمامی مذاکرات و تصمیمات گرفته شده برای ادامه فعالیت ها در جلسه با زمان مشخص شده ذکر گشود . نظر هر یک از مدیران در این جلسات به صورت کامل و با جزئیات تمامی تصمیم گیری ها در صورت مخالفت اعضا باید در صورتجلسه ذکر شود . به این نوع صورتجلسات ، صورتجلسه هیئت مدیره می گویند . 
 

نمونه صورتجلسه هیئت مدیره در خصوص تعیین سمت

بسمه تعالی

نام شرکت: ……………………

شماره ثبت شرکت: ……………………

سرمایه ثبت شده:  ……………………

شناسه ملی: ……………………

جلسه هیات مدیره شرکت …………………… سهامی خاص ثبت شده به شماره …………………… با حضور (کلیه / اکثریت: توضیح این که در متن صورتجلسه تنها یکی از کلمات «کلیه» یا «اکثریت» درج می گردد.) اعضا در تاریخ ………… ساعت ……… در محل قانونی شرکت (در صورتی که جلسه در محل دیگری غیر از محل قانونی شرکت تشکیل شده آدرس آن محل نوشته شود) تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

الف: ۱- خانم/ آقای ……………… کد ملی ……………… به سمت رئیس هیئت مدیره

۲- خانم/ آقای ……………… کد ملی ……………… به سمت نایب رئیس

۳- خانم/ آقای ……………… کد ملی ……………… به سمت مدیر عامل

۴- خانم/ آقای ……………… کد ملی ……………… به سمت عضو هیئت مدیره

۵- خانم/ آقای……………… کد ملی ……………… به سمت عضو هیئت مدیره

۶- خانم/ آقای……………… کد ملی ……………… به سمت عضو هیئت مدیره

ب: کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور شرکت از قبیل چک، سفته، بروات، قراردادها و عقود اسلامی به امضاء مشترک ……………… و ……………… همراه با مهر شرکت دارای اعتبار می باشد.

ج: کلیه اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل بدینوسیله اقرار می نماییم که دارای سوءپیشینه کیفری نبوده و مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل۱۴۱قانون اساسی و مواد ۱۱۱ و ۱۲۶ قانون تجارت نمی باشیم و با امضاء ذیل صورتجلسه هیات مدیره در خصوص تعیین سمت و دارندگان امضاء مجاز ضمن تایید مفاد فوق بدینوسیله قبولی سمت خود را اعلام می داریم.

د: به خانم / آقای ……………… (احدی از مدیران یا سهامداران یا وکیل رسمی شرکت) وکالت داده می شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه هیات مدیره در خصوص تعیین سمت و دارندگان امضاء مجاز و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

محل امضاء اعضای هیات مدیره:

۱- ……………………

۲- ……………………

۳- ……………………

۴- ……………………

صورت جلسه هیئت مدیره

  •  کلیه صورتجلسات می بایست روی سربرگ شخصیت حقوقی مربوطه پس از امضاء اشخاص ذی سمت و با مهر آن شخصیت حقوقی تهیه و ارسال گردد.
  •  در صورتی که در نظر باشد رئیس هیات مدیره و مدیر عامل یک نفر باشد وفق ماده ۱۲۴ لایحه اصلاحی قانون تجارت باید مراتب در مجمع عمومی عادی یا عادی بطور فوق العاده مطرح شود و به تصویب دو سوم اعضای حاضر در مجمع برسد.
  •  صورتجلسه هیات مدیره در خصوص تعیین سمت و دارندگان امضاء مجاز در ظرف مدت یک ماه از تاریخ تشکیل جلسه تحویل اداره ثبت شرکت ها شود.
  •  در صورتی که صورتجلسه هیئت مدیره شرکت در خصوص تعیین سمت و دارندگان امضاء مجاز با حضور اکثریت اعضاء هیئت مدیره تنظیم شده باشد رعایت تشریفات دعوت وفق مقررات اساسنامه و لایحه اصلاحی قانون تجارت الزامی است و نمونه دعوت از هیئت مدیره ارائه شود یا هیئت مدیره تعهد در ذیل صورتجلسه دهد که تشریفات دعوت را رعایت کرده است.
  •  کلیه اقدامات برای پذیرش صورتجلسات از طریق سامانه اینترنتی به آدرس irsherkat.ssaa.ir قابل انجام است.
  •  جهت دسترسی به تمامی اطلاعیه ها و بخشنامه ها و نیز اطلاع از آخرین راهنمایی های مربوط به چگونگی پذیرش و ثبت درخواست تاسیس و تغییرات اینترنتی شرکت ها علاوه بر مراجعه به راهنمای مندرج در سایت ذکر شده می توان از پایگاه اطلاع رسانی ثبت شرکت ها به نشانی اینترنتی sherkat.ssaa.ir مراجعه شود.

ارتباط با مجتمع ثبتی ایلیا از طریق تماس با شماره تماس های 02632137 و 02126655119 امکان پذیر خواهد شد . این مجتمع با بهره مندی از مشاوران مجرب خود شما را تا دستیابی به اهدافتان یاری خواهند کرد . قابل ذکر است که مشاوره کارشناسان ایلیا رایگان خواهد بود . 

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هزینه تغییر آدرس شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت

هزینه تغییر آدرس شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت

تغییرات در شرکت ها

تغییرات در شرکت ها - تغییر در لغت به معنای از حالی به حالی برگردانیدن، دگرگون کردن، چیزی را به شکل و حالت دیگر درآوردن[1] و در اصطلاح شرکت های تجارتی هر گونه دگرگونی در شرکت است که به صورت مکتوب اداره ثبت شرکت ها با رعایت مقررات خاص خود اعلام گردد و مورد قبول اداره ثبت شرکت ها قرار گیرد به نحوی که..

انواع مجامع در تغییرات شرکت ها

ارائه توضیحاتی به صورت کامل و جامع درباره انواع مجامع بورسی و صورتجلسات شرکتها

حد نصاب لازم رسمیت جلسات مجمع عادی شرکت ها

حد نصاب لازم رسمیت جلسات مجمع عادی شرکت ها -جلسه­ی مجمع عمومی در صورتی رسمیت خواهد داشت که حد نصاب مقرر حضور اعضاء در شرکت های تجاری و تعاونی به دست آید تبصره­ی 1 ماده­ی 33 مصوب 1370 در این خصوص مقرر می دارد:«جلسات مجمع عمومی عادی در نوبت اول با حضور اعضاء رسمیت می یابد

تکالیف و وظایف هیئت مدیره در شرکت

تکالیف و وظایف هیئت مدیره در شرکت - به منظور حفظ منافع سهامداران، قانون تجارت برای هریک از مدیران و هیئت مدیره تکالیف و وظایفی مقرر کرده که قسمت عمده آن ذیل درج می گردد: 1 هیئت مدیره باید لااقل هر شش ماه یکبار خلاصه صورت دارایی و قروض شرکت را منظم کرده و به بازرسان شرکت بدهد. همچنین در شرکت سهام

موارد انحلال در شرکت های سهامی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص موارد انحلال در شرکت های سهامی با مشاورین مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید همین حالا با ما در ارتباط باشید

چگونگی انحلال شرکت های تجارتی

توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی انحلال شرکت های تجارتی را از کارشناسان مجرب و متخصص ما بخواهد همین حالا با مشاورین ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت

ثبت تغییرات در سرمایه شرکت - هر شرکت تجاری می تواند در اساسنامه خود قید کند که سرمایه ی اولیه خود را به وسیله تأدیه ی اقساط بعدی از طرف شرکاء یا قبول شریک جدید زیاد کرده و یا به واسطه برداشت از سرمایه، آن را تقلیل دهد البته در اساسنامه باید حداقلی که تا آن میزان می توان سرمایه اولیه را تقلیل داد.

تکالیف و وظایف مدیران عامل در شرکت

تکالیف و وظایف مدیران عامل در شرکت - 1.هیئت مدیره می تواند بهر موقع بخواهد مدیر عامل را عزل کند. ۲. هیچ کس نمی تواند در عین حال مدير عامل بیش از یک شرکت باشد. ٣. مدیران شرکت در مقابل شرکت مسئول اند، بنابراین در مقابل فرد فرد سهامداران مسئولیتی ندارند.

پرسش و پاسخ ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها

پرسش و پاسخ ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید