جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

مشاور مالیاتی در کرج و حومه

مشاور مالیاتی در کرج

هر تاجر و بازرگانی بنابه تجارت خود باید مالیات را به ادارات مربوطه بر اساس آورده و مخارج خود پرداخت کند از این رو در صورتی که به دنبال مشاور مالیاتی در کرج هستید متن زیر راهنمای تخصصی شما خواهد بود. همچنین برای پاسخ سوالات پیش آمده خود به دور از تشریفات می توانید با کارشناسان ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

مشاور مالیاتی در کرج

کلیه شخصیت های حقوقی وظیفه دارند پس از اتمام ثبت شرکت خود با مراجعه به اداره مالیات حوره فعالیتشان اقدامات لازم مالیاتی را انجام دهند. یکی از این اقدامات پرداخت دو در هزار سرمایه اولیه شرکت می باشد.

شرکتهایی که افزایش سرمایه داده اند نیز در هنگام ثبت صورتجلسه باید تمبر مالیاتی خود را باطل نمایند.در غیر این صورت از کلیه مزایا و معافیت های مالیاتی که قانون برای آنها در نظر گرفته است محروم می شوند و مشمول جرائم مالیاتی نیز می شوند.

باید بدانید که کلیه شرکتها و موسساتی که در اداره ثبت شرکت به ثبت می رسند و دارای شماره ثبت و شناسه ملی می باشند مشمول قانون مالیات بر درآمد می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در کرج می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

مشاوره مالیاتی تخصصی در کرج

از جمله خدماتی که مجتمع حقوقی ایلیا ارائه می کند مشاوره مالیاتی می باشد. تعداد بسیاری از مدیران کسب و کار و فعالیت هایی که در زمره پرداخت کنندگان واقع می باشند و باید در مدت زمان های مشخصی به منظور پرداخت مالیات خود مبادرت نمایند در بسیاری از موارد به دلیل نبود و یا کمبود اطلاعات خود در زمینه امور مالیاتی اشتباهات غیر قابل جبرانی را مرتکب می شوند که در آخر هم سبب می گردد تا بخش زیادی از درآمد خود را تحت عنوان مالیات به دولت پرداخت نمایند.

مشاور مالیاتی در کرج
مشاور مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی رایگان در کرج

از مهم ترین مشکلات شخصصیت های حقیقی و حقوقی که در حوزه اقتصاد فعالیت دارند محاسبات مالی آنها می باشد . تدوین و تنظیم اخذ دفاتر پلمپ ، تنظیم دقیق اسناد هرینه ای که قابلیت دفاع در مراجع قانونی را داشته باشد، تشکیل پرونده مالیاتی،  ارسال اظهارنامه های مالیاتی، اظهارنامه های فصلی، ارزش افزوده که همه این موارد میتواند شامل چالش های مالیاتی شرکتهای می شود.

از جمله مهم ترین نگرانی های تعداد بسیاری از مدیران کسب و کارها هزینه مشاوره امور مالیاتی است.در بسیاری از مواقع افراد به علت نداشتن اطلاعات کافی و عدم اعتراض به موقع نسبت به برگ تشخصی و یا عدم آشنایی با مراحل توافق با سرممیز خود مشمول جرائم سنگینی می شوند پیشنهاد کارشناسان ثبتی ایلیا به شما مودیان گرامی گرفتن مشاوره ای دقیق و کار آمد در این زمینه می باشد اگر شما قادر به تنظیم اظهارنامه مالیاتی نیستید با تنظیم خودسرانه و اقدام ناصحیح در معرض جرائم مالیاتی سنگین قرار نگیرید.

مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان گرامی می باشد برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت و بهره مندی از مشاوره مالیاتی رایگان می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن موسسه حقوقی تماس حاصل نمایید.

خدمات مجتمع ثبتی ایلیا در زمینه خدمات مالی و مالیاتی

  • اخذ پلمپ دفاتر قانونی و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی
  • تشکیل پرونده دارایی
  • دریافت کداقتصادی و ثبت نام آن
  • ثبت نام ارزش افزوده کلیه شخصیت های حقوقی
  • تعیین حوزه مالیاتی
  • اخذ کد کارگاهی و شماره بیمه

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان مجتمع حقوقی ایلیا تماس حاصل نمایید

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها