جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

مشاور مالیاتی در کرج توسط ثبت ایلیا

کلیه شخصیت های حقوقی وظیفه دارند پس از اتمام ثبت شرکت خود با مراجعه به اداره مالیات حوره فعالیتشان اقدامات لازم مالیاتی را انجام دهند. یکی از این اقدامات پرداخت دو در هزار سرمایه اولیه شرکت می باشد.شرکتهایی که افزایش سرمایه داده اند نیز در هنگام ثبت صورتجلسه باید تمبر مالیاتی خود را باطل نمایند.در غیر این صورت از کلیه مزایا و معافیت های مالیاتی که قانون برای آنها در نظر گرفته است محروم می شوند و مشمول جرائم مالیاتی نیز می شوند. باید بدانید که کلیه شرکتها و موسساتی که در اداره ثبت شرکت به ثبت می رسند و دارای شماره ثبت و شناسه ملی می باشند مشمول قانون مالیات بر در آمد می باشند.

مشاوره مالیاتی

از جمله خدماتی که موسسه حقوقی ایلیا ارائه می کند مشاوره مالیاتی می باشد.تعداد بسیاری از مدیران کسب و کار و فعالیت هایی که در زمره پرداخت کنندگان واقع می باشند و باید در مدت زمان های مشخصی به منظور پرداخت مالیات خود مبادرت نمایند در بسیاری از موارد به دلیل نبود و یا کمبود اطلاعات خود در زمینه امور مالیاتی اشتباهات غیر قابل جبرانی را مرتکب می شوند که در آخر هم سبب می گردد تا بخش زیادی از درامد خود را تحت عنوان مالیات به دولت پرداخت نمایند.

مشاوره مالیاتی رایگان

از مهم ترین مشکلات شخصصیت های حقیقی و حقوقی که در حوزه اقتصاد فعالیت دارند محاسبات مالی آنها می باشد . تدوین و تنظیم اخذ دفاتر پلمپ ، تنظیم دقیق اسناد هرینه ای که قابلیت دفاع در مراجع قانونی را داشته باشد، ارسال اظهارنامه های مالیاتی ، اظهارنامه های فصلی ، ارزش افزوده که همه این موارد میتواند شامل چالشهای مالیاتی شرکتهای می شود.از جمله مهم ترین نگرانی های تعداد بسیاری از مدیران کسب و کارها هزینه مشاوره امور مالیاتی است.در بسیاری از مواقع افراد به علت نداشتن اطلاعات کافی و عدم اعتراض به موقع نسبت به برگ تشخصی و یا عدم آشنایی با مراحل توافق با سرممیز خود مشمول جرائم سنگینی می شوند پیشنهاد کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا به شما مودیان گرامی گرفتن مشاوره ای دقیق و کار آمد در این زمینه می باشد اگر شما قادر به تنظیم اظهارنامه مالیاتی نیستید با تنظیم خودسرانه و اقدام ناصحیح در معرض جرائم مالیاتی سنگین قرار نگیرید.مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان گرامی می باشد برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت و بهره مندی از مشاوره مالیاتی رایگان می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026و 26655119-021 تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

خدمات ثبت شرکت ایلیا در زمینه خدمات مالی و مالیاتی

  • اخذ پلمپ دفاتر قانونی و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی
  • تشکیل پرونده دارایی
  • دریافت کداقتصادی و ثبت نام آن
  • ثبت نام ارزش افزوده کلیه شخصیت های حقوقی
  • تعیین حوزه مالیاتی
  • اخذ کد کارگاهی و شماره بیمه

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی ایلیا تماس حاصل نمایید

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها