جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان توضیحات مختصری ارائه دهیم برای کسب اطلاعات در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص پیشنهاد می شود با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی که برای انجام امور تجاری بزرگ مناسب است و برخلاف شرکت با مسئولیت محدود لازمه ثبت این نوع شرکت پرداخت قسمتی از سرمایه اولیه خود در یکی از بانکها می باشد .

سهام هریک از سهامداران به شکل اوراق چاپ شده دراختیار سهامدار قرار می گیرد. شرکت سهامی خاص به دلیل اینکه از اعتبار بالاتری برخوردار می باشد در انواع مناقصات و مزایدات و قراردادهای پیمانکاری از این نوع شرکت استفاده می شود .

اسم شرکت‌ های سهامی خاص در کرمان

پس از ثبت شرکت برای انتخاب اسم باید 3 الی 4 واژه ( سیلاب ) در نظر گرفته شود و ارائه شود. اسم شرکت شما نشانه عملکرد شرکت تان می باشد و باید به خوبی انتخاب شود. اسامی انتخابی شما باید از لغت نامه دهخدا استخراج شود.

از اسم های خاص در کنار اسامی عام استفاده شود مانند: پاوان دیدگان ماهاندو اسم خاص در کنار یک اسم عام

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان
راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

سهامداران، هیئت مدیره و بازرسین در شرکت‌های سهامی خاص در کرمان

شرکت سهامی خاص از سه سرمایه گذار و 2 نفر بازرس تشکیل می شود تعداد اعضای هیئت مدیره اگر فرد باشد ( 5 نفر ) در تصمیم گیری ها اقلیت ها و اکثریت ها بهتر مشخص می شود و مدیر عامل در این نوع شرکت تا 2 سال انتخاب می شود و بازرسین منتخب شرکت نباید از اقوام و فامیل سهامداران باشند.

افزایش سرمایه شرکت‌های سهامی خاص در کرمان

شرکت های سهامی خاص زمانی که نیاز به اخذ تسهیلات پیدا می کنند سرمایه خود را افزایش می دهند تا ده برابر آن بتوانند تسهیلات بگیرند.

دسته سهام شرکت‌های سهامی خاص در کرمان

سهام شرکت سهامی خاص در دو نوع تعریف شده است سهام با نام و بی نام مشخص شده سهام با نام به دو دسته سهام عادی و ممتاز تقسیم می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها