جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در کاشان

ثبت شرکت در کاشان

افراد و اشخاص حقیقی که تصمیم بر شروع کسب و کار های اقتصادی به هر شکلی، تجاری بازرگانی و هر نوعی دارند برای اینکه فعالیت شان شکل قانونی پیدا کند ناگزیر به ثبت شرکت در کاشان هستند و از این طریق فعالیتشان را شکل قانونمند می دهند. هم می توانند از این طریق فعالیتشان را گسترده کنند. روابط بیشتری برقرار کنند. از همین رو ثبت شرکت بسیار حائز اهمییت می باشد.

مراحل ثبت شرکت در کاشان

تمام مراحل ثبت شرکت را از طریق مشاوران و کارشناسان متخصص در زمینه ثبت شرکت می توانید دریافت کنید. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی در جهت ثبت شرکت تمامی اطلاعات در این زمینه را کسب نمایید، بعد برای ثبت اقدام نمایید.

گرچه که امور مربوط به ثبت را شخصاً هم می توانید انجام دهید ولی بهتر است از طریق موسسه حقوقی و کارشناسان مجرب در این زمینه انجام شود زیرا در صورت بروز مشکلات همواره مشاورانی با تجربه کنار شما هستند که می توانند در تمام زمینه ها راهنماییتان کنند.

ثبت شرکت در کاشان

مدارک و زمان لازم جهت ثبت شرکت در کاشان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت اصل و کپی مدارک شناسایی همه اعضا می باشد که شامل کارت ملی و شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات کپی آن صفحه نیز باشد. علاوه بر مدارک شناسایی گواهی عدم سوء پیشینه همه اعضا نیز لازم است که از طریق مراکز پلیس +10 قابل دریافت می باشد.

ثبت شرکت زمان دقیق ندارد و نمی توان زمان دقیق برای امور ثبت مشخص کرد زیرا چندین آیتم وجود دارد که در ثبت شرکت موثر است گرچه که نمیتوان زمان دقیق مشخص کرد اما در صورتی که در روند ثبت مشکلی به وجود نیاید در حالت عادی تقریبا 30 روز کاری زمان نیاز دارد. هزینه ثبت شرکت متغیر می باشد و با توجه به شرایط موضوعی و ابتدایی که اعضا اعلام می کنند مشخص می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
ادامه مطلب
تعارض منافع عمومی و خصوصی در ثبت شرکتها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها