• شرایط ثبت شرکت در مازندران

زمانی که دو یا چند نفر به منظور انجام فعالیتهای ساماندهی شده و با برنامه ریزی و به منظور بهره مندی از سود حاصله قصد همکاری دارند میتوانند فعالیت خود را با ثبت شرکت قانونی کنند. اولین قدم برای ثبت شرکت طراحی موضوع فعالیت شما می باشد که در صورتی که این موضوع نیازمند مجوز باشد موظف می باشید مجوزهای لازم را از ارگانهای مربوطه دریافت نمایید شما میتوانید به منظور کسب اطلاع با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید.

مراحل ثبت شرکت در مازندران

مراحلثبت شرکت در مازندران توسط مجتمع ثبت ایلیا برای شما به انجام می رسد و شما می توانید جهت اطلاع دقیق تر از چند و چون کار و مراحل ثبت شرکت از مشاوره رایگان کارشناسان این مجتمع بهره مند شوید. مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری تقریبا 20 روز کاری می باشد. که البته این زمان ممکن است در اقصی نقاط ایران متفاوت باشد اما به طور کلی این مدت زمان برای آن پیش بینی می شود. در مورد هزینه ثبت شرکت نیز باید گفت که عواملی همچون قالب ثبتی ، موضوع فعالیت ، حجم بسته روزنامه حاوی آگهی ثبت شرکت و وجوه دولتی در تعیین آن موثر بوده و به همین دلیل نمی توان هزینه های دقیقی را ذکر نمود . جهت اخذ اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ثبت شرکت در مازندرانو مشاوره ثبت شرکت در مازندران با کارشناسان دپارتمان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مازندران

مدارک لازم جهتثبت شرکت با توجه به قالب ثبتی انتخابی متغیر می باشد اما برخی مدارک به طور یکسان میباشد که شامل : مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره ( کپی کارت ملی و شناسنامه)، اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری ، و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم می باشد .لازم است بدانید در صورتی که امور ثبت تغییرات شرکت در تهران بر عهده موسسه حقوقی باشد، تنظیم مدارک ثبتی شرکت بر عهده کارشناس موسسه می باشد .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با انتخاب موضع فعالیت خود قالب مناسبی را نیز برای ثبت شرکت خود انتخاب می نمایید شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را نیز تنظیم و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت نمایید بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود میتوانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را بهاداره ثبت شرکتها در اصفهان ارسال نمایید و بعد از گذراندن مدت زمان مقرر آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

متقاضیان ثبت شرکت در مازندران می توانند از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند شوند و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی مینمایند .حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می رسد کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند. این اوراق شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد .در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند. این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت مدارک و اوراق شرکت به اداره ثبت شرکت ارسال میگردد و با گذشت 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر گردد.توصیه ما این است که کار خود را به وکیل ثبت شرکت در مازندران بسپارید ، تا در اسرع وقت و به بهترین شکل کار ثبت شرکت به اتمام برسد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در مازندران

امروزه انجام فعالیتهای تجاری در قالب ثبتی مسئولیت محدود رواج بسیاری دارد. این قالب ثبتی با حداقل 2 شریک بالای 18 سال که سهامدار و عضوء هیئت مدیره نیز می باشند . تشکیل می گردد باید بدانید انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع از شرکتها الزامی می باشد و میزان سرمایه در این قالب ثبتی از یک میلیون ریال کمتر نمی باشد برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در مازندران

دومین قالب ثبتی برای شرکتهای تجاری قالب سهامی خاص می باشد که در این قالب ثبتی سهامداران می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران باقی می ماند این به این معنا می باشد که میزان تعهد سهامداران به میزان سهامشان در شرکت می باشد. اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها سه نفر شریک بالای 18سال و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد .مدت تصدی اعضاهیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در مازندران دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری درمازندران

از رایج ترین موضوعاتی که برای شرکتها به ثبت می رسد شرکتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد کلیه این فعالیتها در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود به ثبت میرسند که با بررسی گستره فعالیت متقاضی انتخاب می گردد. چنانچه قصد دارید فعالیتهایی در سطح گسترده و اخذ وام و شرکت در مناقصات را انجام دهید ، می بایست شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در مازندران

یکی از متداول ترین قالب های ثبتی، ثبت موسسات غیرتجاری می باشد که برای ثبت آن نیازمند دریافت مجوز از مراجع مربوطه می باشید این مراجع شامل کانون وکلا ، بهزیستی و... می باشد. موسسات غیرتجاری حداقل با دو نفر عضو میتواند شروع به فعالیت کند. موسسات غیر تجاری به دو دسته زیر تقسیم می شوند :

1 . موسسات غیر تجاری انتفاعی: این موسسات از انجام کار خود نفع مالی می برند مانند موسسات حسابداری و حسابرسی

2 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور خدمت رسانی به عموم و یا با اهداف علمی ، فرهنگی مذهبی ثبت شده و به دنبال کسب منافع نیستند : مانند مدارس غیر انتفاعی و یا انجمن اسلامی یا انجمن های علمی

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی درزمینه ثبت شرکت بهترین یاری رسان شما باشند.

ثبت شرکتهای تجاری در مازندران
 • ثبت شرکت تعاونی در مازندران
 • ثبت شرکت تضامنی در مازندران
 • ثبت شرکت نسبی در مازندران
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در مازندران
 • ثبت شرکت سهامی عام در مازندران
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در مازندران
 • بت شرکتهای تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد درمازندران