• شرایط ثبت شرکت در شهرکرد

اولین اقدام در راه قانونمند کردن فعالیت اشخاص و داشتن رقابت سالم و هدفمند در مکانی مشخص ثبت شرکت می باشد.با ثبت شرکت در میان مشتریان و همکارانتان اعتبار و وجهه بهتر و بیشتری می یابید. ثبت شرکت به طرق مختلف صورت می پذیرد . این طرق عبارتند از ثبت به وسیله ی خود شخص و مورد دیگر دادن وکالت به موسسه ی های حقوقی که این کار را به طور کامل برایشان انجام دهند برای مثال مجتمع ثبت ایلیا که می تواند از صفر تا صد کار ثبت شرکت را برای شما به انجام برساند.

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

مراحل ثبت شرکت بدین صورت می باشد که در ابتدا بهتر است متقاضی تمامی اطلاعات و جزییات در زمینه ثبت و مراحل و مشخصات بعد از آن را به طور کامل به دست آورد .جهت این امر میتوانید از مشاوره کارشناسان ثبت شرکت استفاده کند ، و بعد از آن اقدام به تکمیل و تحویل مدارک کند .مدت زمان به ثبت رسیدن شرکت را نمیتوان به طور دقیق مشخص کرد زیرا به نوع شرکت موضوع فعالیت و شهر مورد نظر بستگی دارد ، البته با انجام مشاوره و اطلاع از جزییات دقیق کار متقاضی، می توان زمان تقریبی که معمولا 20 روز کاری می باشد را تخمین زد . همچنین برای به ثبت رساندن شرکت نمیتوان هزینه دقیق و مشخصی را اعلام کرد زیرا هر فعالیت جزییات متفاوت خود را دارد و جزییات ثبت نیز هزینه متفاوت دارد ، ولی در صورت مشاوره با کارشناسان زبده ثبت شرکت ایلیا می توان میزان تقریبی هزینه ثبت شرکت در شهرکرد را تعیین کرد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شهرکرد

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت عبارتست از :

ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی افرادی که شریک درثبت شرکت درشهرکرد هستند که به همراه یک قطعه عکس از تمامی اعضای شریک جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه لازم است . علاوه بر اینها مجوز فعالیت برای برخی موضوعات نیز الزام دارد.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به سایت اداره ثبت شرکت ها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند ومراحل را به ترتیب ادامه می دهند. باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به ویژه مشاوره ثبت شرکت در شهرکرد به طور رایگان بهره مند شوید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

در اولین قدم اطلاعات و مدارک لازم در اختیار کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا قرار می گیرد. این اطلاعات شامل نام ، موضوع شرکت ، اشخاص و سهم آنها و تصدیشان ونیز سرمایه شرکتمی باشد. پس از آن نوبت به ورود اطلاعات در پایگاه اداره ثبت و پیگیری جهت تعیین نام می رسد. سپس کارشناس اقدام به گردآوری و تنظیم اوراق ثبتی شرکت کرده به همراه سایر مدارک آنها را به اداره ثبت ارجاع می نماید. و در مراحل بعدی واریز هزینه ها و پیگیری جهت صدور پیش آگهی و نهایتا روزنامه رسمی می باشد. مدت زمان ثبت شرکت توسط مجتمع ثبت ایلیا حدود 20 روز کاری می باشد و هزینه ها نیز متغیر خواهد بود. می توانید با تماس با ,;وکیل ثبت شرکت در شهرکرد در مجتمع بین الملل ایلیا در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد

شرکت با مسئولیت محدود حداقل با دو نفر عضو به ثبت می رسد که یکی از اعضا به عنوان مدیر عامل و رییس هیت مدیره ودیگری عضو هیئت مدیره خواهد بود. سرمایه در این نوع شرکت به صورت نقدی است و احتیاج به واریز آن به حساب بانکی یا صندوق شرکت نمی باشد. این نوع شرکت برای فعالیت بازرگانی کوچک خانوادگی مناسب است.

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

شرکت سهامی خاص یکی از انواع شركتهای سهامی است که تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین میکنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است و تعداد سهامداران باید برابر یا بیش از 3 نفر باشد. البته این شرکت با حضور 5 نفر که دونفر به عنوان بازرس انتخاب می شوند به ثبت می رسد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در شهرکرد

گستره فعالیتهای مورد تقاضا سبب تقسیم بندی موضوعات فعالیت به انواع شرکتها من جمله شرکت پیمانکاری، خدماتی ، تولیدی ، و نیز شرکتهای دیگر همچون شرکت تاسیساتی یا مشاوره ( مهندسین مشاور) شده است .کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا در خصوص انواع شرکتها و نحوه ثبت آنها اطلاعات کاملی در اختیار شما خواهند گذاشت لذا از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

ثبت موسسات غیرتجاری در شهرکرد

یکی از کاربردی ترین قالب های ثبتی، ثبت موسسات غیرتجاری ( موسه حقوقی- آموزشی – خیریه و...) می باشد که برای ثبت آن نیازمند دریافت مجوز از سازمانهای ذی صلاح می باشید ( بهزیستی، اداره ارشاد ، آموزش و پرورش و ...) . موسسات غیرتجاری حداقل با دو نفر عضو و با کمینه سرمایه یک میلیون ریال به ثبت می رسند. این موسسات به دو گروه تقسیم می شوند:

1 . موسسات غیر ا نتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، علمی و انجمن های اسلامی و یا موسسات خیریه

2 . موسسات انتفاعی: این موسسات به قصد انتفاع و کسب سود تاسیس می شوند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، موسسات حقوقی و ...

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دانش و تجربه خود دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این راه باشند.

ثبت شرکتهای تجاری در شهرکرد
 • ثبت شرکت تعاونی در شهرکرد
 • ثبت شرکت تضامنی در شهرکرد
 • ثبت شرکت نسبی در شهرکرد
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در شهرکرد
 • ثبت شرکت سهامی عام در شهرکرد
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در شهرکرد
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در مجتمع ایلیا