• ثبت شرکت در زاهدان

یکی از رایج ترین اقداماتی که جهت انجام کسب در آمد میتوان در پیش گرفت ثبت شرکت به صورت قانونی می باشد و از این طریق از حمایتهایی که دولت برای شرکتها در نظر گرفته است برخوردار میشوید. از مهم ترین قالبهای ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت "با مسئولیت محدود" و ثبت شرکت "سهامی خاص" می باشد.

شما میتوانید با مراجعه به سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری از نحوه به ثبت رسیدن شرکت خود مطلع شوید. اما باید بدانید این فرآیند نیازمند تجربه و تخصص می باشد که شما میتوانید در این راستا از تجربیات کارشناسانمجرب و مشاوره ثبت شرکت در زاهدان توسط مجتمع ایلیا بهره مند شوید.

مراحل ثبت شرکت در زاهدان

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت شرکت خود را مشخص نمایید .در گام بعدی 5 نام پیشنهادی را که می بایست از 3 سیلاب خاص باشد را انتخاب نمایید. چنانچه نام پیشنهادی شما به هر دلیلی مورد قبولاداره ثبت شرکتها قرار نگیرد مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا میتوانند شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

شرکت ها در حوزه های ثبتی مختلف مدت زمان متفاوتی را برای ثبت نیاز دارند. اما به طور کلی مدت زمان ثبت شرکت بین 15 الی 20روزکاری می باشد. همانطور که زمان ثبت یک شرکت متفاوت می باشد هزینه ثبت شرکت در زاهدان را نیز نمیتوان پیش بینی نمود. شما متقاضیان محترم می توانید از طریق مشاوره رایگان مجتمع ثبتی ایلیا اطلاعات خود را در زمینه ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند نیز تکمیل نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در زاهدان

چنانچه موضوع فعالیت شرکت شما نیاز به مجوز داشته باشد در ابتدا باید اقدام به دریافت مجوز از سوی ارگان ذی ربط نمایید، در غیر این صورت ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران و گواهی سوء پیشینه آنهاکفایت می کند.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

متقاضیانثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به اداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه می دهند. باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد. و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبت شرکت ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود .در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتهاست هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود. در این مورد می توان با مراجعه حضوری متقاضی به مجتمع ایلیا و یا صحبت با وکیل ثبت شرکت در زاهدان و شرح علاقه مندی هزینه هایثبت شرکت در زاهدان را دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در زاهدان

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در میان انواع شرکتهای قانون تجارت است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است در این قالب ثبتی شرط است که حداقل 2نفر به عنوان اعضاء هیئت مدیره و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه موجود باشد. گفتنی است که مسئولیت هریک از شرکا در این نوع شرکت محدود به آورده آنها خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در زاهدان

یکی از مورد توجه ترین قالبهای ثبتی، ثبت شرکت سهامی خاص می باشد . این نوع شرکت بیشتر مورد توجه افرادی است که خواهان اخذ اعتبار در نهادهای مختلف و حضور در مناقصات و مزایدات و.. هستند زیرا 35% سرمایه اعلامی اعضا در بدو امر باید به حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران باقی می ماند. در شرکتهای سهامی خاص حداقل اعضاء سه نفر هیات مدیره و دو نفر بازرس است که بازرسین نباید نسبت خویشاوندی با اعضاء هیئت مدیره داشته باشند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در زاهدان

کلیه اشخاص که قصد انجام فعالیت های اقتصادی و تولیدی را که در زمره خدمات و پیمانکاری قرار میگیرد، را دارند . می بایست شرکتهایی با موضوع فعالیت تولیدی ، خدماتی و یا پیمانکاری به ثبت برسانند.

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند

ثبت موسسات غیرتجاری در زاهدان

تاسیس موسسات غیرتجاری معمولا به همراه رواج فرهنگ و علم و دانش و یا امور خیریه می باشد این موسسات به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم میگردد که عبارتند از :

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکتهای تجاری در زاهدان
 • ثبت شرکت تعاونی در زاهدان
 • ثبت شرکت تضامنی در زاهدان
 • ثبت شرکت نسبی در زاهدان
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در زاهدان
 • ثبت شرکت سهامی عام در زاهدان
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در زاهدان
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت در منطق آزاد در زاهدان

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در زاهدان و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
زاهدان خیابان دانشگاه نرسیده به پل شهدای وحدت اداره كل ثبت اسناد و املاك استان سیستان و بلوچستان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در زاهدان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026