درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در زاهدان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


در این مقاله می خواهیم به سوالات شما که در رابطه با ثبت شرکت در زاهدان از ما پرسیدید پاسخ بدیم لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت در زاهدان

برای ثبت شرکت در زاهدان باید  این نکته را بدانید که به راحتی نمیتوانید بدون داشتن اطلاعات شرکت خود را ثبت کنید در نتیجه نیاز است بدانید ثبت شرکت یکسری قواعد خاص خود را دارد.این قواعد به این صورت هستند که :

باید بدانید شرکت ها قالبها یا همان انواع متعددی دارند که مهم ترین انها عبارتند از : شرکت تعاونی ، شرکت مسئولیت محدود ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت مختلط غیر سهامی ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام.

بعد از آن با توجه به قوانین هر قالب شرکتی قوانین را در اوراق مربوطه ( اساسنامه ، شرکتنامه) نوشته و به امضای اعضا می رسد

سپس مدارک هویتی اعضا را که باید حتما فتوکپی برابر با اصل باشند را برای ما ارسال می نمایید.

 این را بدانید داشتن 5 اسم که در اوراق مربوط به شرکت برای کارشناسان ثبت ارسال می کنیم الزامی می باشد.

در شهر های همچون تهران باید آدرس و کدپستی که ارائه می شود حتما مربوط به یک مرکز تجاری باشد اما در زاهدان تنها کافی است ادرس مربوط به یک کدپستی تایید شده از سوی اداره ثبت باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های زاهدان

زاهدان خیابان دانشگاه نرسیده به پل شهدای وحدت اداره كل ثبت اسناد و املاك استان سیستان و بلوچستان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در زاهدان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

جهت ثبت شرکت در زاهدان از کجا شروع کنیم؟

اگر شما متقاضی ثبت شرکت در زاهدان هستید می توانید با برقراری تماس با کارشناسان ما بخواهید تا کار ثبت را برایتان انجام دهند نیاز نیست شما کاری انجام دهید تنها کافی است مداارک خود را برای ما ارسال نمایید. بعد از طی کردن مراحل ثبت شما به اتمام می رسد.

یکی از رایج ترین اقداماتی که جهت انجام کسب در آمد میتوان در پیش گرفت ثبت شرکت به صورت قانونی می باشد و از این طریق از حمایتهایی که دولت برای شرکتها در نظر گرفته است برخوردار میشوید. از مهم ترین قالبهای ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت "با مسئولیت محدود" و ثبت شرکت "سهامی خاص" می باشد .

شما میتوانید با مراجعه به سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری از نحوه به ثبت رسیدن شرکت خود مطلع شوید. اما باید بدانید این فرآیند نیازمند تجربه و تخصص می باشد که شما میتوانید در این راستا از تجربیات کارشناسان مجرب و مشاوره ثبت شرکت در زاهدان توسط مجتمع ایلیا بهره مند شوید.

مراحل ثبت شرکت در زاهدان

 در ابتدا می بایست موضوع فعالیت شرکت خود را مشخص نمایید .در گام بعدی 5 نام پیشنهادی را که می بایست از 3 سیلاب خاص باشد را انتخاب نمایید. چنانچه نام پیشنهادی شما به هر دلیلی مورد قبول اداره ثبت شرکتها قرار نگیرد مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا میتوانند شما را در این خصوص راهنمایی نمایند . 

 شرکت ها در حوزه های ثبتی مختلف مدت زمان متفاوتی را برای ثبت نیاز دارند. اما به طور کلی مدت زمان ثبت شرکت بین 15 الی 20روزکاری می باشد.  همانطور که زمان ثبت یک شرکت متفاوت می باشد هزینه ثبت شرکت در زاهدان را نیز نمیتوان پیش بینی نمود. شما متقاضیان محترم می توانید از طریق مشاوره ر ایگان مجتمع ثبتی ایلیا اطلاعات خود را در زمینه ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند نیز تکمیل نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در زاهدان

چنانچه موضوع فعالیت شرکت شما نیاز به مجوز داشته باشد در ابتدا باید اقدام به دریافت مجوز از سوی ارگان ذی ربط نمایید، در غیر این صورت ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران و گواهی سوء پیشینه آنهاکفایت می کند.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 ثبت شرکت توسط متقاضی : 

 درصورتی که می خواهید خودتان شرکت ثبت کنید با مراجعه به سایت اداره ی ثبت شرکت ها و در بخش اولیه هرچه که در رابطه با ثبت شرکت از شما خواسته شد را انجام دهید بعد از 15 الی 20 روزکاری شرکت تان ثبت می شود البته در صورتی که مراحل را به درستی انجام داده باشید در غیر این صورت رد مدارک و باید مجدد کارهای ثبت را پیگیری کنید در هر بار که مراحل را انجام می دهید یک کدپیگیری به شما داده می شود. 

 ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا : 

 اگر میخواهید ثبت شرکت خود را بدون هیچگونه نقصی انجام دهید و در همان مراحل اول کار ثبت شرکت انجام و تنها در 10 روز نهایتا 15 روزکاری ضرکت ثبت شود کارهای مربوط به ثبت را به ایلیا بسپارید تنها مدارک خود را اماده کنید و برای ما ارسال کنید. سپس  منتظر ثبت شرکت خود بمانید.  

ثبت شرکت مسئولیت محدود در زاهدان

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در میان انواع شرکتهای قانون تجارت است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است در این قالب ثبتی شرط است که حداقل 2نفر به عنوان اعضاء هیئت مدیره و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه موجود باشد. گفتنی است که مسئولیت هریک از شرکا در این نوع شرکت محدود به آورده آنها خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در زاهدان

در این بخش میخواهیم در رابطه با ثبت شرکت سهامی خاص در زاهدانی توضیحاتی ارائه دهیم باید گفت که ثبت شرکت سهامی خاص معمولا برای زمان های است که می خواهید کارهای مربوط به صادرات و واردات انجام دهید و یا هدفتان از آینده شرکت این است که در کارهای پروژه ای و مناقصات دولتی شرکت داشته باشید در نتیجه بهترین نوع شرکت همان سهامی خاص است . این شرکت ها سرمایه اولیه شان 100.000 هزار تومان و اگر بیشتر باشد باعث اعتماد بیشتر به آنها خواهد بود.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در زاهدان

همانطور که در بخش های قبلی برایتان توضیح دادیم باید قالب نوع شرکت ها مشخص کردنشان مهم است اما از همه مهم تر مشخص شدن موضوع است زیرا بر اساس موضوع شرکت تولیدی باشد ، خدماتی و یا پیمانکاری مشخص می گردد.

ثبت موسسات غیرتجاری در زاهدان

اگر بخواهید موسسه به ثبت برسانید ابتدا باید برحسب موضوع فعالیتی که دارید مجوز های لازم را دریافت نمایید .

این مجوز ها شامل مجوز از : ارشاد ، انجمن های ادبی ، آموزش و پرورش و...

باید بدانید که موسسه ابتدا برای ارائه ی یک نوع خدمات است و در پایان باید به وجهه مالی آن اندیشید 

حوزه های ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان و شهرستان آن
  1. ثبت شرکت در زاهدان
  2. ثبت شرکت در ایرانشهر
  3. ثبت شرکت در چابهار
  4. ثبت شرکت در زابل
  5. ثبت شرکت در خاش
  6. ثبت شرکت در سراوان
  7. ثبت شرکت در کنارک
  8. ثبت شرکت در سرباز
  9. ثبت شرکت در نیک شهر
  10. ثبت شرکت در زابل

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
با سلام وقت بخیر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
سلام وخسته نباشید خدمت همه. بخشید شما در شهر زاهدان دفتر دارید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید