جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در دماوند

ثبت شرکت در دماوند

یکی از مهمترین فعالیت هایی که به منظور کسب درآمد در دماوند می توان در نظر گرفت تاسیس شرکت تجاری می باشد و از این طریق حمایت های دولت برخوردار می شوید. رایج ترین قالب ثبتی در دماوند شرکت یا مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد

ثبت هر یک ار قالب های ثبتی نیازمند تجربه و تخصص می باشد شما می توانید این اطلاعات را از طریق کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت در دماوند

در ابتدا شما متقاضیان می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص نمایند و از این طریق قالب ثبتی مناسب را مشخص می نمایید و چنانچه نیازمند مجوز برای موضوع فعالیت خود باشید باید موافقت های لازم را از سازمان های ذی ربط تهیه نمایید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص از مشاوران متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دماوند

گام اول برای تاسیس شرکت تهیه مدارک شناسایی کلیه اعضاء حاضر در شرکت به همراه گواهی عدم سوء پیشینه می باشد. گام بعدی همان طور که گفته شد تهیه مجوزهای لازم در خصوص موضوع فعالیت می باشد با تهیه این مدارک ثبت سامانه ای شرکت خود را آغاز می کنید باید بدانید که تنظیم اوراق اصلی شرکت نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد شما می توانید از تجربیات مشاورین متجمع ثبتی ایلیا استفاده کنید.

ثبت شرکت در دماوند

زمان و هزینه ثبت شرکت در دماوند

مدت زمان به ثبت رسیدن یک شرکت تجاری به طور معمول 25 الی 30 روز کاری زمان میبرد اما با توجه به حوزه های ثبتی واقع در استانها این مدت زمان متفاوت می باشد. اما در خصوص هزینه نمیتوان میزان دقیقی را اعلام کرد شما میتوانید به منظور کسب اطلاع در این خصوص با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
ادامه مطلب
ثبت شرکت در چابهار
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرضیه عظیم
مرضیه عظیم
3 ماه قبل

۰تا ۱۰۰ ثبت شرکت معماری و لطف کنید

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  مرضیه عظیم
3 ماه قبل

با سلام در ابتدا باید نوع شرکت تجاری را مشخص کرده و بر اساس آن و با ارائه مدارک مربوطه اقدام به ثبت شرکت معماری کنید. ما راهنمای شما در تمامی مسیر خواهیم بود