• شرایط ثبت شرکت در دماوند

یکی از مهمترین فعالیتهایی به منظور کسب درآمد در دماوند میتوان در نظر گرفت ثبت شرکت تجاری می باشد و از این طریق حمایتهای دولت برخوردار می شوید.رایج ترین قالب ثبتی در دماوند شرکت یا مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد. ثبت هر یک ار قالبهای ثبتی نیازمند تجربه و تخصص می باشد شما میتوانید این اطلاعات را از طریق کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت در دماوند

در ابتدا شما متقاضیان می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص نمایند و از این طریق قالب ثبتی مناسب را مشخص می نمایید و چنانچه نیازمند مجوز برای موضوع فعالیت خود باشید باید موافقت های لازم را از سازمان های ذی ربط تهیه نمایید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص از مشاوران متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دماوند

گام اول برای ثبت یک شرکت تهیه مدارک شناسایی کلیه اعضاء حاضر در شرکت به همراه گواهی عدم سوء پیشینه می باشد گام بعدی همانطور که گفته شد تهیه مجوزهای لازم در خصوص موضوع فعالیت می باشد با تهیه این مدارک ثبت سامانه ای شرکت خود را آغاز میکنید باید بدانید که تنظیم اوراق اصلی شرکت نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد شما میتوانید از تجربیات مشاورین متجمع ثبتی ایلیا جهت ثبت شرکت در دماوند بهره مند شوبد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در دماوند

مدت زمان به ثبت رسیدن یک شرکت تجاری به طور معمول 25 الی 30 روز کاری زمان میبرد اما با توجه به حوزه های ثبتی واقع در استانها این مدت زمان متفاوت می باشد. اما در خصوص هزینه نمیتوان میزان دقیقی را اعلام کرد شما میتوانید به منظور کسب اطلاع در این خصوص با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکتهای تجاری در دماوند

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دماوند
ثبت شرکت سهامی خاص در دماوند
ثیت شرکت تعاونی در دماوند
ثبت موسسات غیرتجاری در دماوند
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در دماوند