جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در دزفول

ثبت شرکت در دزفول

اقدامات مربوط به ثبت شرکت در دزفول در طی چند هفته قابل انجام است. مشروط به اینکه با توجه به مطلب که در ادامه خواهید خواند روند ثبت شرکت را انجام دهید. در ادامه نکات تخصصی در زمینه ثبت شرکت های تجاری را ارائه می کنیم.

مراحل ثبت شرکت در دزفول

امروزه ثبت کردن شرکت مورد اهمیت بسیاری از افراد قرار گرفته ثبت شرکت انواع مختلفی دارد این انواع عبارتند از: 1- ثبت شرکت سهامی خاص، 2- ثبت شرکت مسئولیت محدود، 3- ثبت شرکت تضامنی، 4- ثبت شرکت مختلط سهامی، 5- ثبت شرکت مختلط غیر سهامی، 6- ثبت شرکت نسبی، 7- ثبت شرکت تعاونی، این اهمیت در نظر افراد بنا به دلایلی از جمله پیشبرد اهداف اقتصادی آن ها در عرصه اقتصادی است. که از سویی دیگر می تواند بازار کار و نیروی کار گسترده ای را مهیا سازد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دزفول

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت شامل شناسنامه و کارت ملی کپی برابر اصل شده ی اعضا شرکت و یک قطعه عکس 3در4 .اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس+10. و مدرک تحصیلی بنا به نیاز .

به طور مثال اگر قرار باشد که کلمه مهندسی به عنوان یکی از سیلاب های شرکت باشد حتما نیاز به مدرک تحصیلی می باشد و یکی دیگر از مدارک برای ثبت شرکت مجوز است که ضرورت وجود مجوز برای ثبت شرکت هم بسته به موضوعی است که در اساسنامه گنجانده می شود.

ثبت شرکت در دزفول

ثبت شرکت مسئولیت محدود در دزفول

شرکت تجاری با اجتماع چند شریک قابل ثبت می باشد بهتر است بدانید ثبت شرکت مسئولیت محدود در دزفول از انواع پرتقاضای شرکت تجاری است که می توان آن را به اداره ثبت ارائه کرد و برای تجارت اشخاص استفاده شود.

مسئولیت محدود به معنی آن است که هر شریک تنها تا میزان آورده دارای مسئولیت در شرکت هستند و نه بیشترو در مواقع ضرر شرکت مسئولیتی در پرداخت ندارند.

ثبت شرکت سهامی خاص در دزفول

هر شرکت سهامی خاص دارای قوانین ثبتی و حقوقی است که با دانستن آنها می توانید بصورت تخصصی در مسیر تجارتتان گام بردارید. هر تخصصی که در این زمینه نیاز دارید ما در ایلیا می توانیم تنها در یک جلسه ارائه کرده و مسیر ثبتی و حقوقی را برای شما هموار سازیم.

ثبت شرکت خدماتی در دزفول

هر کسب و کاری که با خدمات همراه باشد می تواند در صورت تمایل شرکای آن حرفه در قالب شرکت به ثبت رسند. ثبت شرکت خدماتی را باید هر بازرگانی در اسرع وقت انجام دهد زیرا تنها در این صورت می توان قراردادهای پر سود را با دیگر شرکتها و افراد دارای تخصص منعقد کرد. برای کسب اطلاعات تکمیلی با مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت موسسه در دزفول

هر خدماتی که بدوت تبادل کالا انجام شود و تنها نیاز به ارائه اطلاعات یا خدمات باشد در زمینه امور غیرتجاری به مانند آموزش و خیریه باید موسسه تشکیل داد که خود بر اساس نوع خدمات دارای دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی خواهد شد. ما در ایلیا در زمینه ثبت موسسه در دزفول راهنمای شما هستیم.

زمان و هزینه ثبت شرکت در دزفول

مدت زمان مورد نیاز برای ثبت یک شرکت حدودا 30 روز کاری می باشد. البته این مدت زمان بعد از تکمیل مدارک در نظر گرفته می شود. هزینه مورد نیاز برای ثبت شرکت هم با توجه به سرمایه اولیه ای که برای شرکت در نظر گرفته می شود متغییر است.

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در کلیه امور ثبتی از جمله ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها را تخصصی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد همین حالا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهرام افزونی
شهرام افزونی
2 سال قبل

سلام اگه بخوام شرکت ثبت کنم براکارآشپزخونه که بتونم براشرکتها کارپیمانکاری طبخ انجام بدم بایدچکارکنم

شماره تماس:
9166463990
مهدی بصیرزاده
مهدی بصیرزاده
2 سال قبل

سلام برای ثبت لگو تماس گرفتم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی بصیرزاده
2 سال قبل

سلام زمینه کاری تون چیه