درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در خراسان شمالی

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


در این مقاله می خواهیم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در خراسان شمالی برایتان توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در خراسان شمالی

در عصر جدید و با توجه به نیاز ما نسبت به حضور در بازار و عرصه ی تجارت باید راهکار سریع ورود به این عرصه را دانست و نسبت به آن اقدامات لازم را انجام داد بهترین راهکار ثبت شرکت و انجام پروسه های مربوط به ثبت شرکت می باشد . فقط کافی است از ما بخواهید تا تمام این پروسه ها را به خوبی انجام دهیم و بدون   بروز هرگونه مشکل شرکت شما را به ثبت برسانیم .

این کار را ابتدا با مشاوره های مناسب به شما سپس انتخاب شرکت مناسب توسط شما ( به عبارتی انتخاب نوع شرکت مناسب توسط شما و بر اساس آن ارائه ی مدارک لازم به ما و تحویل آن به اداره ی ثبت شرکت ها با گذر چیزی حدود 3 الی 1 هفته کار نام انتخابی شما مورد تایید اداره ی ثبت شرکت ها قرار می گیرد . سپس اواق تهیه شده ( که شامل اساسنامه و شرکتنامه ) می باشد تنظیم و توط تمامی اعضا به امضا می رسد .

اوراق و کلیه ی مدارک به اداره ی ثبت شرکت ها ارسال و به طور کلی بعد از 10 الی 15 روز کاری به طور کلی به ثبت می رسد ثبت شرکت یک کار بسیار  مهم و البته نیاز به دقت بالایی جهت ثبت دارد .

جهت ثبت شرکت در خراسان شمالی از کجا شروع کنیم؟

شما اگر می خواهید شرکت خود را ثبت نمایید ابتدا باید وارد سایت اداره ی ثبت شرکت ها شوید سپس مراحلی که برای ثبت مورد نیاز است را طی نمایید این مراحل با توجه قوانین خود اداره ی ثبت شرکت ها طی می نمایید .

و اما این را بدانید قبل از اینکه اقدام به ثبت کنید باید طی مراحلی کلیه ی روش ثبت شرکت را به شما متذکر گردید .

مدارکی که با استفاده از شرکت شما در خراسان شمالی ثبت می شود عبارتند از :

کارت ملی و شناسنامه کلیه ی اعضا ه همراه تهیه ی اوراق مربوط به شرکت این اوراق شامل ( اساسنامه و شرکتنامه می باشد ) امضا توسط کلیه ی شرکاء

تمامی فعالیت های بازرگانی و غیربازرگانی در شرایطی قانونی خوانده می شوند که به ثبت برسند. ثبت شرکت یکی از بازرترین نوع رسمیت بخشیدن به کلیه فعالیت های اقتصادی می باشد.

شرکتهای تجاری نام برده شده در قانون تجارت عبارتند از : شرکت با مسئولیت محدود ، شرکتهای سهامی اعم از خاص و عام ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی ، تعاونی و نسبی .با توجه به سطح فعالیت های اشخاص بهترین قالب ثبتی برای آنها انتخاب می شود که از رایج ترین آنها میتوان به شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود اشاره کرد .

به این موضوع توجه نمایید که اگر قصد انجام فعالیت هایی منظم و هدفمند را دارید تا بتوانید در این راستا از سود و سرمایه یکدیگر استفاده نمایید ثبت شرکت بهترین راه می باشد . مهم ترین گام برای شروع فعالیت انتخاب موضوع و قالب ثبتی مناسب است.

به منظور کسب اطلاع بیشتر میتوانید با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت کاملا تخصصی بهره مند گردید لذا زمان را از دست نداده و برای داشتن مشاوره ثبت شرکت در خراسان شمالی با ما تماس بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در خراسان شمالی

با انتخاب قالب ثبتی خود می بایست سرمایه مناسب برای شروع فعالیت خود انتخاب نمایید این نکته را در نظر بگیرید که در قانون تجارت میزان سرمایه اولیه 1.000.000 ریال می باشد. شما عزیزان نمی توانید از این میزان کمتر انتخاب نمایید.هزینه ثبت شرکت در خراسان شمالی بر اساس عوامل مختلفی تعیین میشود که به عنوان مثال سطح و موضوع فعالیت و تعداد اعضا و نوع قالب ثبتی را می توان نام برد.

ثبت شرکت در خراسان توسط متقاضی

اگر خودشما میخواهید به تنهایی شرکت تان را ثبت کنید بایستی وارد سامانه ی ثبت شرکت ها شوید سپس تمام مراحل را بدون نقص طی نمایید بعد از انکه تا انتها رفتید منتظر می مانید بعد از تایید نهایی شماره ثبت و شناسه ملی شما تایید و در آن زمان است که بایستی در سامانه ی روزنامه رسمی ثبت نام نمایید. 

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت ایلیا با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در خراسان شمالی آماده است تا خدمات تخصصی خود را از طریق مشاوره ای رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارد.

در مرحله اول طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی میگردد و انجام می شود. در مرحله بعدی ثبت سامانه ای شرکت در خراسان شمالی صورت میگرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگزاری میشود. بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در خراسان شمالی با گذشتن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر میگردد.توصیه ما به شما این است که کار خود را به وکیل ثبت شرکت در خراسان شمالی بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خراسان شمالی

متقاضیان ثبت شرکت در خراسان شمالی باید بدانند برای برداشتن گامی محکم و موثر می بایست شرکت خود را با توجه به مقررات و آئین مندرج در قانون تجارت به ثبت برسانند که در این جا به توضیح مختصری در حصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود می پردازیم:

شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی میباشد حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی نپردازند .میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال و بیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامدارن به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی

این نوع شرکتها با هر موضوع فعالیت که به ثبت برسند با عنوان شرکتهای بازرگانی خوانده می شوند. کلیه سهام در این شرکتها توسط اعضاء هیئت مدیره که به عنوان سهامدار نیز شناخته می شوند تامین می گردد. این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد . تعداد سهامداران 3نفر و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد استفاده از قید سهامی خاص الزامی می باشد. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در خراسان شمالی

باید بدانید برای ثبت شرکت خدماتی و پیمانکاری واقع در خراسان شمالی بایستی ابتدا موضوع فعالیت خود را بر این اساس تنظیم نمایید و سپس وارد عمل شوید نوع شرکت خود را انتخاب و یک سری مدارک جهت ثبت شرکت خدماتی به اداره ثبت تسلیم نماییم.

ثبت موسسات غیرتجاری در خراسان شمالی

ثبت شرکت غر تجاری و یا همان موسسه در خراسان شمالی در وحله ی اول بدانید که بدون مجوز های لازم امکان ثبت موسسه وجود ندارد. و اینکه یک سری بند های اساسی در هنگام ثبت موسسه متفاوت است که بایستی زمان تنظیم اوراق در آن درج گردد.

موسسه نیز انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

موسسه غیرانتفاعی : به موسسهای می گویند که هدف اصلی و نهایی آنها سودآوری و منفعت طلبی اعضا نیست بلکه مانند : انجمن های علمی و ادبی ...

موسسه انتفاعی :هدف نهایی تاسیس آن ها سود آوری و منافع خود اعضا می باشد مانند : آموزشگاه زبان کلاس های فنی

حوزه های ثبت شرکت در خراسان شمالی و شهرستان های آن

  1. ثبت شرکت در بجنورد
  2. ثبت شرکت در شیروان
  3. ثبت شرکت در اسفراین
  4. ثبت شرکت در آشخانه
  5. ثبت شرکت در درق
  6. ثبت شرکت در جاجرم

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام وقت بخیر بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نرم افزار وکارشناسی سخت افزارهستم میخوام شرکتی جهت انجام تعمیرات و نرم افزار راه اندازی نمایم.لطف می کنید بنده راهنمائی بفرمایید که برای ثبت شرکت مورد نظر چه مدارکی لازم هست و چه اقداماتی باید انجام بدهم لطف می کنید هزینه ثبت راهم بفرمایید.تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
سلام برای ثبت شرکت باید یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین ، با انواع شرکت های ثبتی آشنایی دارید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید