• ثبت شرکت در خراسان شمالی

تمامی فعالیت های بازرگانی و غیربازرگانی در شرایطی قانونی خوانده می شوند که به ثبت برسند. ثبت شرکت یکی از بازرترین نوع رسمیت بخشیدن به کلیه فعالیت های اقتصادی می باشد.

شرکتهای تجاری نام برده شده در قانون تجارت عبارتند از : شرکت با مسئولیت محدود ، شرکتهای سهامی اعم از خاص و عام ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی ، تعاونی و نسبی .با توجه به سطح فعالیت های اشخاص بهترین قالب ثبتی برای آنها انتخاب می شود که از رایج ترین آنها میتوان به شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود اشاره کرد .

به این موضوع توجه نمایید که اگر قصد انجام فعالیت هایی منظم و هدفمند را دارید تا بتوانید در این راستا از سود و سرمایه یکدیگر استفاده نمایید ثبت شرکت بهترین راه می باشد . مهم ترین گام برای شروع فعالیت انتخاب موضوع و قالب ثبتی مناسب است.

به منظور کسب اطلاع بیشتر میتوانید با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت کاملا تخصصی بهره مند گردید لذا زمان را از دست نداده و برای داشتن مشاوره ثبت شرکت در خراسان شمالی با ما تماس بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در خراسان شمالی

با انتخاب قالب ثبتی خود می بایست سرمایه مناسب برای شروع فعالیت خود انتخاب نمایید این نکته را در نظر بگیرید که در قانون تجارت میزان سرمایه اولیه 1.000.000 ریال می باشد. شما عزیزان نمی توانید از این میزان کمتر انتخاب نمایید.هزینه ثبت شرکت در خراسان شمالی بر اساس عوامل مختلفی تعیین میشود که به عنوان مثال سطح و موضوع فعالیت و تعداد اعضا و نوع قالب ثبتی را می توان نام برد.

مدارک ثبت شرکت در خراسان شمالی:

مدارک ثبت شرکت در خراسان شمالی با توجه به نوع آن متغیر می باشد اما مدارکی که به صورت یکسان مورد استفاده قرار میگیرد عبارتست از:

کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی سهامداران و اعضاء هیئت مدیره ، گواهی عدم سوء پیشینه.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت توسط متقاضی :

شما عزیزان می بایست با مراجعه به سامانه ثبت شرکت و انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه شوید. کلیه اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق تکمیل نمایید .باید بدانید که تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت که شامل اساسنامه ، تقاضانامه، شرکتنامه و متن صورتجلسه است را به صورت کاملا تخصصی انجام دهید زیرا امکان دارد با کوچکترین اشتباه پرونده شما رد و یا دچار نقص گردد. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

ثبت شرکت ایلیا با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در خراسان شمالی آماده است تا خدمات تخصصی خود را از طریق مشاوره ای رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارد.

در مرحله اول طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی میگردد و انجام می شود. در مرحله بعدی ثبت سامانه ای شرکت در خراسان شمالی صورت میگرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگزاری میشود. بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در خراسان شمالی با گذشتن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر میگردد.توصیه ما به شما این است که کار خود را به وکیل ثبت شرکت در خراسان شمالی بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خراسان شمالی:

متقاضیان ثبت شرکت در خراسان شمالی باید بدانند برای برداشتن گامی محکم و موثر می بایست شرکت خود را با توجه به مقررات و آئین مندرج در قانون تجارت به ثبت برسانند که در این جا به توضیح مختصری در حصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود می پردازیم:

شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی میباشد حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی نپردازند .میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال و بیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامدارن به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند

ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی:

این نوع شرکتها با هر موضوع فعالیت که به ثبت برسند با عنوان شرکتهای بازرگانی خوانده می شوند. کلیه سهام در این شرکتها توسط اعضاء هیئت مدیره که به عنوان سهامدار نیز شناخته می شوند تامین می گردد. این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد . تعداد سهامداران 3نفر و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد استفاده از قید سهامی خاص الزامی می باشد. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در خراسان شمالی:

با افزایش فعالیتهای تجاری موضوعات مختلفی برای به ثبت رسیدن درخواست می گردد این موضوعات شامل : تولیدی ، پیمانکاری و خدماتی می باشد که از جانب مهندسین و پیمانکاران مورد توجه قرار میگیرند ثبت شرکت با این موضوع فعالیت میتواند پشتوانه محکمی برای انجام اموری از جمله ثبت برند و برند سازی باشد و حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در خراسان شمالی :

به غیر از شرکتهای تجاری ارگانها و نهادهایی نیز وجود دارد که با اهداف غیرتجاری به ثبت میرسند که با عنوان موسسات غیرتجاری شناخته می شوند عمده ترین فعالیت این موسسات عبارتند از : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و...
این نوع موسسات در دو قالب انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می رسند که توضیحات مختصری از آن را در اختیار شما میگذاریم :
1 . موسساتغیر انتفاعی : موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...

2 . موسسات انتفاعی : موسساتی که هدف تاسیس آنها،به دست آوردن منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی و کلاس‌های زبان

ثبت شرکتهای تجاری در خراسان شمالی
 • ثبت شرکت تعاونی درخراسان شمالی
 • ثبت شرکت تضامنی درخراسان شمالی
 • ثبت شرکت نسبی در خراسان شمالی
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در خراسان شمالی
 • ثبت شرکت سهامی عام در خراسان شمالی
 • ثبت صورتجلسه تغییرات درخراسان شمالی
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در خراسان شمالی