درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در برخوار و میمه

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


شما همراه سئوالات زیادی در رابطه با ثبت شرکت در برخوار و میمه داشته اید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موقعیت تجاری شهر برخوار میمه برای ثبت شرکت

شهرستان برخوار و میمه پیش از این جز استان اصفهان بودو مرکز این شهرستان نیز شاهین‌شهر بود. این شهردر اواخر سال ۱۳۸۶ به دو شهرستان جداگانه به نام‌های شهرستان برخوار و شهرستان شاهین‌شهر و میمه تقسیم شد. اقتصاد این شهرها بر اساس کشاورزی استوار است . به علاوه صنایعی مانند دامداری، مرغداری، زنبورداری وپرورش ماهی و آبزیان نیز در این شهرستانها فعال می باشند که باعث می شود میزان ثبت شرکت در برخوار و میمه افزایش یابد.

ثبت شرکت در برخوار و میمه

جهت ثبت شرکت در برخوار و میمه انتخاب شرکای مناسب اولین قدم است البته بهتر است اول موضوع فعالیتتان را مشخص کنید تا با توجه به آن شریکی انتخاب کنید که در این زمینه توانایی علمی و تخصص داشته باشضد و بتواند به شما کمک کند و بد مجددا" با توجه به موضوع فعالیت خود قالب ثبتی و تعدادی اسم برای شرکتتان در نظر بگیرید . می بینید که موضوع فعالیت در ثبت شرکت در برخوار و میمه بسیار مهم است و همه چیز بر اساس آن تعیین می شود . بعد از این موارد سمت شرکا و سهمشان در شرکت را هم مشخص کنید و با در دست داشتن مدارک شناسایی خود و آنها جهت ثبت شرکت در برخوارو میمه اقدام نمایید . ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت در برخوارو میمه را برای شما انجام می دهد.

ثبت شرکت در برخوار و میمه باتوجه به رونق کسب و کار در برخوار و میمه حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در برخوار و میمه میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در برخوار و میمه بهره مند گردید .

مراحل ثبت شرکت در برخوار و میمه

ابتدا نوع شرکت خود را انتخاب می کنید براساس نوع شرکت انتخابی مدارک مورد نظر خود را تهیه و بعد آن ها را به همراه اوراق تنظیمم شده در سامانه ثبت شرکت ها پس از تایید نهایی و دادن شماره ثبت به شما مدارک هویتی آماده شده خود را از اداره ی ثبت تحویل و سپس روزنامه رسمی خود را چاپ نماید.

کلیه مراحل ثبت شرکت در برخوار و میمه کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در برخوار و میمه موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در برخوار و میمه

  1. مدارک هویتی اعضا از مدیرعامل تا بازرس علی البدل
  2. تنظیم اوراق رسمی شرکت مانند اساسنامه اظهارنامه و شرکت نامه
  3. مشخص کردن آدرس و کدپستی جهت اراده برای محل فعالیت شرکت .
  4. انتخاب نام که بایستی اسامی 4 الی 5 سیلابی باشد یا همان 5 واژه ای باشد .

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در برخوار و میمه شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در برخوار و میمه موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

زمان و هزینه ثبت شرکت در برخوار و میمه

زمان بستگی به تکمیل ممدارک توسط شما دارد اگر مدارک خود را تکمیل نمایید و در حین ثبت نام نقصی در کار یا مدارک موجود نباشد بین 10 الی 14 روزکاری زمان لازم است تا شرکت شما توسط ثبت ایلیا به ثبت برسد اگر کار ثبت شرکت توسط شما انجام شود بین 14 تا 25 روزکاری

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها برخوار و میمه و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در برخوار و میمه زمان و هزینه ی امور ثبتی در برخوار و میمه متغیر می باشد.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید