• شرایط ثبت شرکت در اهواز

افراد در راستای انجام فعالیتهای مشترک و استفاده از منفعت و سود حاصله میتوانند اقدام به ثبت شرکت نمایند. این شرکتها میتوانند در قالبهای مسئولیت محدود سهامی عام و خاص ، مختلط سهامی و غیرسهامی ،شرکت تعاونی شرکت تضامنی و شرکت نسبی به ثبت برسند. شرکتهای خصوصی با توجه به اولویت و رایج بودنشان به دو قالب شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص تقسیم می گردند. توضیح مختصری در خصوص این دو شرکت در اختیار شما قرار میدهیم :

شرکت با مسئولیت محدود : تعداد سهامداران حداقل 2 نفر می باشد این اشخاص می توانند عضو هیئت مدیره نیز باشند و سرمایه اولیه این نوع از شرکتها به صورت لفظی می باشد.

شرکت سهامی خاص : سرمایه در شرکت سهامی خاص به صورت سهام بوده و بین سه نفر از سهامداران تقسیم میگردد. انتخاب بازرس دراین نوع از شرکتها اجباری بوده و 35% از سهام اولیه شرکت در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز می گردد. هزینه ثبت شرکت در اهواز بر اساس سرمایه اولیه ، سطح فعالیت و بسته روزنامه رسمی متغیر می باشد. شما میتوانید برای کسب اطلاع در خصوص ثبت شرکت در اهواز با کارشناسان متخصص و مجرب در این زمینه تماس گرفته و از مشاوره ثبت شرکت اهواز بهره مند گردید.

مراحل و زمان ثبت شرکت در اهواز

با مشخص شدن قالب ثبتی مناسب و انتخاب نامی در راستای موضوع فعالیت که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و فاقد سابقه ثبتی باشد، می بایست سرمایه مناسبی را نیز برای شرکت خود مشخص نمایید شایان توجه است که این سرمایه نباید از 1.000.000 ریال کمتر باشد. مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری در اهواز 10الی 15 روز کاری می باشد.

مدارک ثبت شرکت در اهواز

مدارک اولیه ثبت شرکت شیراز : مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره به همراه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری و در صورت نیاز ارائه مجوز برای موضوع فعالیت. مابقی مدارک برای هر شرکت به صورت تخصصی که شامل اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، اظهارنامه ) تنظیم و تدوین می گردد و شما را از وکیل ثبت شرکت در اهواز بی نیاز می کند.

ثبت شرکت در اهواز

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

برای ثبت یک شرکت تجاری در ابتدا اقدام به جمع آوری مدارک و اطلاعات در این خصوص نمایید که از اولین گام ها برای جمع آوری این اطلاعات مشاوره با اشخاص متخصص در این زمینه می باشد شما میتوانید با ثبت شرکت ایلیا در این زمینه در ارتباط باشید. بعداز جمع آوری مدارک نوبت به ثبت سامانه ای شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری می رسد. توجه داشته باشید در ثبت نام شرکت خود نهایت دقت را به خرج دهید. زیرا کوچکترین ایراد منجر به رد در خواست شما میگردد. این اشتباهات ممکن است در تنظیم اوراق شرکت و یا وارد کردن اسامی سهامداران در سامانه ثبت شرکتها باشد. شما میتوانید از کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در زمینه امور ثبتی و ثبت برند یاری بگیرید .

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مشاوران مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا تمام تلاش خود را در این زمینه کرده تا بتوانند بهترین کمک را به شما متقاضیان محترم نمایند. اولین گام در این زمینه طراحی موضوع فعالیت شما با توجه به نیاز شما به صورت کاملا تخصصی می باشد. کارشناسان ما شمارا در انتخاب نامی مناسب برای شرکت در اهواز یاری می نمایند. گام بعدی ثبت سامانه ای شرکت و تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت شما می باشد. اوراق تدوین شده را از طریق همین سامانه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال می نماییدو بعد از گذشت10 الی 15 روز کاری آگهی تاسیس شرکت شما در اهواز صادر میگردد.

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اهواز

فعالان اقتصادی در اهواز برای استفاده از توان، تجربه، تخصص و سرمایه خود می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که بتواند تمامی این شرایط را دارا باشد که از مهمترین این فعالیتها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز می باشد. این نوع از شرکتها از دونفر شریک بالای 18 سال تشکیل شده که عضو هیئت مدیره نیز می باشند. موضوع فعالیت آنها بازرگانی محسوب میگرددحتی اگر فعالیتهای بازرگانی انجام ندهد و کلیه این سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول ضرر و زیان می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

این نوع از شرکتها دارای سه نفر سهامدار می باشند که میتوانند عضوء هیئت مدیره نیز باشند انتخاب بازرسین اصلی و علی البدل در این قالب ثبتی به صورت اجباری می باشد. سرمایه در شرکت سهامی خاص به صورت سهام تقسیم بندی میگردد و 65 % از آن درتعهد سهامداران می باشد.35 % باقی مانده سهام نیز در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز میگردد و ارائه گواهی بانک و فیش واریزی آن به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری اهواز الزامی می باشد.شمامتقاضیان محترم برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص خدمات ثبت شرکت در اهواز و ثبت تغییرات شرکت دراهواز میتوانید با کارشناسان مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در اهواز

اشخاص با توجه به عمده فعالیت های خود موضوعات شرکت را انتخاب می نمایند .عمده فعالیت اشخاص در زمینه تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری می باشد که مورد توجه قرار میگیرد. متقاضیان ثبت این نوع از موضوعات فعالیت در صورتی که قصد داشته باشند در مناقصات و مزایدات شرکت کرده و برای شرکت خود رتبه (گرید ) اخذ نمایند به انها پیشنهاد میگردد که شرکت خود را در قالب سهامی خاص به ثبت برسانند زیرا این شرکتها با توجه به تعهد سهامدارنشان در خصوص میزان سرمایه از اعتبارات بیشتری برخوردار می باشند . کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اهواز میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در اهواز :

قانون گذار در مواد مندرج در قانون تجارت ارگان دیگری را نام برده است که دارای شخصیت حقوقی می باشد اما عمده فعالیت آن غیرتجاری می باشد که شامل : امور ادبی ، علمی ، فعالیت های خیریه و انجام امور خدماتی است. این موسسات به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می گردند که به اختصار توضیح می دهیم:

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...

2 . موسسات انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در خوزستان و شهرستان های آن

 • ثبت شرکت در اهواز
 • ثبت شرکت در آبادان
 • ثبت شرکت در دزفول
 • ثبت شرکت در شوشتر
 • ثبت شرکت در رامهرمز
 • ثبت شرکت در خرمشهر
 • ثبت شرکت در کرج
 • ثبت برند در کرج
 • ثبت تغییرات شرکت در کرج
 • ثبت شرکت در به��هان
 • ثبت شرکت در مسجد سلیمان
 • ثبت شرکت در اندیمشک
 • ثبت شرکت در امیدیه
 • ثبت شرکت در ایذه
 • ثبت شرکت در شوش

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی و با عنوان بهترین ثبت شرکت میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری استعلام شرکتهای ثبت شده و فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در اهواز و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
اهواز-خیابان مدرس- ثبت اسناد و املاک اهواز جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اهواز با ما در تماس باشید.
شماره تماس :

ثبت شرکت در اهواز