لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در اردبیل


اردبیل یکی از شهرهای بزرگ کشور ایران و مرکز استان اردبیل می باشد.اردبیل از شهرهای باستانی و تاریخی ایران می باشد. این شهر در نزدیکی مرز جمهوری آذربایجان قرار گرفته است و از سردترین شهرهای ایران می باشد که جاذبه‌های طبیعی بسیار زیادی دارد.

ثبت شرکت در تبریز

ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا در خصوص ثبت شرکت در اردبیل مطالبی را ارائه نمایدثبت شرکت ایلیا بواسطه ی تجربه ی دیرینه اش در زمینه ثبت شرکت در اردبیل پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

شرایط ثبت

جهت ثبت شرکت در اردبیل شرایطی به شرح ذیل لازم می باشد:

صلاحیت و رضایت شرکا.
حداقل تعداد اعضا در ثبت شرکت بامسئوایت محدود 2 نفر و در شرکت سهامی خاص 3 نفر می باشد.
حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در اردبیل 100 هزار تومان است.

مدارک ثبت شرکت در اردبیل

مدارک شرکت در اردبیل

مدارک لازم جهت ثبت شرکت بامسئولیت محدود در اردبیل به شرح ذیل می باشد :

 1. رونوشت مدارک شناسایی شرکا و مدیران.
 2. رونوشت تقاضانامه ثبت شرکت بامسئولیت محدود در دو نسخه.
 3. شرکتنامه در دو نسخه.
 4. اساسنامه در دو نسخه.
 5. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین در دو نسخه.
 6. در صورت نیاز به مجوز از مراجع ذیصلاح ( برای ثبت برخی موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز می باشد )
 7. گواهی عدم سوء پیشینه.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل به شرح ذیل می باشد :

 1. رونوشت مدارک شناسایی سهامداران و مدیران.
 2. رونوشت اظهارنامه شرکت سهامی خاص.
 3. اساسنامه شرکت در دو نسخه.
 4. اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه تعهدی ( در شرکت های سهامی خاص حداقل 35 درصد از سرمایه شرکت باید در حسابی بنام شرکت نزد بانک واریز گردد .)
 5. مجوز فعالیت در صورت نیاز.
 6. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین در دو نسخه.
 7. صورتجلسه هیئت مدیره در دو نسخه.
 8. گواهی عدم سوء پیشینه.

هزینه ثبت

هزینه ثبت شرکت در اردبیل حداقل 385 هزار تومان است و وابسته به شرایط دیگری هم چون سرمایه شرکت و موارد دیگر می باشد ومی تواند افزایش پیدا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا شما را در این امر یاری کنند.

مدت زمان ثبت

حداقل زمان برای ثبت شرکت در اردبیل 15 الی 20 روز می باشد. در بعضی از مواقع امکان دارد بنا به شرایطی این زمان بیشتر گردد. این شرایط می تواند شامل مدت زمان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و یا اخذ مجوز برای موضوع فعالیت در صورت نیاز باشد.

مراحل ثبت

نخست نوع قالب ثبتی به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا مشخص می شود.سپس موضوع فعالیت شرکت تنظیم می شود پس از آن مدارک لازم به منظور ثبت شرکت تهیه می شود سپس شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت های اردبیل ثبت می شود پس از آن مدارک به وسیله پست به اداره ثبت شرکت ها ی اردبیل ارسال می شود و در تهایت شرکت به وسیله اداره ثبت شرکت ها ثبت می شود و کار شما به اتمام می رسد.

آدرس اداره ثبت شرکت های اردبیل

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکت های اردبیل به شرح ذیل می باشد :

آدرس : استان اردبیل-بزرگراه شهدا-مابین قدس و جنب تالار میلاد(ساختمان قدیمی)

کد پستی5613913935

شماره تماس 04533258683

اهمیت ثبت شرکت در اردبیل

هنگامی که شرکتی در اردبیل به ثبت می رسد اشخاص از حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شوند به همین دلیل ثبت شرکت در اردبیل برای موسسین و فعالان اقتصادی ارز جایگاه ویژه ای برخوردار است قابل ذکر است که در دنیای امروز شرکت هایی که دارای اعتبار قانونی هستند از ارزش و جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار می باشند.

خدمات ثبتی در شهرستان های استان اردبیل

 • ثبت شرکت در پارس‌آباد
 • ثبت شرکت در خلخال
 • ثبت شرکت در سرعین
 • ثبت شرکت در بیله‌سوار
 • ثبت شرکت در گرمی
 • ثبت شرکت در کوثر
 • ثبت شرکت در مشگین‌شهر
 • ثبت شرکت در نمین
 • ثبت شرکت در نیر
سوالات متداول ثبت شرکت در اردبیل

سوالات متداول ثبت شرکت در اردبیل

✅ اسم شرکت را چطوری باید انتخاب کنیم؟

برای انتخاب اسم شرکت باید بدانیم که اسم شرکت نباید کمتر از سه سیلاب یا واژه باشد و باید استعلام شود که پیش از این اسم منتخب شما برای شرکت دیگری ثبت نشده باشد.برای استعلام باید از سایت شناسه ملی استفاده کرد. به علاوه در اسم شرکت حتماً باید از یک اسم خاص استفاده شود و از کلمات مرتبط به حرفه شما در اسم شرکت استفاده کرد . جهت تعیین و تایید نام شرکت مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا در خدمت شماست.

✅ به جز اسم شرکت قبل از ثبت شرکت در اردبیل چه چیز دیگری باید تعیین شود؟

قبل از ثبت شرکت در اردبیل به جز چند اسم برای شرکت ، شرکای خود ، محل شرکت ، سرمایه شرکت و سهم شرکا از آن سرمایه و سمت خود و شرکا و صاحبان حق امضا و موضوع فعالیت شرکت را باید مشخص نمایید و سپس اقدام به ثبت شرکت کنید.

✅ هزینه ثبت شرکت اردبیل چقدر است ؟

برای ثبت شرکت در اردبیل بنا بر مقدار سرمایه شرکت و تعداد اعضای آن و موضوع فعالیت شرکت هزینه تغییر می کند. جهت استعلام دقیق هزینه بت شرکت در اردبیل با ما تماس حاصل نمایید.

✅ چه مدارکی برای ثبت شرکت در اردبیل مورد نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اردبیل مدارک هویتی برابر اصل شده کلیه موسسین به همراه دو نسخه امضا شده ازمدارک ثبتی شرکت که در سامانه تکمیل کردید و تایید شده اند است و اگر کار را به موسسات ثبتی محول کنید وکالت نامه نیز مورد نیاز است.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تنظیم اساسنامه شرکت تضامنی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص تنظیم اساسنامه با دپارتمان های تخصصی مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و ازمشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند گردید.

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت - براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

هزینه ثبت شرکت و هزینه ثبت شرکت در ایران

در این مقاله به مطالبی در خصوص هزینه ثبت شرکت هزینه های ثبت شرکت هزینه ثبت شرکت در ایران و تعرفه ثبت شرکت پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکتها

ثبت شرکتها - ثبت شرکت ها - ثبت شرکت -پیش از اقدام به ثبت یک شرکت بهتراست دانش و آگاهی خود را نسبت به مقوله مراحل ثبت شرکت افزایش دهید تا بتوانید با توجه

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

ثبت شرکت ، برند ، اخذ جواز - پشتیبانی رایگان

ثبت شرکت ، برند ، اخذ جواز - پشتیبانی رایگان

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

ثبت شرکت بازرگانی

مراحل ، شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکتهای بازرگانی در ایران - متقاضیان ثبت شرکتهای بازرگانی میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود و یا وکیل ثبتی

اسم شرکت فوری

انتخاب اسم شرکت از مهمترین عوامل در زمان ثبت شرکت میباشد. متقاضیان می بایست دقت لازم را در گزینش آن لحاظ نمایند.در صورت نیازبه انتخاب نام با ما تماس بگیرید

هیات موسس

تشکیل هیات موسس برای ایجاد یک شرکت سهامی لازم می باشد. شرکت های سهامی عام و اکثر شرکت های سهامی خاص دارای مجمعی به نام مجمع عمومی موسسین می باشند. دراین مقاله به توضیحاتی بیشتر در مورد هیئت موسس می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید