لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت در اردبیل


اردبیل یکی از شهرهای بزرگ کشور ایران و مرکز استان اردبیل می باشد.اردبیل از شهرهای باستانی و تاریخی ایران می باشد. این شهر در نزدیکی مرز جمهوری آذربایجان قرار گرفته است و از سردترین شهرهای ایران می باشد که جاذبه‌های طبیعی بسیار زیادی دارد.

ثبت شرکت در تبریز

ثبت شرکت در اردبیل

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا در خصوص ثبت شرکت در اردبیل مطالبی را ارائه نمایدثبت شرکت ایلیا بواسطه ی تجربه ی دیرینه اش در زمینه ثبت شرکت در اردبیل پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

شرایط ثبت

جهت ثبت شرکت در اردبیل شرایطی به شرح ذیل لازم می باشد:

صلاحیت و رضایت شرکا.
حداقل تعداد اعضا در ثبت شرکت بامسئوایت محدود 2 نفر و در شرکت سهامی خاص 3 نفر می باشد.
حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در اردبیل 100 هزار تومان است.

مدارک ثبت شرکت در اردبیل

مدارک شرکت در اردبیل

مدارک لازم جهت ثبت شرکت بامسئولیت محدود در اردبیل به شرح ذیل می باشد :

 1. رونوشت مدارک شناسایی شرکا و مدیران.
 2. رونوشت تقاضانامه ثبت شرکت بامسئولیت محدود در دو نسخه.
 3. شرکتنامه در دو نسخه.
 4. اساسنامه در دو نسخه.
 5. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین در دو نسخه.
 6. در صورت نیاز به مجوز از مراجع ذیصلاح ( برای ثبت برخی موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز می باشد )
 7. گواهی عدم سوء پیشینه.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل به شرح ذیل می باشد :

 1. رونوشت مدارک شناسایی سهامداران و مدیران.
 2. رونوشت اظهارنامه شرکت سهامی خاص.
 3. اساسنامه شرکت در دو نسخه.
 4. اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه تعهدی ( در شرکت های سهامی خاص حداقل 35 درصد از سرمایه شرکت باید در حسابی بنام شرکت نزد بانک واریز گردد .)
 5. مجوز فعالیت در صورت نیاز.
 6. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین در دو نسخه.
 7. صورتجلسه هیئت مدیره در دو نسخه.
 8. گواهی عدم سوء پیشینه.

هزینه ثبت

هزینه ثبت شرکت در اردبیل حداقل 385 هزار تومان است و وابسته به شرایط دیگری هم چون سرمایه شرکت و موارد دیگر می باشد ومی تواند افزایش پیدا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا شما را در این امر یاری کنند.

مدت زمان ثبت

حداقل زمان برای ثبت شرکت در اردبیل 15 الی 20 روز می باشد. در بعضی از مواقع امکان دارد بنا به شرایطی این زمان بیشتر گردد. این شرایط می تواند شامل مدت زمان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و یا اخذ مجوز برای موضوع فعالیت در صورت نیاز باشد.

مراحل ثبت

نخست نوع قالب ثبتی به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا مشخص می شود.سپس موضوع فعالیت شرکت تنظیم می شود پس از آن مدارک لازم به منظور ثبت شرکت تهیه می شود سپس شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت های اردبیل ثبت می شود پس از آن مدارک به وسیله پست به اداره ثبت شرکت ها ی اردبیل ارسال می شود و در تهایت شرکت به وسیله اداره ثبت شرکت ها ثبت می شود و کار شما به اتمام می رسد.

آدرس اداره ثبت شرکت های اردبیل

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکت های اردبیل به شرح ذیل می باشد :

آدرس : استان اردبیل-بزرگراه شهدا-مابین قدس و جنب تالار میلاد(ساختمان قدیمی)

کد پستی5613913935

شماره تماس 04533258683

اهمیت ثبت شرکت در اردبیل

هنگامی که شرکتی در اردبیل به ثبت می رسد اشخاص از حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شوند به همین دلیل ثبت شرکت در اردبیل برای موسسین و فعالان اقتصادی ارز جایگاه ویژه ای برخوردار است قابل ذکر است که در دنیای امروز شرکت هایی که دارای اعتبار قانونی هستند از ارزش و جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار می باشند.

خدمات ثبتی در شهرستان های استان اردبیل

 • ثبت شرکت در پارس‌آباد
 • ثبت شرکت در خلخال
 • ثبت شرکت در سرعین
 • ثبت شرکت در بیله‌سوار
 • ثبت شرکت در گرمی
 • ثبت شرکت در کوثر
 • ثبت شرکت در مشگین‌شهر
 • ثبت شرکت در نمین
 • ثبت شرکت در نیر
سوالات متداول ثبت شرکت در اردبیل

سوالات متداول ثبت شرکت در اردبیل

✅ اسم شرکت را چطوری باید انتخاب کنیم؟

برای انتخاب اسم شرکت باید بدانیم که اسم شرکت نباید کمتر از سه سیلاب یا واژه باشد و باید استعلام شود که پیش از این اسم منتخب شما برای شرکت دیگری ثبت نشده باشد.برای استعلام باید از سایت شناسه ملی استفاده کرد. به علاوه در اسم شرکت حتماً باید از یک اسم خاص استفاده شود و از کلمات مرتبط به حرفه شما در اسم شرکت استفاده کرد . جهت تعیین و تایید نام شرکت مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا در خدمت شماست.

✅ به جز اسم شرکت قبل از ثبت شرکت در اردبیل چه چیز دیگری باید تعیین شود؟

قبل از ثبت شرکت در اردبیل به جز چند اسم برای شرکت ، شرکای خود ، محل شرکت ، سرمایه شرکت و سهم شرکا از آن سرمایه و سمت خود و شرکا و صاحبان حق امضا و موضوع فعالیت شرکت را باید مشخص نمایید و سپس اقدام به ثبت شرکت کنید.

✅ هزینه ثبت شرکت اردبیل چقدر است ؟

برای ثبت شرکت در اردبیل بنا بر مقدار سرمایه شرکت و تعداد اعضای آن و موضوع فعالیت شرکت هزینه تغییر می کند. جهت استعلام دقیق هزینه بت شرکت در اردبیل با ما تماس حاصل نمایید.

✅ چه مدارکی برای ثبت شرکت در اردبیل مورد نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اردبیل مدارک هویتی برابر اصل شده کلیه موسسین به همراه دو نسخه امضا شده ازمدارک ثبتی شرکت که در سامانه تکمیل کردید و تایید شده اند است و اگر کار را به موسسات ثبتی محول کنید وکالت نامه نیز مورد نیاز است.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونگی رعایت ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت شرکتها

همان طور که رد ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است صورتجلسه مجامع عمومی می بایستی به امضاء هیات رئیسه (رئیس جلسه، دو ناظر و منشی) مجمع برسد...

ثبت شرکت ارزان قیمت

توضیحات کامل و جامع درباره ثبت شرکت ارزان قیمت.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

توضیحات تکمیلی در خصوص مبانی حقوقی ثبت شرکت ها - هر چند قوانین ثبتی در ایران جزء قوانین اولیه می باشد و قدمت آن از سایر قوانین از جمله قانون مدنی بیشتر است

ثبت شرکت بازرگانی

مراحل ، شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکتهای بازرگانی در ایران - متقاضیان ثبت شرکتهای بازرگانی میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود و یا وکیل ثبتی

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی شرکت

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت ها - اعضاء دارای حقوق متعدد و گوناگونی در فرآیند تشکیل مجمع هستند. اعضاء از مرحله­ی شکل گیری اندیشه­ی نخستین برای مراحل ثبت و تأسیس شرکت تا آخرین لحظه­ی حیات دارای حقوق اساسی برای مداخله­ی قانونمند در فعالیتت ها و مدیریت امور شرکت هستند.

انواع مجامع در شرکتها

انواع مجامع در شرکتهای تجاری - مجمع عمومی موسس - مجمع عمومی عادی - مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده - تصمیمات اتخاذ شده در مجامع عمومی دارای کارکردها وسطوح مختلف است که به جهت اهمیت بیشتر یا کمتر یا اولویت بندی با اکثریت های متعددی تشکیل می شود یعنی باید میان تصمیمات اولیه و تصمیمات ثانویه و تصمیم

ارزانترین ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دوهفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع

ثبت شرکت تضامنی فوری و سریع - ثبت شرکت تضامنی که با نامی معین بین دو یا چند نفر شکل می گیرد.مسئولیت در این نوع شرکتها بصورت تضامنی می باشد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید