• شرایط ثبت شرکت در اردبیل

یکی از راههایی که اشخاص حقیقی می توانند خود را تبدیل به اشخاص حقوقی کنند و کسب و کار قانونی داشته باشند ثبت شرکت می باشد ، از طرق ثبت شرکت است که می توانید یک بنگاه اقتصادی ثبت کرده و فعالیت اقتصادی خود را شروع کنید . همچنین در همین راستا و با ثبت شرکت تخصص خود را به تبادل گذاشته و از تجربیات و تخصص دیگر بنگاه ها و اشخاص نیز بهره می برید . اشخاص و متقاضیان با توجه به نوع و موضوع فعالیت خود می توانند نوع شرکتی که می خواهند به ثبت برسانند را مشخص کنند ، برای انجام کلیه فعالیتها در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اردبیل بهتر است از تخصص کارشناسان و مشاوران در این زمینه بهره ببرند .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اردبیل

در مرحله بعد از انتخاب نوع شرکت متقاضیان می بایست مدارک مورد نیاز جهت ثبت و شروع روند کار را به کارشناسان تحویل دهند ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت شامل مدارک هویتی تمامی اعضا می باشد که شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه اشخاص است ،در برخی موارد موضوع فعالیت انتخابی متقاضیان نیاز به کسب مجوز از سازمان مربوطه دارد از این جهت مجوز نیز از مدارک مورد نیاز است . جهت انجام کلیه امور ثبتی و ثبت برند خود میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید و از مشاوره ثبت شرکت در اردبیل بهره مند شوید.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با توجه به سامانه ای شدن سیستم ثبت ،درخواست ثبت تأسیس شرکت ها ابتدا باید از طریق سامانه ثبت شرکتها ارائه شود . بعد از تکمیل مدارک از جمله کپی شناسنامه و کارت ملی و در صورت نیاز مجوز یا مدرک تحصیلی و مشخص نمودن سمت ها،میزان سرمایه ،سهام هر فرد،حق امضا مجاز شرکت،آدرس شرکت و محل سکونت اعضا ،اقدام به ثبت در سیستم سامانه می کنیم و در مرحله ثبت باید 5 نام با اولویت را جهت بررسی توسط کارشناس اعلام نماییم و بعد از انجام مراحل ابتدایی،در مراحل پایانی ثبت نام ،باید اوراق شرکت بارگذاری شود قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتها است. هزینه ثبت شرکت در اردبیل بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با مشاوره تلفنی متقاضی با مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت یک شرکت را دقیق تر تعیین نمود. در ارتباط با زمان صرف شده جهت ثبت شرکت در اردبیل باید گفت زمان کاملا دقیق جهت این امر را نمیتوان مشخص کرد، اما آنچه که مشخص است حداقل15-20 روز کاری زمان نیاز است جهت به ثبت رسیدن شرکت . در ارتباط با هزینه های مربوط به ثبت شرکت می توان گفت این هزینه ها بستگی به چند عامل دارد از جمله تعداد نفرات و اعضا ، سرمایه اولیه ای که جهت ابتدای کار مشخص می شود و همچنین موضوع فعالیت شرکت و نیز اینکه چه مواردی با چه گستردگی در موضوع فعالیت گنجانده شود .در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند می توانید از مشاوره تخصصی وکیل ثبت شرکت در اردبیل بهره مند شوید .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اردبیل

یکی از رایج ترین قالبهای ثبتی ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که از حداقل دونفر شریک بالای 18 سال تشکیل می گردد که به عنوان سهامدار و عضو هیئت مدیره معرفی می گردند سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامداران به میزان آورده نقدی خود مسئول جبران ضرر و زیان می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در اردبیل

شرکتهای سهامی خاص یکی از قالب های ثبتی است که در آن سهامداران موظف به پرداخت 35% از سهام خود در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس می باشند و 65% مابقی سرمایه خود را در تعهد خود نگه میدارند تعداد اعضاءدر این قالب ثبتی 5 نفر می باشد که 3 نفر از آنها عضو هیئت مدیره و 2 نفر دیگر به عنوان بازرس اصلی و علی البدل معرفی می گردند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در اردبیل

موضوعات فعالیت مورد نظر متقاضیان ثبت شرکت حوزه وسیعی رابه خود اختصاص می دهد که به نوبه خود موجب می شود که موضوعات شرکتها به انواع شرکتهای تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری تقسیم گردد.به منظور کسب اطلاع بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با کارشناسان با تجربه و تیم حرفه ای مشاوران مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت موسسات غیرتجاری در اردبیل

موسسات غیرتجاری برای انجام فعالیت هایی از جمله کانون وکلا ، انجام امور خیریه ، فعالیت های ادبی ، علمی و... تاسیس می گردد این موسسات از حداقل دونفر تشکیل می گردد. موسسات غیرتجاری به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم بندی می گردد.

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که هدف آنها استفاده از سود و زیان موسسه نمی باشد همانند : انجمن های ادبی ، انجمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسساتانتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان موسسه تاسیس می گردد همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی و کلاس‌های زبان

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

حوزه های ثبت شرکت در اردبیل و شهرستان های آن
 • ثبت شرکت در اردبیل
 • ثبت شرکت در مشکین شهر
 • ثبت شرکت در سرعین
 • ثبت شرکت در خلخال
 • ثبت شرکت در پارس آباد
 • ثبت شرکت در بیله سوار
 • ثبت شرکت در نیر
 • ثبت شرکت در نمین
 • ثبت شرکت در انباران

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در اردبیل به آدرس دفتر ثبت شرکت در اردبیل و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
اردبیل-چهارراه امام-خیابان دادگستری -اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اردبیل با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026