لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما

ثبت شرکت در اراک

در عصر حاضر با پیشرفت سریع صنعت و تجارت ، فعالان اقتصادی برای برخورداری از رقابتی سالم در بستر فعالیتهای سازمان دهی شده و مکان مناسب برای گسترش کار خود نیازمند ثبت شرکت از طریق مراجع قانونی می باشند .فعالان اقتصادی باید بدانند آنچه مهم و حذف نشدنی است ثبت شرکت می باشد. در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگونی تقسیم شده اند که شامل : شرکت سهامی ( عام و خاص) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و موسسات غیرتجاری می باشند . پس از اتمام مراحل ثبت شرکت ،شماره ثبتی و شناسه ملی منحصر به فردی برای شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری صادر می گردد. به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید .

جهت ثبت شرکت در اراک از کجا شروع کنیم؟

متقاضیان ثبت شرکتهای تجاری و موسسات غیرتجاری میتوانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود متقاضی یا از طریق وکلای مجرب در این زمینه به ثبت برسانند. در صورتی که می خواهید کار ثبت شرکت خود را شخصا" انجام نداده و از تجربه کارشناسان بهره جویید شما میتوانید با مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص این مجتمع به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید .

قبل از هر اقدامی می بایست نوع فعالیت خودرا مشخص نمایید این امر به شما کمک میکند تا قالب ثبتی مناسب را انتخاب نمایید. در گام بعدی 5 نام شرکت خود را با توجه به اولویت مشخص می نمایید حال نوبت به ثبت سامانه ای از طریق سایت اداره ثبت شرکتها موسسات غیرتجاری می رسد این امر مستلزم تجربه و تخصص می باشد . پس از ثبت سامانه ای و تایید نام شرکت نوبت به ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها و پیگیری روند اداری کار می رسد.

مدارک لازم جهت ثبت انواع شرکتها بدین شرح است : برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضاء، هیئت مدیره ، شرکا و سهامداران ( کارت ملی و شناسنامه ) ، اخذ گواهی عدم سوءپیشینه ، تنظیم اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه) این اوراق به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا برای شما تنظیم می گردد .

هرکدام از قالبهای ثبتی نام برده شده شرایط متفاوتی را برای به ثبت رسیدن دارند به همین خاطر مدت زمان ثبت در هریک از آنها متفاوت می باشد اما به طور کلی25 الی 30 روز کاری زمان لازم است تا فرآیند ثبت شرکت شما به پایان برسد.

هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم میشوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد جهت کسب اطلاع بیشتر دز این زمینه می توانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد.

توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اراک

  • شرایط ثبت شرکت در اراک

اشخاص در اراک میتوانند برای انجام فعالیت های اقتصادی و استفاده از تجربه کاری و جذب سرمایه از طریق ثبت شرکت اقدام کنند. قالب ثبت شرکت ها 7 قالب میباشد که مرسوم ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اراک است انواع شرکت ها به شرح زیر است:

شرکت سهامی عام:سهام این شرکت هارا اشخاص عادی و عموم میتوانند داشته باشند و حداقل سهامداران میتوانند 5نفر باشند.

شرکت سهامی خاص:تعداد سهامداران در شرکت سهامی خاص حداقل سه نفر میباشند و دونفر بازرس باید داشته باشند35 % از سرمایه اولیه شرکت های سهامی خاص باید در بانک به حساب شرکت واریز شود.

شرکت با مسئولیت محدودحداقل سرمایه شرکت های با مسئولیت محدود 1/000/000 ریال میباشد و حداق شرکا باید در این شرکت ها دو نفر باشد.

شرکت تضامنی:در شرکت های تضامنی اسم یکی از شرکا باید در نام شرکت باشدیعنی در اصل نام خانوادگی شخص در اسم شرکت باشد.و هر یک از شرکا در ازای تمام قروض متعهد هستند.

شرکت تعاونی :تعداد سهامداران در شرکت های تعاونی حداقل 7 نفر میباشد و نیز حداقل سرمایه 5/000/000 ریال میباشد.این شرکت ها یا تولیدی هستند و یا توزیعی.

شرکت نسبی:در شرکت های نسبی هر یک از سهامداران به میزان سرمایه ای که خودشان یه شرکت آورده اند تعهد دارند شرکت نسبی تنها در ایران به ثبت میرسد.

شرکت مختلط سهامی: شرکت های مختلط سهامی هم باید شریک ضامن داشته باشند و هم شریک سهام دار که شریک ضامن مسئول کلیه قرض های شرکت میباشد.

شرکت مختلط غیر سهامی:در این شرکت ها هم باید سهامدار ضامن وجود داشته باشد و هم سهامدار با مسئولیت محدود.

میزان سرمایه طبق قانون نمیتواند از 1/000/000 ریال کمتر باشد و نیز روند ثبتی 25-30 روز طول میکشد.

مدارک ثبت شرکت در اراک

مدارکثبت شرکت در اراک شامل مدارک شناسایی تمام اعضای هیئت مدیره و نیزگواهی عدم سو پیشینه و اگر موضوع طراحی شده به مجوز احتیاج داشته باشد ارائه مجوز هم لازم است.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت توسط متقاضی :

متقاضیانی که میخواهند شرکت به ثبت برسانند باید موضوع شرکت خود را طراحی کنندو نیز باید اوراق شرکت به طور کامل تنظیم شود.البته تنظیم اوراق کاملا تخصصی بوده و باید از کارشناسان با تجربه کمک گرفت. بعد از این مرحله باید ثبت نام سامانه را انجام داد که باید توجه داشت که این ثبت نام نباید کوچکترین اشتباهی داشته باشد شایان توجه است که بعد از انتخاب تایید نهایی هیچ گونه ویرایشی امکان پذیر نمیباشد.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

ثبت شرکت در مجتمع ثبت شرکت ایلیا به این صورت است که پس از مشاوره های لازم در زمینه ثبت شرکت مدارک مورد نیاز در این زمینه باید تکمیل شود و اگر نواقصی در تکمیل پرونده باشدتوسط وکیل ثبت شرکت در اراک رفع می شود.هزینه ثبت شرکت در اراک براساس نوع شرکت و موضوع فعالیت آن و نیز جعبه روزنامه رسمی متفاوت است.

پس از تکمیل مدارک ثبت نام سامانه انجام میشود و اوراق و موضوع شرکت به شکل تخصصی تنظیم میشود و پس از تایید نام، اوراق شرکت باید امضا شود و از طریق پست به اداره ثبت ارسال شود و روند بعدی پرونده پس از آگهی تاسیس پیش میرود که آن مرحله چاپ روزنامه رسمی میباشد که با استفاده از آگهی تاسیسی که اداره ثبت ارائه میدهد انجام میشود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اراک

برای برداشتن گام هایی محکم تر و نیز موثر تر در زمینه فعالیت های اقتصادی ،ثبت شرکت در اراک پیشنهاد میشود که این قالب ثبتی با دو نفر شریک هم به ثبت میرسد و نیز حداقل سرمایه در این شرکت ها 1/000/000 ریال میباشد.و نیز شایان ذکر است که اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل باید مشخص باشد.در شرکت های با مسئولیت محدود سرمایه شرکت جایی واریز نمیشود و فقط به عنوان سرمایه ذکر میشود اگر که تمایل دارید اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت و یا ثبت برند در اراک داشته باشید با موسسه حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص در اراک

افرادی که میخواهند فعالیت اقتصادی آنها رونق بگیرد و شکل و شمایل قانونی داشته باشد میتوانند با ثبت شرکت سهامی خاص در اراک به هدف خود برسند .سهامداران سهامی خاص به میزان در صد سهامشان در شرکت نسبت به قروض متعهد هستند. تعدادسهامداران در شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفر میباشد و نیز باید دو نفر بازرس داشته باشند که این بازرسان نباید نام فامیلشان با اعضای هیئت مدیره یکی باشد.مدت تصدی گری مدیران در شرکت سهامی خاص دو ساله بوده و نیز 35 % از سرمایه شرکت را باید در بانک در یک حساب به نام شرکت واریز نمایند .

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در اراک

موضوع شرکت پیمانکاری و خدماتی و نیز تولیدی از مرسوم ترین موضوع های شرکت میباشد که این فعالیت های ذکر شده هم در قالب ثبتی سهامی خاص و هم با مسئولیت محدود میتواند ثبت شود. به شرکت هایی که بیشتر در مناقصات و مزایدات شرکت میکنند و فعالیت های گسترده تری در این زمینه ها دارند پیشنهاد میشود که شرکت سهامی خاص ثبت شود.موسسه حقوقی ایلیا با داشتن کارشناسانی مجرب در این زمینه ثبت تغییرات شرکت در اراک میتوانند شما را یاری نمایند همچنین جهت مشاوره ثبت شرکت در اراک با مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت موسسات غیرتجاری در اراک :

قانون گذار در کنار شرکتهای تجاری که مشغول به انجام امور بازرگانی و تجاری هستند ارگان های دیگری را در نظر گرفته است که همانند شرکتها دارای شخصیت حقوقی هستند اما به امور غیرتجاری از جمله : امور ادبی ، علمی و فعالیت های خیریه و... مشغول هستند که به آنها موسسات غیرتجاری می گویند .این موسسات به دو گروه انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم میگردند :

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...

2 . موسسات انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

حوزه های ثبت شرکت در مرکزی و شهرستان های آن

ثبت شرکت در اراک

ثبت شرکت در ساوه

ثبت شرکت در خمین

ثبت شرکت در محلات

ثبت شرکت در دلیجان

ثبت شرکت در شاه زند

ثبت شرکت در تفرش

ثبت شرکت در آشتیان

ثبت شرکت در کمیجان

ثبت شرکت در فراهان

ثبت شرکت در آستانه

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در اراک به آدرسدفتر ثبت شرکت در اراک و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
اراک – خیابان تهران – جنب د��دگستری – اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در اراک با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انتخاب نام شرکت

راهنمای انتخاب نام شرکت | هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع اسم یک شرکت قبل از ثبت آن اهمیت بسیاری پیدا می کند .

استعلام ثبت شرکت

استعلام ثبت شرکت - در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، و سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکتها

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

سایت روزنامه رسمی شرکت

مشاورین متخصص ثبت شرکت و ثبت برند ایلیا آماده اند تا تمامی اطلاعات لازم را در زمینه سامانه ثبت روزنامه رسمی شرکت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارند .

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها - یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکتها چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد.جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی

استعلام نام شرکت - استعلام رایگان نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

ثبت شرکت ارزان و رایگان

توضیح در خصوص ثبت شرکت ارزان - جهت راهنمایی در مورد هزینه و تعرفه ثبت شرکت ارزان و همچنین در برخی موارد رایگان این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟