ثبت برند در کرمانشاه

علامت تجاری را میتوان به عنوان کلیدی ترین مفهوم تبلیغات دانست که برای کسب و کاری موفق به کار میرود و در حقیقت یک امتیاز برای رقابت با دیگران محسوب می گردد. این نشان تجاری بهتر است که از طرق قانونی به ثبت رسیده باشد .این امر به این خاطر است که ثبت برند تاثیر زیادی در فروش کالاها و وفاداری مصرف کنندگان دارد همچنین به وجود آورنده انگیزه در مشتریان برای خرید کالا می باشد .

ثبت برند یک محصول موجب میگردد که تولید کنندگان تلاش خود را برای بالابردن کیفیت محصولات بیشتر نمایند در نتیجه سود بیشتر وفروش بیشتری داشته باشند.جهت برخورداری از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری در قم شما می توانید با مجتمع ثبت ایلیا در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در کرمانشاه

در برندهایی که شخص حقوقی صاحب آن می باشد یعنی در ثبت برند شرکت می بایست کلیه مدارک ثبت شرکت که شامل اساسنامه ، شرکتنامه و... و روزنامه رسمی و در صورتی که شرکت دارای تغییرات باشد ارائه مدارک تغییرات الزامی می باشد. برابر اصل مدارک شناسایی آخرین مدیرعامل شرکت، طرحی از برند یا لوگو طراحی شده نیز مورد نیاز است.

و در صورتی که ثبت برند در کرمانشاه حقیقی باشد اصل مدارک شناسایی شخص حقیقی ، اصل جواز تاسیس ، اخذ جواز کسب و یا موافقت نامه ثبت برند تجاری و طرحی از برند یا لوگو طراحی شده مورد نیاز است .

مراحل ثبت برند توسط متقاضیان و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت برند توسط متقاضی

برای پیگیری مراحل ثبت برند باید اشاره کرد که ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی انجام خواهد شد ، در چند سال اخیر با توجه به ، ورود به عرصه فناوری اطلاعات و سیاست های دولت الکترونیک ، کلیه کارهای ثبت برند از طریق سامانه ثبت برند که مربوط به خود اداره مالکیت صعنتی می باشد ، اقدام می گردد. به این ترتیب که ابتدا تقاضای خود را در طی مراحل مختلف در سامانه اداره وارد می کنید و بعد از پاسخ های اداره گام ها را یک به یک طی کرده و تنها برای مدارک مالکیت برند به اداره مراجعه خواهید کرد .

زمان لازم برای ثبت کردن برند حداقل 2 ماه کاری می باشد که با احتساب زمان لازم برای طی کردن تمامی مراحل می تواند تا 4 ماه کاری نیز طول بکشد .هزینه ثبت برند می تواند برحسب نوع محصول و طبقات مورد نظر متفاوت باشد. توصیه می گردد قبل از هرگونه اقدامی نسبت به استعلام برند در سامانه استعلام برند و علامت تجاری اقدام نمایید.

 • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

برند ها هم میتوانند شخصی باشند هم به نام شرکت باشند در هر دوصورت مراحل یکسانی را باید طی کنند تا تصدیق نامه ثبت علامت تجاری خود را دریافت نمایید. قدم بعدی انتخابی نامی مناسب با توجه به زمینه فعالیت می باشد. نامی را انتخاب نمایید که در ذهن مخاطب نقش ببندد این انتخاب میتواند کلمه ای کاملا فارسی با مستند معنایی در لغت نامه دهخدا باشد و یا کلمه با ریشه ای کاملا لاتین که برای این امر می بایست کارت بازرگانی خود را دریافت نمایید .

ثبت کلیه علامت های تجاری در مدت زمان 35 الی 45 روز کاری انجام می شود اما میزان هزینه های ثبت علامت تجاری با توجه به طبقات درخواستی متغیر می باشد .

ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه ی ثبت برند و برندینگ آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای رایگان از طریق کارشناسان خود به شما عزیزان می باشد در صورتی که کارخود را به مجتمع ثبت ایلیا بسپارید کلیه مراحل کار شما توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری به انجام می رسد.

ثبت برند در کرمانشاه

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در کرمانشاه

پس از ثبت یک برند ممکن است به این نتیجه برسید که کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید این امر نیاز مند ثبت اظهارنامه ی ویژه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی است بدیهی است بررسی توسط کارشناس این اداره مشمول پرداخت وجوهی دولتی خواهد بود .

اگر به دنبال شریکی مطمئن در خصوص ثبت شرکت و یا برند خود هستید فرصت را غنیمت شمرده و همین حالا با کارشناسان ارشد ایلیا در ارتباط باشید تا در این زمینه راهنمایی شوید و در صورت صلاحدید ثبت نهایی ان را نیز برای شماعهده دار می شویم . کارشناسان ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما عزیزان می باشند .

طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟

مصنوعات نساجی

فلزات و مصنوعات فلزی

اسباب بازی و لوازم ورزش

صنایع و محصولات شیمیایی

مواد غذایی و محصولات کشاورزی

دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی

مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف

سایر موارد

ثبت علامت تجاری در کرمانشاه

علامت تجاری متشکل از تصاویر، رنگها و اشکالی می باشد که میتواند معرف یک تولید کننده اقتصادی باشد و در حقیقیت وجه تمایز کالا و خدمات تولیدی را نسبت به مابقی خدمات ایجاد میکند. به استناد نص صریح قانون نام و علامت تجاری این گونه تعریف شده اند : نام تجاری استفاده از اسم و عنوانی میباشد که مشخص کننده شخص حقیقی و حقوقی باشد. و علامت تجاری هرگونه نشان و علامتی است که تفاوت را بین کالا و خدمات ایجاد می کند.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در کرمانشاه

لوگو نمود بیرونی و ظاهری هر برند است ، به همین دلیل طراحی آن نیازمند تخصص گرافیکی و در کنار آن اشنایی کامل با کسب و کار مورد نظر است ، اگر یک طرح به طور صحیح طراحی شود می تواند یک ابزار بسیار قدرتمند و با ارزش برای ثبت برند یا نام تجاری باشد .طراحی یک لوگو از سایر موارد طراحی بسیار متفاوت است و نیاز به خلاقیت و تلاش بیشتری دارد .دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران می باشد که کار ثبت برند و علامت تجاری مربوط به کلیه نقاط ایران را به انجام می رساند.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی

اگر بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم. برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به ثبت رسانده و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فروش برند یا علامت تجاری

همانطور که تا اینجا گفته شد ، ثبت برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است. مجتمع ثبت ایلیا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد. مجتمع ثبت ایلیا همچنین خدماتی مانند نمونه اسم برند و علامت تجاری ، پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی برند و علامت تجاری ( لوگو) را نیز براساس آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری در کرمانشاه ارائه می دهد.

حوزه های ثبت برند در کرمانشاه و شهرستان های آن

 • ثبت برند در کرمانشاه
 • ثبت برند در جوان رود
 • ثبت برند در کنگاور
 • ثبت برند در پاوه
 • ثبت برند در قصرشیرین
 • ثبت برند در سرپل ذهاب
 • ثبت برند در روانسر
 • ثبت برند در صحنه
 • ثبت برند در هرسین
 • ثبت برند در گیلان غرب
 • ثبت برند در اسلام آباد غرب