درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت برند در چابهار

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


به جهت انجام امورات به صورت قانونی در کشور باید بر طبق قوانینی که برای فعالیت یک تولیدی یا مرکز عرضه محصولات ارائه شده توجه کرد . بدین جهت برای تمایز محصولات از یکدیگر می توان به اداره مالکیت صنعتی مراجعه کرده و به صورت قانونی برند و نماد تجاری خود را به ثبت رسانده تا دیگر مالک حقیقی آن شما باشید . در این متن ما به تشریح مدارک و شرایط مربوط به ثبت برند در چابهار پرداختیم تا شار را در راه ثبت برند در چابهار یاری کنیم و با بازگو کردن نحوه ثبت برند در چابهار در کم ترین زمان شما را به هدفتان برسانیم. در ادامه همراه ما باشید.

ثبت برند در چابهار

همانطور که میدانید شهر چابهار ، شهری بندری و دارای دادو ستدهای کشتیرانی و نیز صیدماهی می باشد  به دلیل قرار گیری این شهر در جنوب کشورمان و نیز به دلیل دسترسی آسان آن به کشورهای آسیای میانه بهترین محل برای سرمایه گذاری بر روی تولیدات و صادرات انواع محصولات می باشد که بستر مناسبی را برای رشد در عرصه های مختلف به خود اختصاص می دهد . اگر مایل به ثبت برند و علامت تجاری بین المللی دارید باید ابتدا آن محصول را در چابهار به ثبت رسانده و سپس اقدامات لازم برای ثبت بین المللی و عرضه محصول به دیگر کشورها را انجام دهید. ثبت برند از جمله موارد اختیاری برای ثبت در اداره مالکیت صنعتی است که متقاضی با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت و انجام امور حقوقی خود می کند. این نکته را مدنظر قرار دهید که داشتن یک برند و علامت تجاری بسیار دارای اهمیت بوده و دارای مزایای ویژه ای در کسب و کار به حساب می آید . در صورتی که تمایل به ثبت برند خود در چابهار دارید می توانید با تکیه به تجارب کارشناسان ثبتی ایلیا در کم ترین زمان برند خود را ثبت کنید . 

مدارک ثبت برند در چابهار

  • تسلیم مدارک شناسایی متقاضیان ثبت در چابهار
  • تسلیم اظهارنامه 
  • ارائه نمونه از برند طراحی شده موردنظر
  • تسلیم مدارک شناسایی وکیل ثبت برند در صورت انجام امور توسط وی
  • ارائه کارت بازرگانی در صورت لاتین بودن برند مدنظر
  • ارائه موضوع فعالیت و طبقه برند

 

ثبت برند در چابهار

 

شرایط ثبت برند در چابهار

فعالان اقتصادی در صورتی که قصد دارند محصولات خود را به بازار عرضه نمایند و از طریق آن بتوانند در سبد کالا مصرف کنندگان باقی بمانند می بایست یک برند قوی که مرتبط با موضوع فعالییتان می باشد را به ثبت برسانید تا هم اشخاص ثالث نتوانند از آن سوءاستفاده نمایند و هم از حمایت دولت برای فروش محصولات خود بهره مند شوند

اگر به دنبال ثبت یک برند هستید خیلی راحت و فقط با چند حرف یا کلمه و علامتی خاص که با شئونات اسلامی و از نظر قانونی ایرادی بر آن وارد نشود می توانید آن را ثبت نمایید .

نحوه ثبت برند در چابهار

اولین گام برای ثبت برند تجاری آگاهی کامل از موضوع فعالیت و طبقه ای که علامت شما می بایست در آن به ثبت برسد می باشد این امر تحقق پیدا نمیکند مگرآنکه با کارشناسی متخصص در این زمینه مشورت نمایید پیشنهاد ما به شما مشاورین متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا می باشد پس از دربافت مشاوره رایگان از این کارشناسان نوبت به تنظیم و تدوین اظهارنامه ثبت علامت تجاری و ارسال آن به اداره مالکیت صنعتی می باشد با ارسال این اظهارنامه برند شما در نوبت کارشناسی قرار می گیردو چنانچه هیچ گونه نقصی در پرونده وجود نداشته باشد آگهی تقاضا ثبت علامت تجاری صادر می گردد.

زمان و هزینه ثبت برند در چابهار

با ارسال مدارک به اداره مالکیت صنعای تقریبا 45روز کاری زمان لازم است که مورد بررسی کارشناسان اداره قرار بگیرد و در صورت تایید کارشناس آگهی تقاضا ثبت علامت تجاری صادر می گردد با گذراندن زمان قانونی تقریبا 3ماه کاری تصدیق آن صادر می گردد اما در خصوص با هزینه ها نمی توان مبلغ معینی را اعلام کرد. شما متقاضیان می توانید با ارائه مدارک های مربوط به برند خود به کارشناسان ایلیا تمامی هزینه های ثبت یرا از آن ها درخواست کرده و آن ها نیز با در نظر داشتن تجارب خویش لیست تمام هزینه ها را به شما ارائه دهند.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید