لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در سمنان فوری و کم هزینه


چیزی که امروزه بستر مناسبی را برای اکثر کسب و کار ها ایجاد کرده و باعث شده که کارآفرینان بتوانند در دهکده جهانی خود را معرفی نمایند شناخته شدن برند آن ها در بازارهای داخلی و سپس جهانی است.برای شناخت محصول و خدمات شما در بازار داخلی ابتدا باید اقدام به ثبت برند در سمنان کنید ، ثبت برند باعث می شود محصول یا خدمات شما از تولیدات مشابه رقبای کاریتان متمایز گردد و هر کس نتواند به سادگی از نام و یا برند شما سوء استفاده کند ، مهم ترین دلیل که افراد باید نام  تجاری یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانند شاید همین مسئله باشد.  برای آشنایی با روال ثبت برند در سمنان از مطالب قرار گرفته در این مقاله استفاده کنید و برای راهنمایی دقیق تر با کارشناسان مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

 

ثبت برند سمنان

 

ثبت برند در سمنان

ثبت برند و یا علامت تجاری در حقیقت رکن اصلی کسب و کارمحسوب شده و به منظور مداومت در تجارت بسیار مهم است . با ثبت علامت تجاری محصولات و یا خدمات شما در بازار هدف شناخته شده و این امر مانع از استفاده رقبا از نام و نشان تجاری شما می گردد. باید بدانید تنها به ثبت رسیدن علامت تجاری مورد اهمیت نمی باشد بلکه قوانین استفاده و نگهداری از آن نیز بسیار مهم می باشد. باتوجه به موارد فوق الذکر مجتمع ثبتی ایلیا در تلاش است که با در اختیار گذاشتن تازه ترین اطلاعات و ارائه ی مطلوب ترین نوع خدمت به شما موکلین گرامی در این مسیر کمک ویاری برساند.ثبت آرم و نشان تجاری یکی از بهترین راههای کامیابی در رقابت سالم می باشد واز مهمترین راهکارهای متمایز کردن کالا و خدمات یک بنگاه اقتصادی از دیگر بنگاه ها می باشد.

ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت برند در سمنان می باشد.برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس حاصل نمایند.هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و26655119-021 تماس بگیرید.

برند چیست ؟

برند اسم یا واژه ای است که برای تفکیک محصول و خدمات از محصول و خدمات مشابه دیگر برای یک محصول در نظر گرفته می شود تا علاوه بر نشان دادن هویت و منشا محصول تعلق آن به یک شخص خاص را هم نمایان کند، مانند امضا اسم نقاش روی تابلو نقاشی که تابلو را منحصر به آن نقاش می کند. برای اینکه هزینه و وقت شما برای معرفی یک برند به عنوان شناسنامه محصولتان به هدر نرود لازم است که برند به ثبت برسد ، ما در مجموعه ثبت ایلیا در کنار شما از ابتدای تعیین اسم برند تا انتهای ثبت آن هستیم پس برای ثبت اسم هایی که مناسب ثبت برند در سمنان و برندینگ هستند با ما تماس بگیرید.

مزایای ثبت برند در سمنان

 • با ثبت برند در سمنان از سوء استفاده سهوی یا عمدی رقبا خود جلوگیری می کنید و این مسئله می تواند برای آینده محصولتان  و حرفه شما مفید باشد.
 • با ثبت برند مالکیت  یک اسم را به خود اختصاص داده اید و هر وقت بخواهید می توانید به دیگران آن را واگذار کنید .
 • برندی که ثبت شده اگر مورد استفاده دیگران قرار گیرد برایشان مسئولیت قانونی به دنبال دارد.
 • با ثبت برند هزینه ها و وقتی را که برای تبلیغات می گذارید در کوتاه ترین مدت به شما بر می گردد.
 • با ثبت برند و علامت تجاری امکان اعطای نمایندگی و کسب سود بیشتر دارید.
 • با ثبت علامت تجاری در سمنان می توانید در نمایشگاههای داخلی و خارجی شرکت کنید.
 • با ثبت برند وام های بهتری می توانید بگیرید.
 • با ثبت نشان تجاری خود امکان تبلیغات و بازاریابی گسترده تر و وسیع تری پیدا می کنید.

مراحل ثبت برند در سمنان

مراحل ثبت برند سمنان توسط متقاضی:

 ابتدا به سایت اداره ثبت علامت تجاری مراجعه و اظهارنامه ثبت علامت خود را تنظیم می کنید. بعد از تأیید نهایی در صف رسیدگی کارشناس اداره ثبت علامت تجاری قرار می گیرید. بعد از رسیدگی کارشناس در صورت دریافت ابلاغیه تأیید نام برند مدارک را به اداره ثبت علائم تجاری تهران تسلیم می کنید. در ادامه روزنامه نوبت اول ثبت برند در سمنان را چاپ می کنید بعد از سی روز از تاریخ چاپ نوبت اول آگهی هزینه ثبت را پرداخت می کنید تا نسبت به برند شما شماره ثبت صادر شود در نهایت روزنامه نوبت دوم هم چاپ می شود و بعد از یک هفته می توانید تصدیق ده ساله برندتان را دریافت کنید.

مراحل ثبت برند در سمنان توسط ثبت شرکت ایلیا:

 1. مشاوره تعیین نام و استعلامات لازمه جهت ثبت برند
 2. اخذ مدارک از متقاضی ثبت برند در سمنان
 3. ارجاع کار به تیم کارشناسان اجرایی ثبت برند در سمنان
 4. تکمیل اظهارنامه ثبت برند مطابق قواعد و مقررات ثبت
 5. بعد از دریافت آگهی پذیرش پرداخت روزنامه نوبت اول
 6. اخذ شماره ثبت
 7. پرداخت روزنامه نوبت دوم
 8. تحویل تصدیق آگهی  توسط وکیل پایه یک دادگستری

 

ثبت برند در سمنان

 

ثبت اضافه کالا و طبقه در سمنان

اگر که میخواهید افزایش طبقه برند دهید و یا برای برند خود اضافه طبقات بزنید باید به سامانه اداره مالکیت صنعتی مراجعه کنید و در قسمت اظهار نامه ثبت برند الکترونیکی افزایش طبقات را انتخاب کنید که عینا مراحل آن مثل ثبت برند میباشد فقط با این تفاوت که زمان ثبت برند یک اظهار نامه جدید به سامانه وارد میکنید ولی برای اضافه طبقات درخواست بررسی یک اظهارنامه که قبلا ثبت شده را دارید . در ثبت اضافه طبقات در مرحله آخر باید از درگاههای اینترنتی مبلغ ثبت اظهارنامه پرداخت شود.

طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟

 • مصنوعات نساجی
 • فلزات و مصنوعات فلزی
 • اسباب بازی و لوازم ورزش
 • صنایع و محصولات شیمیایی
 • مواد غذایی و محصولات کشاورزی
 • دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
 • مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
 • سایر موارد

ثبت علامت تجاری در سمنان

برند و یا نام تجاری را علامت جمعی و نام تجاری نیز میخوانند که در واقع به زبان حقوقی هر علامتی که محصول و فعالیت را از محصولات و فعالیت های دیگر متمایز کند علامت تجاری یا برند نامیده میشود.شکل و شمایل برند و نام تجاری باید در سایز 6*6 در سامانه وارد شود که در قبل نیز گفته شده است.نام تجاری شخص حقیقی و حقوقی صاحب برند را مشخص میکند.

چگونه برند خود را جهانی کنیم؟

جهانی شدن برند تحت پروتکل مادرید امکان پذیر است. مادرید یک پروتکل بین المللی است که برای سهولت ثبت برند در کشور های عضو خود تنظیم شده است برای ثبت برند تان در هر یک از کشور های عضو این پروتکل ابتدا باید برند تان در یک کشور مبدأ ثبت شده باشد مانند ایران. در ادامه با مراجعه  به سایت تجارت جهانی می توانید کشور هایی را که قصد ثبت برندتان در آن کشور ها را دارید انتخاب نمایید ، لازم به ذکر است ثبت برند در هر یک از کشور های عضو مادرید بر اساس قواعد داخلی همان کشور صورت می گیرد. به طور کلی این پروتکل 85 عضو رسمی دارد. یعنی شما می توانید با ثبت برند در سمنان و سپس ثبت برند در یک یا چند کشور از این 85 کشور در آنجا هم برای محصول و خدمت خود بازار داشته باشید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند در سمنان

مدارک شناسایی: شامل کپی شناسنامه و کارت ملی که در متقاضیان حقیقی مدارک شناسایی خود متقاضی باید ارائه شود و در اشخاص حقوقی مدارک شناسایی مدیر عامل ارائه می گردد.

مجوز : مجوز در شرکت ها اعم از جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری می باشد و  یا موافقت نامه اصولی برای موسسات و برای اشخاص حقیقی جواز کسب یا جواز تأسیس یا هر مجوزی که به وی اجازه فعالیت داده باشد می باشد.

مدارک ثبتی : این مدارک را فقط اشخاص حقوقی باید ارائه دهند که شامل آخرین آگهی تغییرات شرکت و آگهی تأسیس شرکت می باشد.

کارت بازرگانی: در صورتی که برند فارسی نباشد.

وکالت نامه : در صورتی که وکیل داشته باشید.

نمونه ای از اسم مورد نظر استعلام شده یا لوگوی طراحی شده مورد تایید

نکته : درانتخاب اسم برند و طراحی برند ثبت ایلیا خدمات گسترده ای را ارائه می دهد.

تفاوت نام تجاری با علامت تجاری در چیست؟

نام تجاری یا اسم تجاری هر واژه یا کلمه ای  است که مطابق قانون از طرف تولید کنندگان و کارفرمایان انتخاب شده و مجوز ثبت  به عنوان برند را داشته باشد .  عنوان تجاری آن به این دلیل است که گاهاً این برند هست که محصول را می فروشد و برای امور تجاری از آن استفاده می شود. برند شاید مستقیماً درآمد ایجاد نکند اما به صورت غیر مستقیم تأثیر بسیاری در فروش محصولات دارد.

علامت تجاری یا لوگو یا نماد در واقع شکلی است که با رنگ و طرح توصیف می شود و اصولاً مفهومی را به مشتری ارائه می دهد.  علامت تجاری هم همانند نام تجاری می باشد و همان قدر تاثیر گذار است  همانند علامت تجاری ایران خودرو که نشان یک اسب است و منظور این لوگو ظرافت و زیبایی و سرعت محصولات این شرکت است. پس می توانید تصور کنید به چه میزان نام تجاری و علامت تجاری در فروش و معرفی محصول موثر هستند.

برای ثبت برند در سمنان باید از کجا شروع کنیم؟

ابتدا باید اطلاعات تان را تکمیل کنید که تا حدود زیادی با مطالعه این مقاله بدان دست پیدا کردید برای اینکه وقت و هزینه شما اتلاف نشود می توانید از دانش و تجربه کارشناسان ما در مجموعه ثبت ایلیا استفاده کنید ما مفتخریم که در اجرای پرونده های ثبت برند و شرکت در سراسر کشور بهترین بوده ایم و همچنان نوزده  سال است که در کنارتان هستیم ، هم اکنون با شماره تلفن های 32137-026و26655119-021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده کنید.

ثبت اضافه طبقه یا کالا در سمنان

برای ثبت اضافه کالا در سمنان باید ابتدا برند ثبت شده ای داشته باشید و بخواهید محصولاتش را اضافه کنید. در وهله بعد باید مجوزی که دارید با طبقه کالا مربوطه مرتبط باشد تا بتوان ثبت اضافه طبقه و کالا را انجام داد. مهم ترین مسئله در ثبت اضافه طبقه کالا برای ثبت برند سمنان همین مسئله می باشد و در صورتی ثبت می شود که این نام یا مشابه آن در آن طبقه برندی به ثبت نرسیده باشد در واقع ثبت اضافه کالا هم مشابه ثبت برند در سمنان است با این تفاوت که مالک برند از قبل دارای پرونده نزد اداره ثبت علائم تجاری است و حال محصولات یا خدمات به همرا یا بدون ثبت طبقه جدید در صورت عدم تکرار و مشابهت به این پرونده اضافه شده طی یک اظهارنامه جدید به ثبت می رسد.

هزینه ثبت برند در سمنان

ثبت برند بر اساس عوامل مختلفی قیمت متفاوتی دارد. هزینه ثبت یک محصول در یک طبقه تحت یک نام تجاری برای شخص حقوقی قطعاً ارزان تر از هزینه ثبت ده محصول در دو یا سه طبقه تحت یک لوگو که به طراحی نیاز دارد و به نام شخص حقوقی است می باشد. بنابراین با کارشناسان موسسه ثبتی حقوقی ایلیا تماس بگیرید تا بنا بر درخواست ثبت برند سمنان شما اعلام هزینه نمایند.

حوزه های ثبت برند در سمنان و شهرستان های آن

 • ثبت برند در سمنان
 • ثبت برند در دامغان
 • ثبت برند در شاهرود
 • ثبت برند در گرمسار
 • ثبت برند در سرخه
 • ثبت برند در آرادان

 

ثبت شرکت وبرند ایلیا

 

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، هم چنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نام تجاری - انتخاب نام تجاری

نام تجاری - انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری ( برند ) قرار دارد یک استراتژی

برترین نمونه اسم برند 🥇 اسم شرکت های ایرانی【 و هنری ✔️】

2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل 🥇 و خارجی ✔️ نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکتپرداخته شده است مقاله را بخوانید.

وین وین - وین_وین

وین وین - وین_وین : در عرصه کسب و کار امروزی که کمبود بودجه سایه سنگین خود را بر روی کسب و کار پهن کرده است همه ما به دنبال یک ناجی هستیم ! #وین_وین ناجی کسب و کار هاست ، که با شگفتانه های خود به رشد کسب و کار شما کمک می کند ! شما می توانید همین حالا از #وین_وین استفاده نمایید

طراحی لوگو

طراحی لوگو ، آرم توسط دپارتمان طراحی ثبت شرکت ایلیا برای شما در اسرع وقت و مطابق سلیقه شما انجام می شود . کارگروه تخصصی طراحی و تبلیغات روبیک طراحی لوگو ، آرم ، ست اداری ، طراحی سایت سئو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ وحتی برنامه نویسی اپلیکیشن را برای شما به انجام می رساند .

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران - در این دوره مقرره قانونی خاصی در خصوص ثبت یا حمایت از نام تجارتی اتباع داخلی دیده نمی شود؛ مع الوصف وفق معاهده دوجانبه با دولت آلمان از نام تجاری اتباع آلمانی بدون نیاز به ثبت آن در ایران حمایت می شد. ضمن این که علیرغم فقدان نظام ثبت نام تجاری

شرایط ثبت برند لاتین 🥇【ثبت برند لاتین ✔️】

ثبت برند لاتین ، ثبت علامت تجاری لاتین ، ثبت برند ایلیا ، شرایط ثبت برند لاتین ، شرایط ثبت لوگو ، ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

ثبت برند

اصل و شروع یک فعالیت اقتصادی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام برند مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری است - حال ثبت برند تجاری ( علامت تجاری ) به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها مدارک متفاوتی را لازم دارد همچنین هزینه ی واریزی ثبت برند متفاوت است.

استعلام برند قبل از ثبت

استعلام برند قبل از ثبت - استعلام نام برند - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید