درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در خرمشهر

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     جمعه، 3 بهمن 1399


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت برند در خرمشهر

شرایط ثبت برند در خرمشهر
علامت های تجاری به عنوان نام و نشانی که ایجاد کننده وجه تمایز و تفاوت بین محصولات تولید کنندگان و بنگاههای اقتصادی می باشد که میتواند به دوصورت لاتین و غیرلاتین استفاده نمایند به ثبت رساندن یک برند تجاری به دست آوردن مالکیت 10 ساله آن اسم یا نشان تجاری می باشد. که هیچ کس نمیتواند از آن استفاده نماید و در مقابل سوء استفاده اشخاص ثالث مالک می تواند در دادگاه طرح دعوی نماید.
لوگو ، آرم و نشان های تجاری نیز در زمره برند قرار دارند و نحوه به صیت رسیدن آنها به صورت یکسان می باشد. در صورتی که اسم انتخابی شما به فارسی باشد می بایست مستند معنایی آن را در لغت نامه دهخدا ارائه دهید و در صورتی که نام انتخابی شما به صورت لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی می باشد.
مراحل ثبت برند در خرمشهر

ارسال اظهارنامه تنظیم و تدوین شده ثبت علامت تجاری به اداره مالکیت صنعتی در حقیقت آغاز پروسه ثبت می باشد به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک نام شایسته و درخور میتواند ماندگاری کالا و خدمات شما را در بازار رقابت جهانی تضمین نماید اما به این نکته نیز توجه نمایید که کیفیت کالا شما نیز کمک شایانی در این امر می نماید.
مدارک لازم جهت ثبت برند در خرمشهر

مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری با توجه به نوع و طبقه درخواستی متفوت می باشد اما عمده مدارک آنها یکسان می باشد که شامل اخذ مجوزهای لازم از جمله : پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس، جواز کسب و... می باشد. ارائه کارت بازرگانی به نام اشخاص حقیقی و حقوقی. ارائه مدارک شناسایی متقاضی ثبت علامت تجاری ( اشخاص حقیقی کارت ملی و شناسنامه ، اشخاص حقوقی مدارک ثبتی شرکت و آگهی تغییرات به همراه مدارک آخرین مدیرعامل شرکت)
زمان و هزینه ثبت برند در خرمشهر

پس از ثبت اظهارنامه خود در سامانه اداره مالکیت صنعتی با گذشت 45 روز کاری کارشناسان اداره نظر نهایی خود را اعلام میدارند و در صورتی که نام شما را تاببد نمایند آگهی تقاضا آن صادر میگردد و بعد از گذشت 30 روز از انتشار آگهی تقاضا و نبود هیچ گونه اعتراضی آگهی رسمی ثبت علامت تجاری صادر می شود و تصدیق نامه ثبت به متقاضی تحویل داده می شود.
واژگان مرتبط با ثبت برند در خرمشهر

ثبت علامت تجاری در خرمشهر
ثبت برند در خرمشهر
ثبت لوگو و نام تجاری در خرمشهر
ثبت اسم تجاری در خرمشهر

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در خرمشهر

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید