درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

نمونه قرارداد خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

نمونه قرارداد خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

قرارداد خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

در صورتی که مایل به خروج کالا با کانتینر از محوطه ترمینال کانتینری ................می باشید خواهشنمد است متن تعهدنامه زیر را در فرم مخصوص (صاحب کالا) با امضاء و مهر تهیه و هنگام اخذ ترخیصیه به دفتر این شرکت ارائه فرمائید.

صاحب کالا-شرکت........

کشتیرانی-شرکت ....................(نماینده خط کشتیرانی)

شماره بارنامه..............کشتی.........شماره سفر...........باتوجه به اینکه صاحب کالا قصد دارد تعداد.............دستگاه کانتینر .........فوت و..................دستگاه کانتینر ....................فوت موضوع برنامه فوق الذکر را از محوطه ترمینال کانتینر بندر ................خارج کند لذا در ازای تحویل پروانه ورود موقت و واگذاری موقت کانتینرها توسط شرکت کشتیرانی، صاحب کالا موارد ذیل را تقبل و تعهد می نماید:

1. ظرف مدت............هفته پس از تحویل پروانه ورود موقت توسط کشتیرانی، کانتینرهای خالی را همراه با شناسنامه و اصل پروانه ورود موقت وبا همان وضعیت مندرج در شناسنامه کانتینرهای مذکور به ترمینال کانتینری ..............در بندر................عودت داده ورسید ترمینال یاد شده را دریافت کند.

2. حداکثر............ساعت پس از عودت و تحویل کانتینرهای خالی به محل تعیین شده، شرکت کشتیرانی را کتبا مطلع نماید در غیراین صورت کلیه مسئولیت ها و هزینه های ناشی از عدم اطلاع به موقع عهده صاحب کالا خواهد بود.

3. اصل پروانه ورود موقت را در موقع عودت اولین کانتینر خالی به نماینده شرکت کشتیرانی در ..........تحویل و رسید دریافت نماید، در صورت عدم تحویل به موقع اصل پروانه ورود موقت، چون کانتینر خالی بنا به دستورالعمل معاونت امور گمرکی گمرک متوقف و مجاز به خروج از کشور نمی باشد، لذا کلیه هزینه های انبارداری و حق توقف کانتینر تا زمان تحویل اصل پروانه ورود موقت از صاحب کالا اخذ خواهد شد.

4.در صورت وجود هرگونه مغایرت در وضعیت فیزیکی کانتینرهای برگشتی با مندرجات شناسنامه کانتینر، تعمیرات توسط شرکت کشتیرانی انجام خواهد گرفت و صاحب کالا موظف به پرداخت هزینه تعمیرات طبق برآورد کارشناس تعمیرات کانتینر می باشد بدیهی است حق توقف کانتینر تا زمان اتمام تعمیرات به عهده صاحب کالا خواهد بود.

5.در صورتی که مدت برگشت کانتینرها به ترمینال.........بیش از حد متعارف به مدت...........ماه به طول انجامد کانتینرهای مذکور از بین رفته تلقی گردیده و علاوه برحق توقف کانتینر، مبلغ تضمین معادل.............ریال هر دستگاه................فوت و ............ریال هردستگاه.........فوت از صاحب کالا مطالبه و وصول خواهد شد.

6. ضمنا برچسب های مربوط به کالای خطرناک قبل از عودت کانتینرها به ترمینال از روی کانتینرها توسط این شرکت برچیده شود و در غیراین صورت هرگونه هزینه و جریمه مربوطه برعهده این شرکت خواهد بود.

7. صاحب کالا با سپردن چک های مشروحه زیر به عنوان تعهد حسن اجرای موارد فوق بدین وسیله کلیه مندرجان این تعهدنامه را با اسقاط مرور زمان به نفع شرکت.........لازم الاتباع ولازم الاجرا می داند:

چک شماره................بانک............بابت حق توقف

چک شماره........................بانک.........بابت برگشت کانتیتر سالم

امضاء و مهر شرکت کشتیرانی امضاء ومهر صاحب کالا

....................................... ..................................

قرارداد خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

نمونه قرارداد خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

  • شعبه کرج: 137 32 – 026
  • شعبه تهران :119 55 266 – 021
  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
  • پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

قرارداد خروج کانتینر از محوطه بندر(حمل ونقل کالا)

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید