لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت ارزان قیمت


ثبت شرکت ارزان قیمت

ثبت یک قرارداد همکاری برای انجام کاری مشخص در یک مکان معین و با شراکت دو یا چند نفر نزد اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری ، به یک شرکت رسمیت می بخشد و در حقیقت ثبت شرکت قانونی صورت می گیرد و به شرکت شماره ای تحت عنوان شماره ثبت و شناسه ملی تعلق میگیرد که ابزار شناسایی و سنجش اعتبار آن است ، در ازای این خدمات هزینه هایی از سوی اداره ثبت شرکت ها که مرجع دولتی ثبت شرکت است اخذ می شود که شامل حق الثبت و حق الدرج آگهی تاسیس ، حق ابطال تمبر و فیش های واریزی است ، به علاوه در حین انجام پروسه ثبت شرکت نیز هزینه هایی مانند هزینه پستی و هزینه پاکت و تمبر و غیره را باید بپردازید . حال اگر ثبت شرکت خود را به موسسه ثبتی بسپارید ، قطعا" حق الوکاله نیز به این مقدار اضافه می شود . اما چنانچه تنها پروسه اداری کار را به موسسات ثبتی همچون ثبت شرکت ایلیا بسپارید و بدون حضور وکیل ثبت شرکت خود امضا کننده دفاتر و تحویل گیرنده مدارک در اداره ثبت شرکت ها باشید ثبت شرکت ارزان قیمت به معنای واقعی کلمه برای شما انجام می شود.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت با کمترین هزینه می باشد چنانچه دنبال ارزانترین ثبت شرکت می باشید ثبت شرکت ایلیا بهترین گزینه می باشد.

 

ثبت شرکت ارزان قیمت

 

ثبت شرکت رایگان

 منظور از ثبت شرکت رایگان در اینجا یعنی ثبت شرکت با حداقل هزینه ها که به معنای استفاده از حداقل تعداد شرکا ، حداقل سرمایه و حداقل تعداد سطور جهت روشن شدن موضوع فعالیت شرکت که خود به معنای حداقل حجم باکس روزنامه رسمی می باشد . بنابراین با ثبت شرکت با این مشخصات می توانید شرکتی ارزان را ثبت نمایید.ثبت شرکت بهترین گزینه جهت ثبت شرکت ارزان قیمت می باشد برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیا فرم مشاوره آنی رایگان را تکمیل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل کنید.

انواع شرکتهای ثبتی

 •  ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 •  ثبت شرکت سهامی خاص
 •  ثبت شرکت تعاونی
 •  ثبت موسسه
 • ثبت شرکت تضامنی
 • ثبت شرکت نسبی
 •  ثبت شرکت مختلط سهامی
 • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
 •  ثبت شرکت سهامی عام

این ۹ نوع شخصیت حقوقی شرکتهایی هستند که در حال حاضر با توجه به قوانین تجارت قابلیت ثبت دارند.

از میان شرکتهای فوق الذکر شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود از پرکاربردترین و پر مخاطب ترین شرکتهای ثبتی می باشند که در ذیل به توضیحاتی درباره هر کدام یک می پردازیم:

ثبت شرکت سهامی خاص ارزان ثبت

شرکت سهامی خاص شرکتی است که همه سرمایه ودارایی آن توسط موسسین فراهم می شود.وجود مجمع عمومی در شرکت سهامی خاص الزامی نمی باشد.هم چنین در شرکت سهامی خاص اعلامیه پذیره نویسی صادر نمی شود.همانگونه که ذکر شد  همه سرمایه شرکت سهامی خاص به وسیله موسسین فراهم می شودو حداقل 35 درصد از آن نزد یکی از بانکها به اسم شرکت در شرف تاسیس در حساب مخصوصی سپرده می گردد.

خصوصیات شرکت سهامی خاص

 • به هنگام تاسیس شرکت سهامی خاص سرمایه آن نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد.
 • در شرکت سهامی خاص حداقل تعداد مدیران 3 نفر می باشد.
 • در شرکت سهامی خص تعداد سهامداران نباید کمتر از سه نفر باشد.
 • اوراق قرضه در شرکت سهامی خاص قابلیت منتشر شدن را ندارد.
 • در شرکت سهامی خاص،سهام آن قابلیت معامله در بازار بورس را ندارد به همین دلیل نقل وانتقال سهام منوط به موافقت مدیران و یا مجمع های عمومی سهامداران می باشد.شایانذکر است که این شرکت قادر به اقدام برای صدور اوراق قرضه نمی باشد.
 • به سبب ماده 4 ل.ا.ق.ت مسئولیت هر کدام یک از سهامداران شرکت به مبلغ اسمی سهام آن ها محدود می شود.به همین دلیل همه سرمایه آن باید توسط موسسین فراهم شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص

 • دو فتوکپی از اظهارنامه شرکت سهامی خاص کامل شود و ذیل آن به وسیله همه سهامداران به امضا برسد.
 • دو فتوکپی از اساسنامه شرکت سهامی خاص کامل شود و ذیل همه صفحات آن به وسیله همه سهامداران به امضا برسد.
 • دو فتوکپی از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که باید به امضای سهامداران و بازرسان برسد.
 • ارائه دو فتوکپی از صورتجلسه هیئت مدیره که باید ذیل آن را مدیران انتخاب شده مجمع امضا نموده باشند.
 • ارائه فتوکپی برابر اصل شناسنامه همه سهامداران و بازرسان.
 • ارائه گواهی پرداخت حداقل 35% سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در شرف تاسیس در آن جا افتتاح شده است.
 • ارائه فتوکپی کارت ملی.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ارزان قیمت

از متداول ترین و رایج ترین شرکت های بازرگانی شرکت با مسئولیت محدود می باشد.شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان اعضای یک خانواده و یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می شود.به سبب ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان دو یا چند نفر جهت انجام کارهای تجارتی تشکیل می گردد و هر کدام یک از شرکا بدون اینکه سرمایه آن ها به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا اندازه ی سرمایه ای که به شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت مسئولیت دارند.

ویژگی های شرکت با مسئولیت محدود

مطابق ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که موضوع آن تجاری می باشد و به بیان دیگر موضوع فعالیت شرکت با مسئولیت محدود نمی تواند موضوعی بجز امور تجاری باشد از همین جهت شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص متمایز می باشد.مطابق ماده 2 لایحه قانونی 1347 چه شرکت سهامی می تواند برای امور تجاری یا غیر تجاری تشکیل شود و به اصطلاح یک شرکت شکلاَ تجاری است.به غیر از این خصوصیتی که شرکت سهامی را از شرکتهای تجاری دیگر متفاوت می کند شرکت با مسئولیت هم به شرکتهای اشخاص و هم به شرکتهای سرمایه نزدیک می گردد.

ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت

روزنامه‌های کم‌ هزینه که معمولا روزنامه‌های کمتر شناخته شده هستند، از سوی شرکت­‌های نوپا که سرمایه‌ی اولیه­ کمی دارند انتخاب می­‌شوند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود

 • دو رونوشت شرکتنامه تکميل شده
 • دو رونوشت تقاضانامه تکميل شده
 • دو رئونوشت اساسنامه تکميل شده
 • تکميل فرم تعيين نام به ترتيب اولويت نام هاي پيشنهادي و همچنين فيش واريزي
 • اصل مجوز فعاليت از مراجع ذيربط در مواردي ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد
 • رونوشت برابر با اصل مدارک احراز هويت کليه شرکاء، مديران و هيأت نظار(درمواردي که تعداد شرکاء بيش از 12 نفر باشند)
 • اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیأت مديره، مديرعامل
 • دو رونوشت صورتجلسه مجمع عمومي موسسين
 • دو رونوشت صورتجلسه هيأت مديره
 • اصل وکالتنامه وکيل دادگستري در صورتي که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد.

هزینه تعیین نام شرکت ارزان

تعیین نام شرکت به معنای انتخاب ۵ نام برای شرکت است به طوری که یکی از این ۵ نام واجد تایید و ثبت باشد. اسامی شرکت باید دارای ریشه اصیل فارسی بوده و حداقل از سه سیلاب تشکیل شده و عین یا مشابه آن قبلا به ثبت نرسیده باشد که در این خصوص کارشناسان مجرب مجتمع ثبت شرکت ایلیااستعلام شرکت و نام شرکت ثبت شده را انجام میدهند. به منظور تعیین نام و بررسی کاشناس اداره ثبت باید وجه حق النام پرداخت گردد و فیش واریزی به اداره ثبت شرکتها ارائه گردد.

هزینه پستی ثبت شرکت ارزان

پس از تعیین نام و هنگام تکمیل مدارک می بایست از طریق باجه های پستی معین در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از طریق این باجه ها اقدام نمود که هزینه پستی در مراکز مختلف بسته به میزان وزن و تعداد اوراق ( برگه ها) متغیر می باشد.

هزینه حق الثبت ثبت شرکت ارزان

منظور از حق الثبت همان ابطال فیش سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متغیر می باشد .

لازم به ذکر است که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی بعد از ثبت شرکت ارزان

به طور کلی ثبت یک شرکت در دو نوبت روزنامه می گردد ،ابتدا در روزنامه محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکتها پرداخت می شود و دومی در روزنامه رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی است .

طریقه ی محاسبه ی حق الدرج در اداره ثبت شرکتها بستگی به نوع شرکت و تعداد خطوط موجود در آگهیتاسیس شرکت دارد و هرچقدر موضوع شرکت و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه حق الدرج در روزنامه رسمی و روزنامه محلی افزایش می یابد .

هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده نیز به هزینه ثبت شرکت اضافه می گردد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور ثبت شرکتهای ارزان

پس از ثبت شرکت و پرداخت مرحله اول روزنامه یا همان حق الدرج آگهی در روزنامه محلی می بایست نسبت به پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در سامانه روزنامه رسمی نیز اقدام نمود.

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی نیز بستگی به نوع شرکت و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت دارد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که می توان در همان سامانه نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت ارزان

به منظور ثبت شرکت ارزان مدارک لازم عبارتست از مدارک شناسایی شرکا یا موسسین شرکت به همراه گواهی سو پیشینه اعضا و دو نسخه امضا شده از مدارک ثبتی شرکت که از سایت اداره ثبت شرکتها دریافت شده و به همراه سایر مدارک لازم برای اداره ثبت شرکت ها ارسال می گردد و پس از ممهور شدن به مهر و امضا مرجع ثبت شرکت آن را دریافت می دارید.

در انتها خاطرنشان می شویم که در صورت روبروشدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

پل ارتباطی ما:

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR

خدمات قابل ارائه مجموعه مجتمع ثبتی ایلیا در کلیه واحد های ثبتی ( اداره ثبت شرکتها وثبت تغییرات شرکت ها و ثبت برند و ثبت علامت تجاری استانها ) و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

از اینکه تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید صمیمانه سپاسگزاریم.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکتها

ثبت شرکتها - ثبت شرکت ها - ثبت شرکت -پیش از اقدام به ثبت یک شرکت بهتراست دانش و آگاهی خود را نسبت به مقوله مراحل ثبت شرکت افزایش دهید تا بتوانید با توجه

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

ارائه توضیحاتی به صورت کامل درباره تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیر تجاری.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی شرکت

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت ها - اعضاء دارای حقوق متعدد و گوناگونی در فرآیند تشکیل مجمع هستند. اعضاء از مرحله­ی شکل گیری اندیشه­ی نخستین برای مراحل ثبت و تأسیس شرکت تا آخرین لحظه­ی حیات دارای حقوق اساسی برای مداخله­ی قانونمند در فعالیتت ها و مدیریت امور شرکت هستند.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت - الف- نحوه­ی انتخاب و اکثریت لازم برای آن. - ب -تعداد، مدت مأموریت ...مقنن به انتخاب مدیران و بازرسان توجه ویژه ای نموده است. به این ترتیب که در ماده­ی 35 قانون شرکت های تعاونی، تبصره­ی 2 ماده­ی 36 قانون و ماده­ی 25 آیین نامه­ی نحوه­ی تشکیل مصوب 1387، ملاک

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت - براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

ارزانترین ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دوهفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

(( اسامی خلاقانه و خاص برای برند و شرکت 🥇))【مشاوره رایگان✔️】

اسم شرکت 🥇 اسامی خلاقانه ✔️ اسم های هنری خاص-انتخاب اسم شرکت -نام شرکت و لیست اسامی خاص برای برند پرداخته شده است.مقاله را بخوانید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
ایمان
با سلام و احترام بنده در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت نام کردم و نام های مورد نظر بنده نیز انتخاب و موافقت شد ولی در پر کردن فرم ها به مشکل بر خورده ام که ثبت شرکت بنده با مسئولیت محدود برای ثبت شرکت مانند اسنپ است اقدام نموده ام. ممنون میشوم هزینه و زمان برای گرفتن کامل ثبت شرکت رو برام پیامک کنید. با تشکر.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای دریافت مشاوره در مورد پر کردن فرم های سامانه می تونین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید