درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت ارزان قیمت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 4 مرداد 1400


ثبت یک قرارداد همکاری برای انجام کاری مشخص در یک مکان معین و با شراکت دو یا چند نفر نزد اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری ، به یک شرکت رسمیت می بخشد و در حقیقت ثبت شرکت قانونی صورت می گیرد و به شرکت شماره ای تحت عنوان شماره ثبت و شناسه ملی تعلق میگیرد که ابزار شناسایی و سنجش اعتبار آن است ، در ازای این خدمات هزینه هایی از سوی اداره ثبت شرکت ها که مرجع دولتی ثبت شرکت است اخذ می شود که شامل حق الثبت و حق الدرج آگهی تاسیس ، حق ابطال تمبر و فیش های واریزی است ، به علاوه در حین انجام پروسه ثبت شرکت نیز هزینه هایی مانند هزینه پستی و هزینه پاکت و تمبر و غیره را باید بپردازید . حال اگر ثبت شرکت خود را به موسسه ثبتی بسپارید ، قطعا" حق الوکاله نیز به این مقدار اضافه می شود . اما چنانچه تنها پروسه اداری کار را به موسسات ثبتی همچون ثبت شرکت ایلیا بسپارید و بدون حضور وکیل ثبت شرکت خود امضا کننده دفاتر و تحویل گیرنده مدارک در اداره ثبت شرکت ها باشید ثبت شرکت ارزان قیمت به معنای واقعی کلمه برای شما انجام می شود.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت با کمترین هزینه می باشد چنانچه دنبال ارزانترین ثبت شرکت می باشید ثبت شرکت ایلیا بهترین گزینه می باشد.

 

ثبت شرکت ارزان قیمت

 

ثبت شرکت رایگان

 منظور از ثبت شرکت رایگان در اینجا یعنی ثبت شرکت با حداقل هزینه ها که به معنای استفاده از حداقل تعداد شرکا ، حداقل سرمایه و حداقل تعداد سطور جهت روشن شدن موضوع فعالیت شرکت که خود به معنای حداقل حجم باکس روزنامه رسمی می باشد . بنابراین با ثبت شرکت با این مشخصات می توانید شرکتی ارزان را ثبت نمایید.ثبت شرکت بهترین گزینه جهت ثبت شرکت ارزان قیمت می باشد برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیا فرم مشاوره آنی رایگان را تکمیل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل کنید.

انواع شرکتهای ثبتی

 •  ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 •  ثبت شرکت سهامی خاص
 •  ثبت شرکت تعاونی
 •  ثبت موسسه
 • ثبت شرکت تضامنی
 • ثبت شرکت نسبی
 •  ثبت شرکت مختلط سهامی
 • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
 •  ثبت شرکت سهامی عام

این ۹ نوع شخصیت حقوقی شرکتهایی هستند که در حال حاضر با توجه به قوانین تجارت قابلیت ثبت دارند.

از میان شرکتهای فوق الذکر شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود از پرکاربردترین و پر مخاطب ترین شرکتهای ثبتی می باشند که در ذیل به توضیحاتی درباره هر کدام یک می پردازیم:

ثبت شرکت سهامی خاص ارزان ثبت

یک شرکت زمانی که به ثبت می رسد انواع مختلفی دارد یکی از آن ها ثبت شرکت سهامی خاص است ، شرکتهای سهامی خاص با 2 نفر بازرس و 3 نفر اعضا تشکیل می شوند و میزان سرمایه در نظر گرفته شده برای این نوع شرکت ها 100 هزار تومان است که 35 درصد از این سرمایه به بانک با نام شرکت در شرف تاسیس واریز می گردد.

خصوصیات شرکت سهامی خاص

 • به هنگام تاسیس شرکت سهامی خاص سرمایه آن نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد.
 • در شرکت سهامی خاص حداقل تعداد مدیران 3 نفر می باشد.
 • در شرکت سهامی خص تعداد سهامداران نباید کمتر از سه نفر باشد.
 • اوراق قرضه در شرکت سهامی خاص قابلیت منتشر شدن را ندارد.
 • در شرکت سهامی خاص،سهام آن قابلیت معامله در بازار بورس را ندارد به همین دلیل نقل وانتقال سهام منوط به موافقت مدیران و یا مجمع های عمومی سهامداران می باشد.شایانذکر است که این شرکت قادر به اقدام برای صدور اوراق قرضه نمی باشد.
 • به سبب ماده 4 ل.ا.ق.ت مسئولیت هر کدام یک از سهامداران شرکت به مبلغ اسمی سهام آن ها محدود می شود.به همین دلیل همه سرمایه آن باید توسط موسسین فراهم شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص

 1. مدارک شناسایی تمام اعضای هیئت ممدیره و بازرسین ( شناسنامه و کارت ملی)
 2. انتخاب 5 نام 3 الی 4 سیلابه برای شرکت و نوشتن انها در اظهارنامه انتخخاب نام به ترتیب اولویت
 3. داشتن یک آدرس با کدپستی معتبر برای ثبت شرکت ( آدرس محل شرکت را مشخص میکند)
 4. مشخص کردن میزان سرمایه شرکت( پایه از 100 هزار تومان است و چنانچه سرمایه بیشتر  از 100 تومان باشد باعث بالا رفتن اعتبار شرکت خواهد شد) لازم است بدانید 35 درصد از سرمایه اولیه باید به بانک با نامم شرکت در شرف تاسیس واریز شود .
 5. دو رونوشت از اظهار نامه ثبت شرکت و اساسنامه شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ارزان قیمت

از متداول ترین و رایج ترین شرکت های بازرگانی شرکت با مسئولیت محدود می باشد.شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان اعضای یک خانواده و یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می شود.به سبب ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان دو یا چند نفر جهت انجام کارهای تجارتی تشکیل می گردد و هر کدام یک از شرکا بدون اینکه سرمایه آن ها به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا اندازه ی سرمایه ای که به شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت مسئولیت دارند.

ویژگی های شرکت با مسئولیت محدود

مطابق ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که موضوع آن تجاری می باشد و به بیان دیگر موضوع فعالیت شرکت با مسئولیت محدود نمی تواند موضوعی بجز امور تجاری باشد از همین جهت شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص متمایز می باشد.مطابق ماده 2 لایحه قانونی 1347 چه شرکت سهامی می تواند برای امور تجاری یا غیر تجاری تشکیل شود و به اصطلاح یک شرکت شکلاَ تجاری است.به غیر از این خصوصیتی که شرکت سهامی را از شرکتهای تجاری دیگر متفاوت می کند شرکت با مسئولیت هم به شرکتهای اشخاص و هم به شرکتهای سرمایه نزدیک می گردد.

ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت

روزنامه‌های کم‌ هزینه که معمولا روزنامه‌های کمتر شناخته شده هستند، از سوی شرکت­‌های نوپا که سرمایه‌ی اولیه­ کمی دارند انتخاب می­‌شوند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود

 1. دو عدد رونوشت از ( شرکتنامه ، تقاضانامه ، اساسنامه ) باید این موارد به طور کامل از قبل پر شده باشند .
 2. کارت ملی و شناسنامه تمام اعضای هیئت مدیره
 3. در  صورتی که موضوع فعالیت به مجوز نیاز داشته باشد ارائه یک مجوز و یا مدرک تحصیلی
 4. ارائه یک آدرس با کدپستی معتبر برای محل شرکت .
 5. انتخاب 5 نام 4 الی 5 سیلابه

هزینه تعیین نام شرکت ارزان

شرکتی که می خواهد به ثبت برسد باید نام برای شرکت انتخاب نمایید این نام ها 4 الی 5 سیلابه هستند که باید 5 نام انتخاب شود و هرکدام از این نام ها به ترتیب اولویت شما در اظهارنامه قرار گیرد.

انتخاب این اسامی باید به این گونه باشد که از لغت ناممه دهخدا استخراج شود و کاملا اسامی ریشه فارسی داشته باشد.

هزینه پستی ثبت شرکت ارزان

هزینه پست ثبت شرکت به همراه هزینه ثبت خود شرکت برایتان محاسبه خواهد شد و مجموع آن را به اطلاعتان خواهیم رساند.

هزینه حق الثبت ثبت شرکت ارزان

حق الثبت به ابطال فیش سرمایه گفته می شود که بر اساس میزان سرمایه هر شرکت متفاوت است و هزینه حق الثبت طبق تعرفه ای که اداره ی ثبت شرکتها مشخص میکند محاسبه می شود .

ثبت هر شرکتی در دوروزنامه آگهی میشه یکی روزنامه محلی و دیگری روزنامه کثیرالنتشار .

هزینه روزنامه رسمی کل کشور ثبت شرکتهای ارزان

در همان ابتدای ثبت شرکت باید برای پرداخت هزینه روزنامه اقدام نمایید ، هزینه روزنامه بستگی به تعداد کارکترهای است که چاپ می شود بر اساس : تعداد شرکا ( اسامی شرکا ) موضوع فعالیت بستگی دارد

مدارک لازم جهت ثبت شرکت ارزان

به منظور ثبت شرکت ارزان مدارک لازم عبارتست از مدارک شناسایی شرکا یا موسسین شرکت به همراه گواهی سو پیشینه اعضا و دو نسخه امضا شده از مدارک ثبتی شرکت که از سایت اداره ثبت شرکتها دریافت شده و به همراه سایر مدارک لازم برای اداره ثبت شرکت ها ارسال می گردد و پس از ممهور شدن به مهر و امضا مرجع ثبت شرکت آن را دریافت می دارید.

در انتها خاطرنشان می شویم که در صورت روبروشدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

از اینکه تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید صمیمانه سپاسگزاریم.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
با سلام و احترام بنده در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت نام کردم و نام های مورد نظر بنده نیز انتخاب و موافقت شد ولی در پر کردن فرم ها به مشکل بر خورده ام که ثبت شرکت بنده با مسئولیت محدود برای ثبت شرکت مانند اسنپ است اقدام نموده ام. ممنون میشوم هزینه و زمان برای گرفتن کامل ثبت شرکت رو برام پیامک کنید. با تشکر.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
برای دریافت مشاوره در مورد پر کردن فرم های سامانه می تونین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید