درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت ارزان قیمت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     چهارشنبه، 1 بهمن 1399


ثبت شرکت ارزان قیمت

ثبت یک قرارداد همکاری برای انجام کاری مشخص در یک مکان معین و با شراکت دو یا چند نفر نزد اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری ، به یک شرکت رسمیت می بخشد و در حقیقت ثبت شرکت قانونی صورت می گیرد و به شرکت شماره ای تحت عنوان شماره ثبت و شناسه ملی تعلق میگیرد که ابزار شناسایی و سنجش اعتبار آن است ، در ازای این خدمات هزینه هایی از سوی اداره ثبت شرکت ها که مرجع دولتی ثبت شرکت است اخذ می شود که شامل حق الثبت و حق الدرج آگهی تاسیس ، حق ابطال تمبر و فیش های واریزی است ، به علاوه در حین انجام پروسه ثبت شرکت نیز هزینه هایی مانند هزینه پستی و هزینه پاکت و تمبر و غیره را باید بپردازید . حال اگر ثبت شرکت خود را به موسسه ثبتی بسپارید ، قطعا" حق الوکاله نیز به این مقدار اضافه می شود . اما چنانچه تنها پروسه اداری کار را به موسسات ثبتی همچون ثبت شرکت ایلیا بسپارید و بدون حضور وکیل ثبت شرکت خود امضا کننده دفاتر و تحویل گیرنده مدارک در اداره ثبت شرکت ها باشید ثبت شرکت ارزان قیمت به معنای واقعی کلمه برای شما انجام می شود.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت با کمترین هزینه می باشد چنانچه دنبال ارزانترین ثبت شرکت می باشید ثبت شرکت ایلیا بهترین گزینه می باشد.

 

ثبت شرکت ارزان قیمت

 

ثبت شرکت رایگان

 منظور از ثبت شرکت رایگان در اینجا یعنی ثبت شرکت با حداقل هزینه ها که به معنای استفاده از حداقل تعداد شرکا ، حداقل سرمایه و حداقل تعداد سطور جهت روشن شدن موضوع فعالیت شرکت که خود به معنای حداقل حجم باکس روزنامه رسمی می باشد . بنابراین با ثبت شرکت با این مشخصات می توانید شرکتی ارزان را ثبت نمایید.ثبت شرکت بهترین گزینه جهت ثبت شرکت ارزان قیمت می باشد برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیا فرم مشاوره آنی رایگان را تکمیل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل کنید.

انواع شرکتهای ثبتی

 •  ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 •  ثبت شرکت سهامی خاص
 •  ثبت شرکت تعاونی
 •  ثبت موسسه
 • ثبت شرکت تضامنی
 • ثبت شرکت نسبی
 •  ثبت شرکت مختلط سهامی
 • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
 •  ثبت شرکت سهامی عام

این ۹ نوع شخصیت حقوقی شرکتهایی هستند که در حال حاضر با توجه به قوانین تجارت قابلیت ثبت دارند.

از میان شرکتهای فوق الذکر شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود از پرکاربردترین و پر مخاطب ترین شرکتهای ثبتی می باشند که در ذیل به توضیحاتی درباره هر کدام یک می پردازیم:

ثبت شرکت سهامی خاص ارزان ثبت

شرکت سهامی خاص شرکتی است که همه سرمایه ودارایی آن توسط موسسین فراهم می شود.وجود مجمع عمومی در شرکت سهامی خاص الزامی نمی باشد.هم چنین در شرکت سهامی خاص اعلامیه پذیره نویسی صادر نمی شود.همانگونه که ذکر شد  همه سرمایه شرکت سهامی خاص به وسیله موسسین فراهم می شودو حداقل 35 درصد از آن نزد یکی از بانکها به اسم شرکت در شرف تاسیس در حساب مخصوصی سپرده می گردد.

خصوصیات شرکت سهامی خاص

 • به هنگام تاسیس شرکت سهامی خاص سرمایه آن نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد.
 • در شرکت سهامی خاص حداقل تعداد مدیران 3 نفر می باشد.
 • در شرکت سهامی خص تعداد سهامداران نباید کمتر از سه نفر باشد.
 • اوراق قرضه در شرکت سهامی خاص قابلیت منتشر شدن را ندارد.
 • در شرکت سهامی خاص،سهام آن قابلیت معامله در بازار بورس را ندارد به همین دلیل نقل وانتقال سهام منوط به موافقت مدیران و یا مجمع های عمومی سهامداران می باشد.شایانذکر است که این شرکت قادر به اقدام برای صدور اوراق قرضه نمی باشد.
 • به سبب ماده 4 ل.ا.ق.ت مسئولیت هر کدام یک از سهامداران شرکت به مبلغ اسمی سهام آن ها محدود می شود.به همین دلیل همه سرمایه آن باید توسط موسسین فراهم شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص

 • دو فتوکپی از اظهارنامه شرکت سهامی خاص کامل شود و ذیل آن به وسیله همه سهامداران به امضا برسد.
 • دو فتوکپی از اساسنامه شرکت سهامی خاص کامل شود و ذیل همه صفحات آن به وسیله همه سهامداران به امضا برسد.
 • دو فتوکپی از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که باید به امضای سهامداران و بازرسان برسد.
 • ارائه دو فتوکپی از صورتجلسه هیئت مدیره که باید ذیل آن را مدیران انتخاب شده مجمع امضا نموده باشند.
 • ارائه فتوکپی برابر اصل شناسنامه همه سهامداران و بازرسان.
 • ارائه گواهی پرداخت حداقل 35% سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در شرف تاسیس در آن جا افتتاح شده است.
 • ارائه فتوکپی کارت ملی.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ارزان قیمت

از متداول ترین و رایج ترین شرکت های بازرگانی شرکت با مسئولیت محدود می باشد.شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان اعضای یک خانواده و یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می شود.به سبب ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان دو یا چند نفر جهت انجام کارهای تجارتی تشکیل می گردد و هر کدام یک از شرکا بدون اینکه سرمایه آن ها به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا اندازه ی سرمایه ای که به شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت مسئولیت دارند.

ویژگی های شرکت با مسئولیت محدود

مطابق ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که موضوع آن تجاری می باشد و به بیان دیگر موضوع فعالیت شرکت با مسئولیت محدود نمی تواند موضوعی بجز امور تجاری باشد از همین جهت شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص متمایز می باشد.مطابق ماده 2 لایحه قانونی 1347 چه شرکت سهامی می تواند برای امور تجاری یا غیر تجاری تشکیل شود و به اصطلاح یک شرکت شکلاَ تجاری است.به غیر از این خصوصیتی که شرکت سهامی را از شرکتهای تجاری دیگر متفاوت می کند شرکت با مسئولیت هم به شرکتهای اشخاص و هم به شرکتهای سرمایه نزدیک می گردد.

ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت

روزنامه‌های کم‌ هزینه که معمولا روزنامه‌های کمتر شناخته شده هستند، از سوی شرکت­‌های نوپا که سرمایه‌ی اولیه­ کمی دارند انتخاب می­‌شوند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود

 • دو رونوشت شرکتنامه تکمیل شده
 • دو رونوشت تقاضانامه تکمیل شده
 • دو رئونوشت اساسنامه تکمیل شده
 • تکمیل فرم تعیین نام به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و همچنین فیش واریزی
 • اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد
 • رونوشت برابر با اصل مدارک احراز هویت کلیه شرکاء، مدیران و هیأت نظار(درمواردی که تعداد شرکاء بیش از 12 نفر باشند)
 • اصل گواهی عدم سوءپیشینه جهت اعضاء هیأت مدیره، مدیرعامل
 • دو رونوشت صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
 • دو رونوشت صورتجلسه هیأت مدیره
 • اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

هزینه تعیین نام شرکت ارزان

تعیین نام شرکت به معنای انتخاب ۵ نام برای شرکت است به طوری که یکی از این ۵ نام واجد تایید و ثبت باشد. اسامی شرکت باید دارای ریشه اصیل فارسی بوده و حداقل از سه سیلاب تشکیل شده و عین یا مشابه آن قبلا به ثبت نرسیده باشد که در این خصوص کارشناسان مجرب مجتمع ثبت شرکت ایلیااستعلام شرکت و نام شرکت ثبت شده را انجام میدهند. به منظور تعیین نام و بررسی کاشناس اداره ثبت باید وجه حق النام پرداخت گردد و فیش واریزی به اداره ثبت شرکتها ارائه گردد.

هزینه پستی ثبت شرکت ارزان

پس از تعیین نام و هنگام تکمیل مدارک می بایست از طریق باجه های پستی معین در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از طریق این باجه ها اقدام نمود که هزینه پستی در مراکز مختلف بسته به میزان وزن و تعداد اوراق ( برگه ها) متغیر می باشد.

هزینه حق الثبت ثبت شرکت ارزان

منظور از حق الثبت همان ابطال فیش سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متغیر می باشد .

لازم به ذکر است که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی بعد از ثبت شرکت ارزان

به طور کلی ثبت یک شرکت در دو نوبت روزنامه می گردد ،ابتدا در روزنامه محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکتها پرداخت می شود و دومی در روزنامه رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی است .

طریقه ی محاسبه ی حق الدرج در اداره ثبت شرکتها بستگی به نوع شرکت و تعداد خطوط موجود در آگهیتاسیس شرکت دارد و هرچقدر موضوع شرکت و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه حق الدرج در روزنامه رسمی و روزنامه محلی افزایش می یابد .

هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده نیز به هزینه ثبت شرکت اضافه می گردد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور ثبت شرکتهای ارزان

پس از ثبت شرکت و پرداخت مرحله اول روزنامه یا همان حق الدرج آگهی در روزنامه محلی می بایست نسبت به پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در سامانه روزنامه رسمی نیز اقدام نمود.

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی نیز بستگی به نوع شرکت و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت دارد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که می توان در همان سامانه نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت ارزان

به منظور ثبت شرکت ارزان مدارک لازم عبارتست از مدارک شناسایی شرکا یا موسسین شرکت به همراه گواهی سو پیشینه اعضا و دو نسخه امضا شده از مدارک ثبتی شرکت که از سایت اداره ثبت شرکتها دریافت شده و به همراه سایر مدارک لازم برای اداره ثبت شرکت ها ارسال می گردد و پس از ممهور شدن به مهر و امضا مرجع ثبت شرکت آن را دریافت می دارید.

در انتها خاطرنشان می شویم که در صورت روبروشدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

پل ارتباطی ما:

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR

خدمات قابل ارائه مجموعه مجتمع ثبتی ایلیا در کلیه واحد های ثبتی ( اداره ثبت شرکتها وثبت تغییرات شرکت ها و ثبت برند و ثبت علامت تجاری استانها ) و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

از اینکه تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید صمیمانه سپاسگزاریم.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت ارزان قیمت

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ایمان
با سلام و احترام بنده در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت نام کردم و نام های مورد نظر بنده نیز انتخاب و موافقت شد ولی در پر کردن فرم ها به مشکل بر خورده ام که ثبت شرکت بنده با مسئولیت محدود برای ثبت شرکت مانند اسنپ است اقدام نموده ام. ممنون میشوم هزینه و زمان برای گرفتن کامل ثبت شرکت رو برام پیامک کنید. با تشکر.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای دریافت مشاوره در مورد پر کردن فرم های سامانه می تونین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید