درخواست مشاوره رایگان

بهترین ثبت شرکت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 6 آذر 1399


خصوصیات بهترین ثبت شرکت

فعالان اقتصادی اگر بخواهند فعالیتشان را تحت نام یک شخصیت حقوقی ادامه دهند و ثبت شرکت انجام دهند قطعا" به دنبال بهترین ثبت شرکت هستند. اما مولفه های بهترین ثبت شرکت چیست ؟ و یا چه موسسه ای می تواند بهترین خدمات ثبت شرکت و ثبت برند و سایر خدمات ثبتی را ارائه کند ؟ شاخص های بهترین ثبت شرکت یقینا " در خدمت رسانی بهتر به متقاضیان خلاصه می شود و این امر تحقق پیدا نمی کند مگر با بهره مندی از نیروی متخصص و مجرب ، وقت شناسی و ارائه بهترین کیفیت خدمات ثبتی در اسرع وقت و با سرعت بالا که می توان به جرات گفت که ثبت شرکت ایلیا که مجموعه ایست که حدود 18 سال در این حوزه فعالیت داشته است با کوله باری از تجربیات خود در حوزه مسائل ثبتی و حقوقی و حقوق ثبت می تواند بهترین ثبت شرکت برای شما باشد .

بهترین ثبت شرکت

ثبت ایلیا با برخورداری از کادری متخصص و وکلای ماهر سالهاست که در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت موسسه ، اخذ کد اقتصادی ، دفاتر پلمپ ، تشکیل پرونده مالیاتی ، اخذ گواهی ارزش افزوده ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع ، ثبت طرح صنعتی ، اخذ کارت بازرگانی ، اخذ جواز تاسیس صنایع و پروانه بهره برداری ، تهیه طرح توجیهی ( کامفار ، آمایش ، و پرسش نامه 35 صفحه ای صنایع ) ، و همچنین خدمات ثبت بین المللی برند و لوگو ، طراحی لوگو و ست اداری ، اخذ رتبه پیمانکاری ( رتبه 5 ) اخذ گواهی استاندارد برای کالاهای شما ، اخذ ایران کد و اخذ نشان حلال فعال می باشد و همواره توانسته است با جلب اعتماد مشتریان خود لقب بهترین ثبت شرکت را از آن خود کند .

روند ثبت شرکت با ثبت شرکت ایلیا

جهت ثبت شرکت خود از طریق ثبت ایلیا شما پس از تماس با مشاوران واحد روابط عمومی ثبت ایلیا و اخذ اطلاعات کافی میتوانید از یک یا چند جلسه مشاوره رایگان بدون محدودیت زمانی استفاده برید و پس از اخذ کلیه اطلاعات لازم از دپارتمان مشاوره تخصصی و سنجیدن همه جوانب کار و تکمیل مدارک اقدام به عقد قرارداد نمایید و در این صورت بلافاصله واحد اجرایی ثبت شرکت ایلیا اقدامات لازم ثبتی حقوقی را برای شما آغاز می کند و مرحله به مرحله شما را در جریان پیشرفت پرونده ثبتی تان قرار می دهد. مجموعه ایلیا از صفر تا صد کار را برای شما به انجام رسانده و در پایان مدت زمان اعلامی به شما در ابتدای کار شما می توانید مدارک خود را دریافت نمایید. لذا مشاهده می کنید که ثبت شرکت ایلیا با استفاده از کادری قوی و دپارتمانهای مختلف و ارائه بهترین و سریعترین خدمات ثبتی عنوان بهترین ثبت شرکت را به حق از آن خود می داند و مفتخر است که در خدمت شما بزرگواران برای ثبت شرکت ، ثبت برند و سایر خدمات ثبتی باشد .

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
بهترین ثبت شرکت

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید