درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

بهترین ثبت شرکت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400ثبت شرکت ایلیا با بهره گیری از متخصصین و مجرب خود در طول 18 سال خدمتی که به متقاضیان خود داشته است همراه جز بهترین ها بوده است و علت اصلی آن اعتماد شما موکلین گرامی به ثبت ایلیا بوده است.

ما همراه در طول این سالها خدماتی چون : ثبت شرکت ، ثبت برند ، اختراع و طرح صنعتی و خدمات مالیاتی شرکتها را ارائه دادیم اما اصلی ترین کارمان ثبت شرکت و پروسه های پس از ثبت بوده است و از ابتدا تا زمانی که نخواهید شرکت تان را داشته باشید همراه شما بوده ایم


ایلیا با ارائه ی چنین خدمات منحصر بفردی در طول این 18 سال افتخار دارد که در موفقیت بسیاری از مراجعان و موکلین خود سهیم باشد.
تلاش ما کسب رضایت شماست.

مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا در یک نگاه

18 سال فعالیت بدون وقفه با سابقه ای طولانی در خدمت به موکلین

تاریخچه فعالیت ثبت شرکت ایلیا

فعالیت رسمی ثبت ایلیا در 23 شهریور سال 1382 در استان البرز شهرستان کرج در خیابان شهید بهشتی خ امیری شروع به فعالیت کرد.

و به صورت غیر رسمی از سال 1376 فعالیت خود را آغاز نموده ا ست اما در سال 82 به رسمیت شناخته شد.

در طی یک سال ابتدایی تاسیس ثبت ایلیا فرازو نشیب های فراوانی را تجربه کرده است اما بعد از آن با تکیه بر داشن خود و با صبر و شکیبایی توانست جایگاه خود را بین شرکتهای ثبتی به رتبه نخست و البته رضایتمندی را به بالاترین مرتبه خود برساند.

ثبت ایلیا در شال 1389 موفق به تاسیس اولین شعبه ی خود شد و تا امروز توانست با تکیه بر بهترین کارشناسان و همکاران متخصص خود جز بهترین شرکت های ثبتی و فعالیت خود را به صورت مستمر ادامه دهد.

موضوع تخصصی مجتمع ایلیا در اساسنامه

ارائه ی خدمات جامع حقوقی بعنوان مشاور حقوقی در دعاوی کیفری حقوقی و انجام وکالت در مراجع قضایی اداری مالی ثبتی ( داره ثبت شرکتها و اداره مالکیت صنعتی و ثبت انواع شرکتهای تجاری و ثبت برند و حمایت از ثبت برند) انجام امور وکالت در دعاوی دادگاههای خانواده شهرداری و کمیسیون های آن دادگاههای انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی و مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن دعاوی بین المللی هیئت های رسیدگی تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی دیوان عدالت اداری و همچنین ارائه ی خدمات حقوقی شامل مشاوره و انجام امور وکالت از طرف افراد خارج از کشور در مراجع داخلی از طرف ایرانیان در مراجع بین المللی و دادگاهها و مراجع قضایی کشورهای خارجی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین المللی و انجام امور داوری اعم از داخلی و بین المللی معرفی و تعیین وکیلی جهت انجام امور وکالتی و مشاوره بصورت موردی و سالانه در مراجع قضایی اداری مالی و ثبتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه ی بانکها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی و کلیه ی امور مرتبط با موضوع موسسه.

خصوصیات بهترین ثبت شرکت

فعالان اقتصادی اگر بخواهند فعالیتشان را تحت نام یک شخصیت حقوقی ادامه دهند و ثبت شرکت انجام دهند قطعا" به دنبال بهترین ثبت شرکت هستند. اما مولفه های بهترین ثبت شرکت چیست ؟ و یا چه موسسه ای می تواند بهترین خدمات ثبت شرکت و ثبت برند و سایر خدمات ثبتی را ارائه کند ؟ شاخص های بهترین ثبت شرکت یقینا " در خدمت رسانیی بهتر به متقاضیان خلاصه می شود و این امر تحقق پیدا نمی کند مگر با بهره مندی از نیروی متخصص و مجرب ، وقت شناسی و ارائه بهترین کیفیت خدمات ثبتی در اسرع وقتت و با سرعت بالا که می توان به جرات گفت که ثبت شرکت ایلیا که مجموعه ایست که حدود 18 سال در این حوزه فعالیت داشته است با کوله باری از تجربیات خود در حوزهه مسائل ثبتی و حقوقی و حقوق ثبت می تواند بهترین ثبت شرکت برای شما باشد .

ثبت ایلیا با برخورداری از کادری متخصص و وکلای ماهر سالهاست که در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت موسسه ، اخذ کد اقتصادی ، دفاتر پلمپ ، تشکیل پرونده مالیاتی ، اخذ گواهی ارزش افزوده ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع ، ثبت طرح صنعتی ، اخذ کارت بازرگانی ، اخذ جواز تاسیس صنایع و پروانه بهره برداری ، تهیه طرحح توجیهی ( کامفار ، آمایش ، و پرسش نامه 35 صفحه ای صنایع ) ، و همچنین خدمات ثبت بین المللی برند و لوگو ، طراحی لوگو و ست اداری ، اخذ رتبه پیمانکاری ( رتبه 5 ) اخذ گواهی استاندارد برای کالاهای شما ، اخذ ایران کد و اخذ نشان حلال فعال می باشد و همواره توانسته است با جلب اعتماد مشتریان خود لقب بهترین ثبت شرکت را از آن خود کند .

روند ثبت شرکت با ثبت شرکت ایلیا

جهت ثبت شرکت خود از طریق ثبت ایلیا شما پس از تماس با مشاوران واحد روابط عمومی ثبت ایلیا و اخذ اطلاعات کافی میتوانید از یک یا چند جلسه مشاوره رایگان بدون محدودیت زمانی استفاده برید و پس از اخذ کلیه اطلاعات لازم از دپارتمان مشاوره تخصصی و سنجیدن همه جوانب کار و تکمیل مدارک اقدام به عقد قرارداد نمایید و در اینن صورت بلافاصله واحد اجرایی ثبت شرکت ایلیا اقدامات لازم ثبتی حقوقی را برای شما آغاز می کند و مرحله به مرحله شما را در جریان پیشرفت پرونده ثبتی تان قرار می دهد.. مجموعه ایلیا از صفر تا صد کار را برای شما به انجام رسانده و در پایان مدت زمان اعلامی به شما در ابتدای کار شما می توانید مدارک خود را دریافت نمایید. لذا مشاهده میی کنید که ثبت شرکت ایلیا با استفاده از کادری قوی و دپارتمانهای مختلف و ارائه بهترین و سریعترین خدمات ثبتی عنوان بهترین ثبت شرکت را به حق از آن خود می داند و مفتخرر است که در خدمت شما بزرگواران برای ثبت شرکت ، استعلام ثبت شرکتها ، ثبت برند و سایر خدمات ثبتی باشد .

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید