• خصوصیات بهترین ثبت شرکت

فعالان اقتصادی اگر بخواهند فعالیتشان را تحت نام یک شخصیت حقوقی ادامه دهند و ثبت شرکت انجام دهند قطعا" به دنبال بهترین ثبت شرکت هستند. اما مولفه های بهترین ثبت شرکت چیست ؟ و یا چه موسسه ای می تواند بهترین خدمات ثبت شرکت و ثبت برند و سایر خدمات ثبتی را ارائه کند ؟ شاخص های بهترین ثبت شرکت یقینا " در خدمت رسانیی بهتر به متقاضیان خلاصه می شود و این امر تحقق پیدا نمی کند مگر با بهره مندی از نیروی متخصص و مجرب ، وقت شناسی و ارائه بهترین کیفیت خدمات ثبتی در اسرع وقتت و با سرعت بالا که می توان به جرات گفت که ثبت شرکت ایلیا که مجموعه ایست که حدود 18 سال در این حوزه فعالیت داشته است با کوله باری از تجربیات خود در حوزهه مسائل ثبتی و حقوقی و حقوق ثبت می تواند بهترین ثبت شرکت برای شما باشد .

بهترین ثبت شرکت

ثبت ایلیا با برخورداری از کادری متخصص و وکلای ماهر سالهاست که در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت موسسه ، اخذ کد اقتصادی ، دفاتر پلمپ ، تشکیل پرونده مالیاتی ، اخذ گواهی ارزش افزوده ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع ، ثبت طرح صنعتی ، اخذ کارت بازرگانی ، اخذ جواز تاسیس صنایع و پروانه بهره برداری ، تهیه طرحح توجیهی ( کامفار ، آمایش ، و پرسش نامه 35 صفحه ای صنایع ) ، و همچنین خدمات ثبت بین المللی برند و لوگو ، طراحی لوگو و ست اداری ، اخذ رتبه پیمانکاری ( رتبه 5 ) اخذ گواهی استاندارد برای کالاهای شما ، اخذ ایران کد و اخذ نشان حلال فعال می باشد و همواره توانسته است با جلب اعتماد مشتریان خود لقب بهترین ثبت شرکت را از آن خود کند .

روند ثبت شرکت با ثبت شرکت ایلیا

جهت ثبت شرکت خود از طریق ثبت ایلیا شما پس از تماس با مشاوران واحد روابط عمومی ثبت ایلیا و اخذ اطلاعات کافی میتوانید از یک یا چند جلسه مشاوره رایگان بدون محدودیت زمانی استفاده برید و پس از اخذ کلیه اطلاعات لازم از دپارتمان مشاوره تخصصی و سنجیدن همه جوانب کار و تکمیل مدارک اقدام به عقد قرارداد نمایید و در اینن صورت بلافاصله واحد اجرایی ثبت شرکت ایلیا اقدامات لازم ثبتی حقوقی را برای شما آغاز می کند و مرحله به مرحله شما را در جریان پیشرفت پرونده ثبتی تان قرار می دهد.. مجموعه ایلیا از صفر تا صد کار را برای شما به انجام رسانده و در پایان مدت زمان اعلامی به شما در ابتدای کار شما می توانید مدارک خود را دریافت نمایید. لذا مشاهده میی کنید که ثبت شرکت ایلیا با استفاده از کادری قوی و دپارتمانهای مختلف و ارائه بهترین و سریعترین خدمات ثبتی عنوان بهترین ثبت شرکت را به حق از آن خود می داند و مفتخرر است که در خدمت شما بزرگواران برای ثبت شرکت ، استعلام ثبت شرکتها ، ثبت برند و سایر خدمات ثبتی باشد .

بهترین ثبت شرکت