درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های گیلان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


اگر می خواهید  در رابطه با ثبت شرکت در و آدرس ثبت شرکت در این شهر اطلاعاتی کسب کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت در استان گیلان

کسانی که قصد دارند در استان گیلان شرکت به ثبت برساند پرسشهای متعددی برایشان مطرح می شود که به دلیل ضعیف بودن منابع اطلاعاتی ممکن است این سوالات بی پاسخ بمانند. سوالاتی مثل فرایند ثبت شرکت ، مدارکی که برای ثبت شرکت لازم است، چقدر طول می کشد تا ثبت شرکت در استان گیلان به پایان برسد و دیگر سوالاتی از این دست.
مجتمع ثبت شرکت ایلیا کوشیده است تا در راستای خدمت رسانی به مردم و متقاضیان ثبت شرکت دراستان گیلان اطلاعاتی را به شما ارائه نماید .

آدرس : رشت میدان انتظام بلوار شیون فومن کوچه نظام پزشکی

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان گیلان

  1. تعریف شرکت سهامی عام: شرکت سهامی عام شرکتی است که متشکل از دو گروه اعضا است یک دسته کسانی که شرکت را تاسیس کرده اند و بخشی از سرمایه ی شرکت را به عهده میگیرند ودسته ی دیگر عموم مردم هستند که با خرید قسمت دیگری از سهام که به عهده گرفته نشده است در آن شرکت عضو خواهند شد.
  2. تعریف شرکت سهامی خاص: شرکت سهامی خاص فقط از یک گروه تشکیل شده تاسیس کنندگان.که تاسیس کنندگان وقتی شرکت را تشکیل میدهند تمامی بودجه ی شرکت را هم خود تودیع می کنند و زمانی که شرکت با بدهی مواجه شد به اندازه ای مسئولند که سهام آن ها ارزش دارد.
  3. تعریف شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود با دو نفر شریک تشکیل میگردد و هدف از تشکیل آن انجام امور بازرگانی میباشد و هر زمانی که شرکت با بدهی مواجه میشود شرکا موظفند بدهی های شرکت را بپردازند البته فقط تا حدی که سرمایه در ثبت شرکت گذاشته اند.
  4. تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی هم کارهای تجاری انجام می دهد و از اسم ویژه ای برخوردار است ودر این نوع شرکت شرکا ضامن نام گرفته میشوند و اگر روزی شرکت قادر به پرداخت بدهی های خود نباشد شرکا پاسخگوی کلیه قرض های شرکت میباشند.
  5. تعریف شرکت مختلط غیر سهامی: شرکت مختلط غیر سهامی،به امور بازگانی مشغول است و از اسم خاصی برخوردار است و از دو گروه تشکیل شده.یک گروه اعضایی که ضامن نام گرفته اند وگروه دیگر اعضایی که شریک با مسئولیت محدود نام گرفته اند و در این نوع شرکت سرمایه به شکل سهام در نمی آید.
  6. تعریف شرکت مختلط سهامی: شرکتی است که بین چندین نفر شکل میگیرد بعضی از آن ها از طریق خرید سهام وارد شرکت شده اند و برخی نیز ضمانت کننده هستند.
  7. تعریف شرکت نسبی: شرکت نسبی شرکت است که شامل چند عضو میشود و زمانی که بدهی پیش روی شرکت قرار میگیرد اعضا موظف به پرداخت دیون شرکت مناسب با سرمایه ای هستند که آورده اند.
  8. تعریف شرکت تعاونی: شرکت تعاونی شرکتی است که زمانی که شکل میگیرد موسسین کمترین سرمایه ای که متعهد میشوند 51% است و قسمتی دیگر از سرمایه که به عهده گرفته نشده را بخش های عمومی پرداخت میکنند ولو این که خودشان در این نوع شرکت نقشی نداشته باشند.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
باسلام ثبت موسسه حقوقی چه مدارکی نیاز دارد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
برای ثبت موسسه حقوقی باید حداقل 3 تا وکیل پایه 1 دادگستری باشید، و یه نامه از کانون وکلا داشته باشید
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید