درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های شیراز

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا درباره ی آدرس اداره ثبت شرکت ها شیراز مطالبی را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای  درباره اداره ثبت شرکت ها شیراز می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

اداره ثبت شرکتها شیراز

 

اداره ثبت شرکتها شیراز

در شیراز،شرکتها در حوزه گوناگون اداره ثبت شیراز به ثبت می رسند.این اداره ها مطابق آدرس دفتر مرکزی آن ها معین می گردد و همه فعالیت های شرکت تحت نظر اداره ثبت شرکتها شیراز می باشد.جهت ثبت شرکت در شیراز می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند و با با شماره تلفن 26655119-021 و 32137-026 تماس بگیرید هم چنین جهت ثبت شرکت در شیراز می توانید به آدرس استان فارس . شهرشیراز . خیابان همت جنوبی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس کد پستی : 7188773535 مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 36320917 – 071 تماس بگیرید.

آدرس اداره ثبت شرکتهای شیراز

افراد برای ثبت شرکت با پرسشهای متعددی در این رابطه مواجه میشوند از جمله افراد متقاضی ثبت شرکت در شیراز که این سوالات به دلیل نبود منبع قابل اعتماد و قانونی در زمینه پاسخ دهی به این گونه سوالات می باشد. به علاوه سوالاتی در مورد مدارک لازم جهت ثبت شرکت،مدت زمان ثبت شرکت و میزان هزینه برای متقاضیان ثبت در شیراز مانند سایر نقاط معمولا" پیش می آید.

مجتمع ثبت شرکت ایلیا جهت پاسخ گویی به سوالات شما هموطنان عزیز در زمینه ثبت شرکت ها اطلاعاتی را جهت ثبت شرکت و انواع شرکتها در اختیار شما سروران گرامی قرار داده است.

تعریف شرکت های ثبتی

 شرکت مسئولیت محدود : از 2 نفر سهام دار تشکیل می شود تعداد افراد زیر 18 سال فقط یک نفر می تواند باشد ان هم خارج از سهام داران میزان سرمایه برای ثبت شرکت 100 هزار تومان است  مدت زمان ثبت این نوع شرکتها در شیراز 10 الی 15 روزکاری زمان لازم است.  

 ثبت شرکت سهامی خاص : از 3 نفر اعضا تشکیل می شود و در این نوع شرکتها باید از بازرس استفاده شود تعداد بازرسان 2 نفر است و سرمایه اولیه 100 هزار تومان این نوع شرکتها به گونه ای هستند که بهتر است سرمایه اولیه بیشتر از 100 تومان داشته باشند.  ( کسانی که می خواهند در مناقصه های دولتی شرکت کنند معمولا  این مبلغ سرمایه را انتخاب می کنند.  

ثبت شرکت سهامی عام : از 5 نفر اعضا تشکیل می شود سهام به صورت ارائه در بورس است میزان سرمایه اولیه حداقل 500 هزار تومان است .

ثبت شرکت تضامنی : شرکتی است که توسط اعضای یک خانواده تاسیس می شود و ممسئولیت امور به عهده ی تمام افراد است و در ورشکستگی نیز باید علاوه بر اموال شرکت اموال شخصی نیز مصادره خواهد شد.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
فرم آخرین تغییرات شرکتهای ثبت شده رو میخوام
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
چنین فرمی قابل دسترس عموم نیست
پاسخ
با سلام و خدا قوت پدرم صاحب شرکت و دارای پروانه ی بهره برداری صنایع تبدیلی کشاورزی هستند ، قصد دارند کارت بازرگانی بگیرند و من رو مسئول این کار گذاشتند ،اگر ممکن هست در شیراز ادرسی به من بدید که بتونم پیگیر باشم.ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام شما برای اقدام کردن نسبت به اخذ کارت بازرگنی در شیراز می توانید اقدامات خود را از طریق ما نیز اجرا کنین در غصر این صورت باید به اتاق بازرگانی شهر خود مراجعه فرمایید .
پاسخ
با سلام برای ثبت شرکت شما چه اقداماتی می توانید انجام دهید
پاسخ
باسلام لطفاآدرس یا تلفن ثابت اگردر شیراز دارید بفرمایید زیرا میخوام شرکتی رادر شیراز به ثبت برسانم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا دراسرع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
سلام من در یک شرکت سهامی خاص به مدت 5 سال است کار میکنم هیت مدیره شرکت از من خواسته اند تا بخشی از سهام را (برای اینکه من در آنجا بمانم ) به من واگذار کنند ( 8 تا 10 در صد) با توجه به اینکه این شرکت الان مبالغ زیادی را حدود 300 میلیون تومان وام و سرمایه افراد دیگر را جذب کرده و خود شرکت هم اکنون اموال زیادی ندارد خواستم ببینم در صورت اعطای سهام، مسئولیتهای حقوقی من در شرکت و همچنین در صورت ورشکستگی آن چیست؟ با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا دراسرع وقت با شما تماس می گیرند.
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید