جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های شهرکرد

اداره ثبت شرکت های شهرکرد

هر شرکت بازرگانی برای به ثبت رسیدن باید در اداره ثبت های ناحیه شهری محل اصلی شرکت به ثبت رسد، از این رو دانستن آدرس اداره ثبت شرکت های شهرکرد امری مهم بوده که با آن می توان مدارک و یا نقص هایی که در ثبت شرکت ایجاد می شود را در حیطه قوانین به اداره ثبت ارسال کرد. در ادامه متن آدرس را متذکر می شویم.

اداره ثبت شرکت های شهرکرد

ثبت شرکت یکی از اقدامات حقوقی اولیه برای راه اندازی یک کسب و کار می باشد. شهرکرد با داشتن ظرفیت های کافی برای اشتغال این امکان را برای توسعه کسب و کارها و ایجاد مشاغل جدید فراهم می کند.

چنانچه متقاضی انجام پروسه ثبت شرکت در شهرکرد در زمینه انواع شرکتهای تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی هستید، اخذ مشاوره حقوقی مجتمع ایلیا و راهنمایی های لازم در زمینه مدارک، زمان، هزینه ها و شرایط انجام و ثبت شرکت در شهرکرد موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد گردید و شما متقاضی گرامی را با اشراف به مسائل حقوقی و روال انجام کار که بخشی از آن به صورت الکترونیکی و بخشی به صورت حضوری انجام می پذیرد آشنا می سازد.

آدرس اداره ثبت شرکت های شهرکرد را از طریق سامانه اینترنتی ثبت در شهرکرد و یا از طریق وکلای حقوقی ایلیا در شهرکرد دریافت خواهید نمود.

اداره ثبت شرکت های شهرکرد
آدرس اداره ثبت شرکت های شهرکرد

انواع شخصیت های ثبت شرکت در اداره ثبت شهرکرد

شرکتهای سهامی عام: این نوع شرکتها، از انواع پرتقاضای شرکتها هستند که در آن بخشی از سرمایه از طریق پذیره نویسی سهام در بورس از طریق فروش سهام به مردم تأمین می گردد و برای ثبت حداقل نیاز به ۵ نفر سهام دار دارد.که باید ۲۰ درصد سهام توسط سهامداران تادیه گردد.

شرکت سهامی خاص: در این شرکتها سرمایه درآنها به صورت سهام بوده و تمامی سرمایه از طریق سهامداران تأمین می گردد برای ثبت این دسته از شرکت ها حداقل حضور ۳ نفر سهامدار و ۲ نفر بازرس الزامی است.

شرکت با مسئولیت محدود : در این دسته از شرکتها سرمایه به صورت سهم الشرکه بود ، از انواع متداول اشخاص حقوقی می باشد که با حداقل ۲ شریک قابلیت ثبت را دارد و نیاز به پرداخت وجه سرمایه تعیین شده ندارد .

شرکت تضامنی :این دسته از شرکتها دارای مسئولیت تضامنی برای شرکا در قبال بدهکاران هستند و اصولاً برای ثبت شرکتهای مالی مانند صرافی ها به کار می روند

شرکت تعاونی ا: ز اواع شرکتهایی هستند که برای تولید و مصرف و عرضه به ثبت می رسند حداقل نیاز به 6یا 7 شخص مؤسس با میزان مشارکت یکسان و همچنین اخذ موافق اصولی از صندوق تعاون می باشند.

جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه هر یک از انواع شرکتهای اعلام شده می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در ارتباط باشید. پس از آشنایی با انواع شرکتها جهت ثبت در شهرکرد لازم است به زمان و مدارک مورد نیاز نیز اشاره شود. تمامی نکات ثبت شرکت ها را می توانید در مقاله ثبت شرکت در شهرکرد مطالعه فرمایید.

آدرس اداره ثبت شهرکرد

برای ثبت شرکت و تغییرات باید آدرس این اداره را بدانید از این رو ما آدرس را ارائه می دهیم: استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، بلوار آیت الله کاشانی، بین 18 و برنامه بودجه

واحدهای ثبت شرکتهای چهارمحال و بختیاری

 • اداره ثبت شرکت های واحد شهرکرد
 • اداره ثبت شرکت های واحد بروجن
 • اداره ثبت شرکت های واحد لردگان
 • اداره ثبت شرکت های واحد فارسان
 • اداره ثبت شرکت های واحداردل
 • اداره ثبت شرکت های واحد کوهرنگ
 • اداره ثبت شرکت های واحد کیار
 • اداره ثبت شرکت های واحد بن
 • اداره ثبت شرکت های واحد سامان
 • اداره ثبت شرکت های واحد خانمیرزا
 • اداره ثبت شرکت های واحد فلارد

جهت مشاوره ثبت شرکت در شهرکرد و اقدامات پس از ثبت شرکت به مانند: ثبت برند در شهرکرد و ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد می توانید از کارگروه حرفه ای ثبت شرکت در شهرکرد مجتمع ثبتی ایلیا  بهرمند گردید.

3.7/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها