جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های ارومیه

اداره ثبت شرکتها در ارومیه

برای ثبت شرکت نیاز است که آدرس اداره ثبت شرکت های هر استان را بدانید همین امر نیز برای اداره ثبت شرکت های ارومیه صدق می کند اگر میخواهید در رابطه با آدرس و البته نحوه ثبت در این شهر با خبر شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اداره ثبت شرکتها در ارومیه

از آنجایی که سوالات بسیاری پیش روی متقاضیان ثبت شرکت در شهرهای مختلف من جمله ارومیه قراردارد لازم است که مرجع پاسخگویی موثق با منابع اطلاعاتی درست در اختیار این متقاضیان قرار گیرد.

اغلب سوالاتی که در زمینه ثبت شرکت در ارومیه و سایر شهرستان ها وجود دارد، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین هزینه ها، و مدت زمان ثبت شرکت می باشد.

برای کمک به شما عزیزانی که در شهر ارومیه هستید و می خواهید ثبت شرکتتان به آسانی انجام شود. ما نمایندگانی داریم که می توانند کار ثبت شرکت شما را انجام دهند فقط کافی است با ما در تماس باشید و مدارک مورد نیاز را از طریق شبکه های اجتماعی برای وکلای ثبتی ایلیا ارسال کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت های ارومیه

 آدرس : ارومیه ، فلکه خیرین تلفن : 33446803

برای اطلاع از آدرس اداره ثبت شرکت تمامی کشور با تلفن تماس به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

اداره ثبت شرکتها در ارومیه

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای در ارومیه

  • تعریف شرکت سهامی عام‌ : شرکت سهامی‌عام، شرکتی است بازرگانی که سرمایه‌‌ی آن به سهام، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود.
  • تعریف شرکت سهامی خاص: شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی که تمام سرمایه‌ آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.
  • تعریف ثبت شرکت با مسئولیت محدود: شرکتی که بیشتر برای انجام امور خدماتی ثبت می شود . سرمایه در این نوع شرکت ها 100.000 هزار تومان است .
  • تعریف شرکت تضامنی : شرکتی که حداقل با دو شریک به ثبت می رسد و هر شریک به نسبت سهمم خودش مسئولیت دارد.
  • تعریف شرکت مختلط غیر سهامی: برای انجام یکسری پروژه که با شرکات چند شریک از شرکت مسئولیت محدود به همراه چند شریک تضامنی شرکتی به ثبت برسانند را مختلط غیر سهامی می گویند و از اجتماع چند شریک سهامی خاص و چند شریک تضامنی شرکتی که ثبت می شود را مختلط سهامی می گویند.
  • تعریف شرکت تعاونی : شرکتی که برای انجام  امور کارآفرینی ثبت می شود و جهت ثبت بایستی از بانک ها و اورگان های دولتی وام دریافت شود.

برای کسب تجربه و اطلاعات در زمینه ثبت شرکت در ارومیه می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها