درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های اراک

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 12 مرداد 1400


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآن است تا درباره ی آدرس اداره ثبت شرکت های اراک مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در اراک می باشد ارائه نماید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و چنانچه با هر سوال و موردی روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

آدرس اداره ثبت شرکت در اراک

جهت ثبت شرکت سوالات گوناگونی در برابر متقاضیان ثبت شرکت در اراک قرار دارد .سوالاتی در مورد اینکه چه اسنادی جهت ثبت شرکت لازم است؟ چه مدت زمانی طول میکشد تا یک شرکت به ثبت برسد؟ثبت یک شرکت چقدر هزینه میبردکه معمولا چون مرجع پاسخگویی مناسبی وجود ندارد متقاضیان ثبت با مشکلاتی روبرو میشوند.

آدرس اداره ثبت اراک : خیابان تهران – جنب دادگستری

مجتمع ثبت شرکت ایلیا کلید حل این مشکلات و مسائل مربوط به ثبت شرکت در اراک را با ارائه مشاوره رایگان به دست شما می دهد. و در همین راستا نیز در اینجا اطلاعات مفیدی در مورد ثبت انواع شرکتها را ارائه می کند.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای اراک

  1.   تعریف شرکت سهامی عام‌ :شرکت سهامی‌عام، یکی از انواع شرکتهای سهامی است که قسمتی از سرمایه یا سهام آن جهت تامین سرمایه به عامه مردم واگذار می شود.  
  2.   تعریف شرکت سهامی خاص :نوع دیگری از شرکت سهامی است که کل سرمایه توسط اعضای شرکت فراهم می شود و مسئولیت اعضا به اندازه سها آنها در شرکت است.  
  3.   تعریف شرکت با     مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که سرمایه در آن به سهام تبدیل نشده و تعهد موسسین در قبالاشخاص ثالث و      دیون شرکت محدود به سهم الشرکه آنها می باشد. 
  4.   تعریف شرکت تضامنی :   شرکت   ت  ضامنی، عنوان شرکتی است که شرکا در آن مسئولیت تضامنی دارند یعنی هر یک به تنهایی مسئولیت پرداخت کل قروض و دیون ثبت شرکت را برعهده دارند.
  5.  تعریف شرکت مختلط غیرسهامی : شرکت مختلط غیرسهامی همانطور که از نامش پیداست بدون انتشار سهام تشکیل شده و برای ثبت آن حضور چند نفر شریک با مسئولیت محدود به همراه شرکای تضامنی لازم می باشد. 
  6.  تعریف شرکت مختلط سهامی : این ن وع شرکت مانند شرکت مختلط غیر سهامی است با این تفاوت که سرمایه در آن به شکل سهام درمی آید. ( متشکل از سهامداران + شرکای تضامنی)
  7. تعریف شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که با هدف انجام امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت آورده او در شرکت است.
  8. تعریف شرکت تعاونی : شرکت تعاونی، شرکتی است که همه سرمایه اولیه یا حداقل51% آن را موسسین تامین کنند و باقیمانده سرمایه لازم طبق قوانین باید توسط سازمانهای دولتی فراهم شود و به تدریج بازپرداخت گردد.

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکت ها در اراک به لینک ثبت شرکت دراراک مراجعه نمایید.

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
مراحل انتقال سهام در شرکتهای سهامی خاص
پاسخ
با سلام برای ورود شریک جدید که سهام خود را از یکی از شرکا خریداری کرده و نیز تعیین مدیران و صاحبان امضاء جدید در سامانه چکار باید کرد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام نوع شرکت چی هستش؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
برای این امر باید ابتدا یه صورتجلسه نقل و انتقال سهام براتون تنظیم بشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای ارائه ی اطلات بیشتر در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید