جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های آذربایجان غربی

آدرس اداره ثبت شرکت های آذربایجان غربی

اگر می خواهید در استان آذربایجان غربی ثبت شرکت انجام دهید بهتر است ابتدا آدرس اداره ثبت شرکت های آذربایجان غربی را بدانید. از این رو در متن زیر راهنمای شما خواهیم بود.

اداره ثبت شرکت در استان آذربایجان غربی

متقاضیان ثبت شرکت در استان آذربایجان غربی و شهرستانهای آن قطعا در هنگام ثبت شرکت با سوالات مختلفی روبرو شوند که از آنجایی که منبع موثق جهت پاسخگویی به این سوالات به آسانی در دسترس نمی باشد، این مهم را وظیفه خود می دانیم که اطلاعاتی در رابطه با فرآیند ثبت یک شرکت در آذربایجان غربی و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیازو همچنین هزینه ها از طریق کارشناسان ثبتی ایلیا در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.

برای کسب اطلاعات در زمینه آدرس اداره ثبت شرکت های کشور به همراه تلفن مراکز ثبت شرکت می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت های آذربایجان غربی

شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان آذربایجان غربی

  • تعریف شرکت سهامی عام‌: شرکت سهامی عام شرکتی بازرگانی می باشد که بخشی از سهام سرمایه آن توسط سهامداران و مابقی آن توسط عموم مردم با اقدام به پذیره نویسی سهام انجام می گردد.
  • تعریف شرکت سهامی خاص: شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی ولو اینکه موضوع فعالیت آن امور بازرگانی نباشد، در این نوع شرکت تمامی سرمایه توسط خود موسسین فراهم شده و مسئولیت سهامداران به مبلع سهام آنها محدود می گردد.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود یکی از پرطرفدارترین شرکتهایی است که با حضور دونفر شریک که مسئولیت و تعهدشان محدود به سرمایه شان در شرکت است، تشکیل می شود.
  • تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی، شرکتی است که با یک نام خاص برای انجام امور تجاری بین دو یا چند نفر با که پرداخت بدهی و دیون ثبت شرکت را تضمین می کنند ب وجود می آید.
  • تعریف شرکت مختلط غیرسهامی: شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی ترکیبی است که از چند نفر شریک ضامن به علاوه چند نفر شریک با مسئولیت محدود تشکیل می شود و با سرمایه نقدی به ثبت می رسد.
  • تعریف شرکت مختلط سهامی: شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی ترکیبی است که از چند نفر شریک ضامن به علاوه چند نفر شریک سهامدار تشکیل می شود بدین معنی که سرمایه در آن به سهام تبدیل می شود.
  • تعریف شرکت نسبی: شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت شرکا در آن به صورت نسبی ( نسبت به آورده شان ) محسوب می شود.
  • تعریف شرکت تعاونی: شرکت تعاونی، به شرکتی گفته می شود که تمام یا بیش از 50% از سرمایه آن توسط موسسین تامین شده و در تامین مابقی آن شرکتها و ارگانهای دولتی نقش خواهند دشت.
جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها در آذربایجان غربی به لینک ثبت شرکت در آذربایجان غربی مراجعه نمایید.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیروان سلامی
سیروان سلامی
6 سال قبل

تغیرات شرکت

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  سیروان سلامی
6 سال قبل

با سلام برای دریافت مشاوره تغییرات باید نوع تغییرات خود را مشخص فرمایید

سیروان سلامی
سیروان سلامی
پاسخ به  ثبت شرکت ایلیا®
6 سال قبل

سلام تغیرات هیت مدیره شرکت خدماتی می خوام راه وباندم اضافه کنم امکانش هست

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  سیروان سلامی
6 سال قبل

با سلام اگه بخواین برای الحاق به موضوع اقدام کنین باید از طریق مجمع عمومی فوق العاده اقدام به تنظیم یه صورتجلسه فرمایید ، اگر مقصودتون صورتجلسه انتخاب اعضا باشه که در مجمع هیئت مدیره هستش باید صورتجلسه رو در خصوص این مجمع براتون تنظیم کنیم . من با شما تماس خواهم گرفت تا بتونم شما به طور دقیق راهنمایی کنم