جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت تغییرات شرکت در بیرجند

تغییرات شرکت در بیرجند

بعد از اینکه شرکت ثبت شد می توان در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه که به شرکت مربوط است را ایجاد کرد. ثبت تغییرات شرکت در بیرجند امری الزامی است و باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت شود. در این مقاله به مطالبی در این خصوص پرداخته شده است همراه ما باشید.

درباره ثبت تغییرات شرکت در بیرجند

در صورتی که قصد دارید در شرکت خود تغییراتی را اعمال نمایید می بایست کلیه این تغییرات به اطلاع اداره ثبت شرکت در بیرجند رسیده باشد که این امر میسر نمیشود مگر آنکه مجمع عمومی فوق العاده تشکیل و نسبت به اعمال این تغییرات تصمیم گیری نماید که با تصویب آن، صورتجلسه این مجمع تنظیم و تدوین می گردد و از طریق پست به آن اداره ارسال می شود.

انواع صورتجلسات ثبت تغییرات شرکتهای تجاری و موسسات

تغییرات اصولی در شرکتهای تجاری باید با تشکیل مجامع عمومی انجام گیرد. تغییرات شرکتها با تایید تمامی اعضا در صورتجلسه تغییرات انجام گیرد. تغییراتی که در بیرجند به ثبت می رسد شامل موارد زیر است.

تغییر آدرس شرکت در بیرجند

در صورتی مالکین اقدام به جا به جایی محل شرکت خود نمایند می بایست این تغییر را از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در محل فعالیت خود اعلام نمایند.

ثبت تغییر موضوع فعالیت در بیرجند

بعد از اینکه فرآیند ثبت شرکت به پایان رسید موسسان می توانند موضوع فعالیتشان را تغییر بدهند برای این امر باید صورتجلسه ای را تنظیم کنند.

ثبت الحاق به موضوع شرکت در بیرجند

این امکان وجود دارد در صورتی که در ابتدا ثبت شرکت به هردلیلی نتوانید موضوعی را به ثبت برسانید بعد از اتمام ثبت شرکت و با فراهم شدن شرایط موضوع مورد نظر را الحاق نمایید.

ثبت تغییر نام شرکت در بیرجند

این امکان وجود دارد که شرکتها به اشخاص جدیدی انتقال یابند در این صورت مالکین جدید قادر خواهند بود. نام انتخاب شده را تغییر دهند این امر از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده امکان پذیر می باشد.

ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه در بیرجند

چنانچه شرکت صلاح بداند و شرکت هم نیاز بداند می توانند سرمایه خودشان را افزایش بدهند. این امر بر اساس نوع شخصیت حقوقی متفاوت خواهد بود.

کاهش سرمایه در بیرجند

چنانچه شرکتها در حین فعالیت خود متوجه این موضوع شوند که میزان سرمایه ثبت شده آنها بیش از حد نیاز است و یا شرکت دچار ضرر و زیان شود میتوانند با توجه به موارد مندرج در قانون تجارت اقدام به کاهش سرمایه نمایند.

ورود و خروج شریک یا سهامدار در بیرجند

در شرایطی که برخی از سهامداران قصد داشته باشند از شرکت خارج شوند میتوانند با تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده این امر را به اداره ثبت شرکتها اعلام نمایند در عین حال میتوانند سهامداری را نیز به شرکت وارد نمایند.

تغییرات شرکت در بیرجند

نقل و انتقال سهام یا سهم‌الشرکه در بیرجند

در بعضی از مواقع این امکان وجود دارد که شرکایی بخواهند از شرکت خارج بشوند در این صورت سه الشرکه خودشان را به سهامداران و یا اعضای هیات مدیره در شرکت واگذار می کنند. این امر بر اساس نوع قالب ثبتی تفاوت دارد.

ثبت صورتجلسه انتخاب اعضای هیئت‌ مدیره در بیرجند

این امکان وجود دارد که اعضا هیئت مدیره سمت های انتصابی خود را تغییر دهند. این موضوع با تصویب مجمع عمومی فوق العاده امکان پذیر می باشد.

 انتخاب بازرسین (سهامی خاص) در بیرجند

همانطور که مطلع هستید بازرسین در شرکتهای سهامی خاص برای مدت یک سال انتخاب می شوند بعد از اتمام این دوره نیازمند تمدید و یا انتخاب فرد جدیدی می باشید.

اصلاح ماده اساسنامه شرکت در بیرجند

در صورتی که مواد اساسنامه تنظیم شده شما تغییر نمایند می بایست این امر در صورتجلسه اعلام گردد.مشاورین و کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه می باشند.

مدارک مورد نیاز جهت انجام تغییرات در بیرجند

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود در بیرجند

 • ارائه فتوکپی آگهی یا روزنامه رسمی تاسیس ثبت شرکت.
 • و آگهی یا روزنامه رسمی تغییرات شرکت.
 • شرکتنامه یا تقاضانامه ثبتی شرکت.
 • شناسنامه وکارت ملی تمام شرکاء و هیئت مدیره شرکت ( یا نماینده شخص حقوقی)
 • برابر با اصل  شده شناسنامه و کارت ملی شرکاء یا هیئت مدیره جدید شرکت.

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در بیرجند

 •  آگهی یا روزنامه رسمی تاسیس شرکت
 • همچنبن آگهی یا روزنامه رسمی تغییرات شرکت
 • اظهارنامه ثبتی شرکت (پشت و رو)
 • آخرین سهامداران شرکت در صورت داشتن نقل و انتقال از تاریخ ثبت.
 • شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامدران و هیئت مدیره و بازرسین شرکت و یا نماینده شخص حقوقی.
 • برابراصل شناسنامه و کارت ملی سهامداران یا هیئت مدیره و بازرسین جدید شرکت.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص بیرجند

چرا باید تغییرات شرکتها را در اداره ثبت به صورت قانونی ثبت کنیم؟ این سوالی است که تجار در زمان تغییراتی که اجباری یا اختیاری در شرکت ایجاد می شود با آن مواجه می شوند. شرکت سهامی خاص نوعی پر تقاضا برای ثبت در اداره ثبت شرکتها بوده که در آینده کاری هر تغییری مشمول ثبت در اداره ثبت می شود.

ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در بیرجند

تغییرات شرکتها از نوع مسئولیت محدود در ادارات ثبتی انجام می شود . از این رو اگر مایل به ثبت هر نوع تغییری هستید مجتمع ثبتی ایلیا راهنمای تخصصی شما خواهد بود تا به هدفتان برسید و بدین ترتیب تغییراتی از جمله تغییر آدرس، تغییراعضای هیئت مدیره را در شرکتهای مسئولیت محدود پیگیری کنید.

ثبت تغییرات موسسات در بیرجند

موسسات به دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی طبقه بندی خواهند شد. در صورتی که پس از ثبت موسسه غیرتجاری خود نیاز به تغییرات در اساسنامه و تعهدات موسسه داشتید باید به مانند ثبت تغییرات شرکت ها در بیرجند اقدام به تشکیل مجامع عمومی کرده و به مانند اقدامات ثبتی شرکتها تغییرات را به اداره ارائه نمایید.

هزینه و تعرفه ثبت تغییرات شرکتها در بیرجند

تعرفه ثبت تغییرات شرکت چقدر می شود؟ هر اقدامی که در اساسنامه شرکتها و میزان و نحوه تعهدات شرکتها و موسسات تاثیر بگذارد مشمول هزینه می شود که باید از سوی دارندگان شرکتها پرداخت شود این هزینه ها را باید در گام های مختلف مربوط به ثبت تغییرات بپردازید. با ما در ارتباط باشید تا لیست کامل هزینه ها را ارائه دهیم تا با اطلاعات کامل اقدام به تغییرات شرکت بیرجند کنید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در خراسان جنوبی و شهرستان های آن

 • بیرجند
 • طبس
 • فردوس
 • قائنات
 • سربیشه
 • نهبندان
 • بشرویه
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها