جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

قرارداد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت

قرارداد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت

نمونه قرارداد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت را می توانید با مشاوره مجتمع ثبتی ایلیا اخذ کرده و در این مسیر موفق و هوشمندانه گام بردارید. در ادامه نمونه هایی از این قراردادها که یاری رسان شما باشند را آورده ایم تا راهنمای شما عزیزان در این مسیر باشد.

نمونه قرارداد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت

در تاریخ………این قرارداد فی ما بین موسسه……………به شماره ثبت…..نزد اداره ثبت شرکت ها مقیم……….با نمایندگی آقایان……………..که ذیلا «موسسه» نامیده می شود از یک طرف و شرکت…………….به شماره ثبت………..نزد اداره ثبت شرکت ها با نمایندگی آقایان…………………و…………..که ذیلا «سپرده گذار» نامیده می شود منعقد و طرفین متعهد به اجرای مفاد آن می باشند.

سپرده گذار مبلغ……………ریال در حساب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت نزد موسسه تودیع نمونه و موسسه به وکالت از طرف سپرده گذار با داشتن حق توکیل به غیر، سپرده مزبور را برطبق قانون عملیات بانکی بدون ربا در بازارهای پولی به طور مشاع به کارگرفته و منافع حاصله را پس از کسر حق الوکاله و با داشتن حق مصالحه طبق آیین نامه و مقررات مربوط به تناسب مبلغ به سپرده گذار پرداخت می نماید.

سررسید مراجعه سپرده گذار برای وصول و دریافت وجه مذکور در تاریخ……می باشد سپرده گذار قبول و تعهد نمود که قبل از انقضاء مهلت مزبور، حق مراجعه و مطالبه وجه سپرده گذار قبول و تعهد نمود که قبل از انقضاء مهلت مزبور، حق مراجعه و مطالبه وجه سپرده را جزئاً یا کلاً ندارد و هرگونه ادعا بحث و گفتگویی را در این خصوص از خود سلب و اسقاط نمود.

قرارداد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت

قوانین قرارداد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت

موسسه قبول و تعهد نمود که سود متعلقه به سپرده گذار را در پایان هر سال با توجه به توافق مدت قرارداد به حسابی که سپرده گذار تعیین می نماید واریز گردد.

موسسه حق دارد که بعد از انقضاء مدت سپرده نسبت به تمدید اصل سپرده اقدام و سودهای متعلقه را به حسابی که سپرده گذار معرفی می نماید واریز می نماید.

سپرده گذار اظهار نمود که منشا سپرده با هیچ اشکال قانونی از قبیل قانون پول شویی مواجه نمی باشد چنانچه شخص یا اشخاص اعم از حقیقی وحقوقی دولتی یا غیردولتی در خصوص وجه سپرده ادعا یا اعتراضی داشته باشد سپرده گذاران نسبت به پاسخگویی آن اقدام می نماید و چنانچه در این راستا ضررو زیانی متوجه موسسه شود سپرده گذار بدون قید و شرط نسبت به جبران آن اقدام خواهد نمود.

سپرده گذار موظف است فقدان و سرقت این گواهی را در اسرع وقت به اطلاع موسسه برساند.

موسسه استرداد اصل سپرده سرمایه گذاری را در سررسید تعهد نمود.

سپرده گذار متعهد گردید حق واگذاری یا توثیق یا ظهر نویسی این سپرده را ندارد و هرگونه واگذاری یا توثیق یا ظهر نویسی و یا واگذاری هر حقی تحت هر عنوان به هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی، بدون اجازه کتبی موسسه به اشخاص ثالث ممنوع و در صورت انجام به شرح مزبور موسسه هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نسبت به اشخاص ثالث ندارد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطي
فاطي
5 سال قبل

نمونه هايي از سرمايه گذاري بلند مدت

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  فاطي
5 سال قبل

منظور از سرمایه گذاری چیه ؟ ایا میخواین شرکتی در این خصوص به ثبت برسونین ؟