جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های مرکزی

اداره ثبت شرکت در استان مرکزی

اگر می خواهید در استان مرکزی ثبت شرکت را انجام دهید و نمی دانید آدرس اداره ثبت شرکت های مرکزی کجاست ما در ادامه متن زیر راهنمای شما عزیزان خواهیم بود تا در کم ترین زمان اهدافتان را پیگیری کنید.

نشانی اداره ثبت شرکت در استان مرکزی

سوالات زیادی پیرامون مسئله ثبت شرکت در استان مرکزی مانند سایر استانها مطرح می شود که این گونه مسائل بنا بدلیل نبودن یک منبع و مرجع موثق و معتبر از لحاظ قانونی در این زمینه می باشد. مجتمع ثبتی ایلیا پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود.

متعاقباً کسب راهنمایی و مشاوره ی لازم راجع به فرآیند ثبت یک شرکت در استان مرکزی و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین اطلاع از هزینه ها، از نیازهای متقاضین ثبت شرکت در استان مرکزی می باشد.

ثبت شرکت ایلیا جهت کمک به شما هموطنان عزیز این امکان را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در حوزه ثبتی در استان مرکزی و توابع فراهم ساخته است و اطلاعاتی درباره ثبت انواع شرکت ها در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

برای اطلاع از نشانی ادارات ثبت شرکت های تمامی کشور به همراه تلفن آن می توانید به مقاله تخصصی آدرس اداره ثبت شرکت های تمام کشور همراه تلفن اداره ثبت مراجعه کنید.

اداره ثبت شرکت در استان مرکزی

انواع شرکت ها در اداره ثبت شرکت های مرکزی

  • تعریف شرکت سهامی عام‌: شرکت سهامی عام شرکتی بازرگانی می باشد که بخشی از سهامی سرمایه آن توسط سهامداران و مابقی آن توسط عموم مردم با اقدام به پذیره نویسی سهام انجام می گردد.
  • تعریف شرکت سهامی خاص: شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی ولو اینکه موضوع فعالیت آن امور بازرگانی نباشد، در این نوع شرکت تمامی سرمایه توسط خود موسسین فراهم شده و مسئولیت سهامداران به مبلع سهام آنها محدود می گردد.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود یکی از پرطرفدارترین شرکتهایی است که با حضور دونفر شریک که مسئولیت و تعهدشان محدود به سرمایه شان در شرکت است ، تشکیل میشود.
  • تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی، شرکتی است که با یک نام خاص برای انجام امور تجاری بین دو یا چند نفر با که پرداخت بدهی و دیون ثبت شرکت را تضمین می کنند بوجود می آید.
  • تعریف شرکت مختلط غیرسهامی: شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی ترکیبی است که از چند نفر شریک ضامن به علاوه چند نفر شریک با مسئولیت محدود تشکیل می شود و با سرمایه نقدی به ثبت می رسد.
  • تعریف شرکت مختلط سهامی: شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی ترکیبی است که از چند نفر شریک ضامن به علاوه چند نفر شریک سهامدار تشکیل می شود بدین معنی که سرمایه در آن به سهام تبدیل می شود.
  • تعریف شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت شرکا در آن به صورت نسبی ( نسبت به آورده شان ) محسوب می شود.
  • تعریف شرکت تعاونی: شرکت تعاونی، به شرکتی گفته می شود که تمام یا بیش از 50% از سرمایه آن توسط موسسین تامین شده و در تامین مابقی آن شرکتها و ارگانهای دولتی نقش خواهند دشت.
جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها استان مرکزی به لینک ثبت شرکت در مرکزی مراجعه نمایید.
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کیهان
کیهان
2 سال قبل

برای اتباع خارجی جهت ثبت شرکت چه مدارکی لازم است

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  کیهان
2 سال قبل

شرکت هایی که توسط اتباع خارجی در ایران ثبت میشه چون خود شرکت تابعیت ایرانی رو داره ، مشکلی برای ثبت ندارن و به راحتی ثبت میشن فقط اتباع باید به صورت قانونی وارد ایران شده باشن