جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان جنوبی

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان جنوبی

دانستن آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان جنوبی راهنمای تجار برای ثبت شرکت خواهد بود تا در کم ترین زمان بتوانند اقدام به ارائه پرونده خود در صورت اشکالات در انجام تغییرات و یا اصلاح امور شود. در ادامه در زمینه آدرس ادارات توضیح ارائه می دهیم هم چنین شما می توانید به مقاله آدرس اداره ثبت شرکتهای تمام کشور مراجعه کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان جنوبی

ممکن است در هنگام ثبت شرکت در استان خراسان جنوبی و یا حتی پیش از آن در رابطه با اینکه چه نوع شرکتی به ثبت برسانید و یا نحوه ثبت آن و بسیاری مسائل دیگر سوالاتی برای متقاضیان پیش آید که منبعی برای پاسخ به آنها نیابند.

در پی آن، کسب راهنمایی و مشاوره لازم راجع به فرآیند ثبت یک شرکت در استان خراسان جنوبی و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین اطلاع از هزینه ها، ضروری به نظر می رسد.

ثبت شرکت ایلیا جهت سهولت شما هموطنان عزیز این امکان را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در حوزه ثبتی در استان خراسان جنوبی و توابع و شهرستانهای آن فراهم ساخته است و اطلاعاتی درباره ثبت انواع هشتگانه شرکت های تجاری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان جنوبی

آدرس اداره ثبت شرکت های خراسان جنوبی برای انواع شرکت ها

  • تعریف شرکت سهامی عام‌ :سرمایه در این نوع شرکت به شکل سهام درمی آید و بخشی از آن توسط مردم و با واگذاری اوراق سهام به آنها تامین می شود.
  • شرکت سهامی خاص : سرمایه در این نوع شرکت به شکل سهام درمی آید اما تمام آن توسط خود موسسین ثبت شرکت تامین می شود.
  • چگکونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود : سرمایه در این نوع شرکت به شکل نقدی است و مسئولیت شرکا نیز ب میزان سهم الشرکه آنها در شرکت است.
  • روند ثبت شرکت تضامنی : شرکت تضامنی، شرکتی است که تحت نام مخصوص برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود. هر یک ازشرکا ضامن پرداخت تمام قروض شرکت است
  • فرایند ثبت شرکت مختلط غیرسهامی : شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که برای امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود.
  • و فرایند ثبت شرکت مختلط سهامی : شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می‌شود.
  • قوانین شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است.
  • نحوه تاسیس شرکت تعاونی : شرکت تعاونی، شرکتی است که تمام یا حداقل 51% سرمایه‌ی آن به وسیله‌ی اعضا در اختیار شرکت تعاونی قرارگیرد و سایر نهادهای عمومی میتوانند مابقی سرمایه شرکت تعاونی را تامین نمایند.
جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکت استان خراسان جنوبی به لینک ثبت شرکت در خراسان جنوبی مراجعه نمایید.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها