جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت آذربایجان شرقی

اداره ثبت شرکت آذربایجان شرقی

آدرس اداره ثبت شرکت آذربایجان شرقی برای اقدام به ثبت شرکت تجاری الزامی است. برای اطلاع از آدرس اداره ثبت شرکت ها در آذربایجان شرقی بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

اداره ثبت شرکت آذربایجان شرقی

شما می توانید برای اطلاع از اداره ثبت شرکت خود در استان آذربایجان شرقی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید و تمام مراحل ثبت شرکت و البته کلیه کارهای حقوقی مربوط به شرکت ها را به ما بسپارید.

کار ثبت شرکت خود را به صورت سامانه ای و پیگیری و ثبت نام کنید سپس مدارک خود را با مراجعه به اداره ثبت شرکت آذربایجان شرقی به صورت حضوری دریافت کنید.

مجتمع ثبتی ایلیا جهت سهولت شما هموطنان عزیز این امکان را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در حوزه ثبتی در استان آذربایجان شرقی و شهرستانهای آن فراهم نموده است و اطلاعاتی درباره ثبت این گونه شرکت ها را در اینجا به شما ارائه می دهد.

آدرس اداره ثبت شرکت ها آذربایجان شرقی

تبریز خیابان آزادی – خیابان ملت – جنب تاکسیرانی – ساختمان سابق – شرکت شهرک های صنعتی – طبقه سوم تلفن : 04134484142

اداره ثبت شرکت آذربایجان شرقی

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان آذربایجان شرقی

تعریف شرکت سهامی عام : شرکتی که از 3 شریک و 2 بازرس تشکیل و معمولا افراد برای حضور در مناقصه های دولتی این نوع شرکت ها را به ثبت می رسانند. سرمایه در این شرکت ها به صورت حداقلی است اما بهتر است از حداقل 100 هزار تومان بیشتر باشد زیرا برای بالا رفتن اعتبار نیاز است.

  • تعریف شرکت سهامی خاص : نوع دیگری از شرکت سهامی است که کل سرمایه توسط اعضای شرکت فراهم می شود و مسئولیت اعضا به اندازه سهام آنها در شرکت است.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که سرمایه در آن به سهام تبدیل نشده و تعهد موسسین در قبال اشخاص ثالث و دیون شرکت محدود به سهم الشرکه آنها می باشد.
  • تعریف شرکت تضامنی : شرکت تضامنی، عنوان شرکتی است که شرکا در آن مسئولیت تضامنی دارند یعنی هر یک به تنهایی مسئولیت پرداخت کل قروض و دیون شرکت را برعهده دارند. ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد.
  • تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : زمانی که دو گروه می خواهند با یکدیگر در یک مناقصه شرکت و کار یک پروژه را انجام دهند زمانی که شرکا چند نفرشان از شرکت مسئولیت محدود هستند و مابقی شریک تضامنی شرکت را مختلط غیر سهامی می گویند واژه غیر سهامی یعنی هیچ کدامشان از یک شرکت سهامی نیست
  • تعریف شرکت مختلط سهامی : این نوع شرکت مانند شرکت مختلط غیر سهامی است با این تفاوت که سرمایه در آن به شکل سهام درمی آید. ( متشکل از سهامداران + شرکای تضامنی)
  • تعریف شرکت نسبی : تعداد نفرات این شرکت مانند شرکت مسئولیت محدود است به صورت حداقلی 2 نفر و مسئولیت در شرکت نیست بر اساس سرمایه هر فرد است.
  • تعریف شرکت تعاونی : کسانی که می خواهند کار آفرینی کنند معمولا این نوع شرکت ها را به ثبت می رسانند.
  • تقریبا نصف سرمایه توسط شرکت و نیم دیگر توسط دولت و وام تامین می شود.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ابوالفضل نیکی
ابوالفضل نیکی
8 ماه قبل

با سلام
چگونه می توانم برای شرکتی که در سال 1384 در شهر تبریز( شرکت فضا طرح ایلیا) تاسیس شده است بدون مراجعه حضوری، آگهی تاسیس پیدا کنم.

شماره تماس:
9144033360
علی خدایی
علی خدایی
5 سال قبل

سلام وقت بخیر جهت ثبت موسسه داوری و حقوقی تصدیع شدم.البته قبلا موسسه حقوقی داشتم.ولی اداره ثبت شهرستان نه روزنامه داده و فقط یه برک با مهر اداره

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  علی خدایی
5 سال قبل

برای ثبت موسسه داوری حتما باید یک وکیل یا مجوز ثبت موسسه داوری داشته باشید