جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های بوشهر

آدرس اداره ثبت شرکت در استان بوشهر

برای ثبت شرکت در بوشهر باید ابتدا آدرس اداره ثبت شرکت های بوشهر را بدانید تا در این مسیر تخصصی امور حقوقی را پیش ببرید. با ما در ادامه همراه باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت در استان بوشهر

به دلیل اینکه پروسه ثبت شرکت نیاز به دانش حقوقی و آشنایی با مراحل ثبت دارد معمولاً در هنگام ثبت شرکت در استان بوشهر پرسش هایی برای متقاضیان به وجود می آید، پرسش هایی که این افراد نمی دانند پاسخ آن را در کجا باید بجویند.

پرسش هایی از قبیل روند ثبت یک شرکت در استان بوشهر و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین از هزینه ها اینها مشکلاتی است که متقاضیان ثبت شرکت در شهرستان ها اغلب با آن مواجه هستند.

بر همین اساس مجتمع ثبتی ایلیا اطلاعاتی در رابطه با انواع شرکتهای تجاری و شرایط ثبت آنها در استان بوشهر و توابع آن را در اختیار شما قرار می دهد.

آدرس اداره ثبت شرکت در استان بوشهر

انواع شخصیت های حقوقی در آدرس اداره ثبت شرکت های بوشهر

  • تعریف شرکت سهامی عام‌ :یکی از انواع شرکتهای تجاری است که سرمایه در آن به سهام تبدیل شده و مردم نیز می توانند در آن سهامدار باشند.
  • تعریف شرکت سهامی خاص : یکی از انواع شرکتهای تجاری است که سرمایه در آن به سهام تبدیل شده و مردم نمی توانند در آن سهامدار باشند و تنها خود اعضا باید سهام یا سرمایه مد نظر را تامین کنند.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود، با حضور حداقل دو نفر تشکیل شده و هر یک از شرکا فقط به میزان اورده خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.
  • تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی، شرکتی است که تحت نام مخصوص و با حضور شرکای تضامنی که پرداخت دیون شرکت را تضمین می کنند به ثبت میرسد
  • تعریف شرکت مختلط غیرسهامی : شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که به منظور انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود.
  • تعریف شرکت مختلط سهامی : شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک تضامنی تشکیل می‌شود.
  • تعریف شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود با مسئولیت نسبی شرکا تشکیل میشود.
  • تعریف شرکت تعاونی : سرمایه شرکت تعاونی بخشی توسط خود موسسین و بخشی توسط نهادهای دولتی و عمومی تامین میشود بدون آنکه خود ذی نفع باشند زیرا این شرکتها در راستای رفع نیازهای جامعه می کوشند.

در صورت تمایل به اطلاع از آدرس ادارات ثبت شرکت های تمامی کشور و تلفن تماس آن ها کافی است به مقاله لینک شده مراجعه کنید. همچنین می توانید با مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا تماس گرفته و مشاوره تخصصی حقوقی بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر سامانی
امیر سامانی
1 سال قبل

شناسه ملی اداره ثبت شرکتهای بوشهر چیست؟
ممنونم

شماره تماس:
9177141541
علی علمداری
علی علمداری
4 سال قبل

من در تنگستان هستم لطفا راهنمایی بفرمایید میخواهم شرکت ثپت نمایم رانمایی بفر مایید لطفا

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  علی علمداری
4 سال قبل

برای ثبت کردن شرکت ابتدا باید یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین ، باانواع شرکت های ثبتی آشنایی دارید ؟