جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

روش سریع ثبت برند در زاهدان

ثبت برند در زاهدان

هر اقدام تجاری که لازمه آن داشتن برندی خاص باشد باید در اداره مالکیت ثبت شوند، در صورت تمایل به ثبت برند در زاهدان و رسیدن به اهدافتان در کم ترین زمان بهتر است در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا نکات بسیار مهمی را در جهت ثبت برند برای شما متقاضیان ثبت در زاهدان بازگو کنیم.

ثبت برند در زاهدان

ثبت انواع علامت تجاری و برند از موارد مهم در پیشرفت یک حرفه به حساب می آید که برای تداوم یک کسب و کار الزامی به حساب می آید و باید برای ثبت آن مراحل لازم را سپری کرد.

با ثبت برند در زاهدان می توانید به بهترین روش خود را به دیگر افراد جامعه بشناسانید و از راه های مختلفی مثل تبلیغات قانونی باعث افزایش سرمایه خود شوید.

در این میان باید به این نکته توجه کنید که تنها ثبت یک برند مهم نمی باشد بلکه رعایت قوانین و شرایط علامت تجاری در ادارات ثبت علائم تجاری از نکات مهم در حیات یک برند به حساب می آید.

اگر شما نیز تمایل به ثبت برند در زاهدان دارید بهترین روش استفاده از راهنمایی های کارشناسان مجرب ثبتی می باشد.

کارشناسان مجتمع حقوقی ایلیا بهترین گزینه برای ثبت حرفه ای و قانونی برند شما خواهد بود. در ادامه به شرایط و مراحل ثبت برند در زاهدان می پردازیم .

شرایط ثبت برند در زاهدان

یک برند یا علامت تجاری تنها در صورت نوظهور بودن می تواند به ثبت رسد. از این رو برای ثبت آن قبل از هراقدامی باید استعلامات برند را در اداره مالکیت انجام دهید .

تمامی برند ها و علائم تجاری که دارای علائمی مانند نماد رسمی کشورها مثل جمهوری داشته باشد قابل ثبت نخواهند بود.

هر برندی که عبارات نامشروع در آن ها استفاده شده باشد نیز در اداره مالکیت به ثبت نمی رسند.

مدارک ثبت برند در زاهدان

مدارکی که برای ثبت کردن یک برند لازم می باشد عبار تست از: داشتن مجوزی برای اثبات کردن نوع فعالیت اعم از جواز کسب، جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری و اوراق شناسایی درصورتی که برند به نام شخص حقیقی ثبت شود و اوراق ثبت شرکت در صورتی که برند به نام شخص حقوقی ثبت شود که همان ثبت شرکت است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت برند و ثبت شرکت میتوانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد.

ثبت برند در زاهدان

مراحل ثبت برند در زاهدان

نحوه ثبت برند در سیستان و بلوچستان علی الخصوص زاهدان باید به صورت اصولی انجام شود. از این رو هرچه در این زمینه بدانید برای ثبت برند و علامت تجاری یاری رسان شما خواهد بود. در ادامه دو روش کارا برای ثبت برند در زاهدان را به شما عزیزان ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

ثبت برند توسط متقاضی

برای پیگیری مراحل ثبت برنددر زاهدان باید اشاره کرد که ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی انجام خواهد شد ، در چند سال اخیر با توجه به ، ورود به عرصه فناوری اطلاعات و سیاست های دولت الکترونیک، کلیه کارهای ثبت برند از طریق سامانه ثبت برند که مربوط به خود اداره مالکیت صنعتی می باشد، اقدام می گردد.

به این ترتیب که ابتدا تقاضای خود را در طی مراحل مختلف در سامانه اداره وارد می کنند و بعد از پاسخ های اداره گام ها را یک به یک طی کرده و تنها برای مدارک مالکیت برند به اداره مراجعه خواهند کرد.

زمان لازم برای ثبت کردن برند حداقل 2 ماه کاری می باشد که با احتساب زمان لازم برای طی کردن تمامی مراحل می تواند تا 4 ماه کاری نیز طول بکشد. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هرگونه اقدام نسبت به استعلام برند از سامانه استعلام برند و علامت تجاری مبادرت کنید.

لازم به ذکر است که هزینه ثبت برند و علامت تجاری بر اساس نوع محصول و طبقات آن متغیر می باشد.

ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

با مراجعه به کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا، نیازهای مشاوره ای شما کشف و در اختیار شما مراجعین محترم قرار خواهد گرفت. پس از اخذ مدارک مورد نیاز شما عزیزان مراحل ثبتی شما در کوتاهترین زمان ممکن آغاز خواهد شد.

با ثبت فرم های سامانه ای از سوی کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا ظرف مدت 45روز کاری کارشناسان نظر خود را در مورد ثبت برند شما اعلام خواهند کرد.

در صورت تایید کارشناسان تصدیق نهایی برند شما توسط کارشناس اداره مالکیت صنعتی به شما موکلین محترم ابلاغ می گردد.

شما متقاضیان محترم ثبت علامت تجاری می توانید با دپارتمان های تخصصی ثبت برند و ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نموده و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید و کلیه مراحل ثبت برند خود را به وکیل ثبت برند و علامت تجاری بسپارید.

جهت ثبت برند در زاهدان از کجا شروع کنیم؟

یک علامت تجاری می تواند در اشکال مختلف از جمله لوگو ، لوگو تایپ و علامت طراحی شده ارائه شود . طرح های ثبت شده باید توسط طراح گرافیک طراحی و به اداره ثبت ارائه گردد.

بدین جهت مجتمع ثبتی ایلیا با سال ها تخصص خود در امر ثبت برند و علامت تجاری شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد. پیشنهاد ما برای متقاضیان ثبت برند و علامت تجاری مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا و یا تماس تلفنی با کارشناسان به جهت انجام مراحل ثبت برند شما از طریق اخذ وکیل می باشد.

این نکته را بدانید که مجتمع ثبتی ایلیا از متخصص ترین مجموعه های ثبتی در کشور است که با به ثبت رساندن برند های مطرح ، جایگاه ویژه ای در بین تمامی مجموعه های حقوقی دارد و دارای 18 سال سابقه در این زمینه می باشد. پس بی تعلل با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید تا در کم ترین زمان به اهدافتان برسید.

ثبت علامت تجاری در زاهدان

ثبت برند یا آرم یا لوگو یا اسم که امروزه در سراسر جهان مورد استقبال همگان قرار گرفته است، به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای مدیریت کسب و کار به شمار می رود و در صدد تامین نیازهای متنوع فروشندگان برآمده است.

از طرف دیگر با توجه به رشد فروش و ارائه خدمات غیر حضوری ، استفاده از حوزه برندینگ بسیار پراهمیت می باشد چرا که مخاطب به دلیل عدم حضور در مجموعه مایل است تا از برندهای شناخته شده خرید نمایید. با تماس با مجتمع ثبتی ایلیا می توانید از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری برخوردار شوید

ثبت علامت تجاری در زاهدان

ثبت علامت تجاری در زاهدان

ثبت علامت می تواند یک اسم یا یک اصطلاح یا نوعی علامت و سمبل یا طرحی خاص و یا مجموعه ای از این موارد و همچنین ترکیبی از این موارد باشد، ولی هرچه که باشد باید در راستای این هدف طراحی و شکل دهی شود که کالا یا خدمات شرکت را از دیگر محصولات مشابه متمایز کند. ساخت برند هم برای مشتریان و هم برای ارائه دهندگان خدمات مزایای بسیاری دارد.

سازمانی که دارای نام تجاری است از این جهت دارای مزیت است که میتواند در کسب و کار خود سود بیشتری کسب کند اما مشتریان از این جهت مزیت کسب می کنند که در خرید محصول ریسک کمتری دارند و در خرید اطمینان بیشتری دارند و همین اعتماد روانی مشتریان باعث افزایش خرید آنها می شود و ترجیح می دهند همیشه از همان برند استفاده کنند .

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در زاهدان

پس از ثبت یک برند ممکن است به این نتیجه برسید کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید این امر نیاز به ثبت اظهارنامه ی ویژه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی دارد. بدیهی است بررسی توسط کارشناس این اداره مشمول پرداخت وجوه دولتی خواهد بود.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در زاهدان

لوگو یا آرم می تواند متشکل از انواع نوشته ها ، حروف ، اشکال مختلف باشد که باعث ایجاد تمایز بین محصولات مختلف می شود.

لوگو عبارتست از نشان، حروف ، طرح و یا نوشته ای که توسط متقاضی طراحی شده است لوگو باید مطابق با آنچه مدنظر متقاضی است به ثبت برسد و کالا و خدمات مختلف را از هم تفکیک نماید.

خدمات مالکیت صنعتی در زاهدان

معنی مالکیت صنعتی عبارت است از سلطه قانون برای رسیدگی به امور حقوقی اختصاص می یابد تا اگر پدیده ای دارای ماهیت صنعتی یا خدماتی و علائم مشخص و وابسته به امور صنعتی یا تجاری انحصاری که مورد حمایت قانون گذار قرار دارد باشد باید در اداره مالکیت به ثبت رسند.

ثبت اختراع در زاهدان

اختراع باید دارای مواردی مانند نوظهور بودن و یاری رسان در جامعه و حیطه کاری خود باشد. از این رو باید قبل از هراقدام برای ثبت اختراع تمامی نکات در زمینه ثبت آن در اداره مالکیت را بدانید.

استعلام قبل از ثبت اختراع در راه رسیدن به اهدافتان و ثبت سریع اختراع تاثیرگزار خواهد بود. با وکلای مجتمع ثبتی ایلیا در ارتباط باشید تا راهنمای صفرتا صد شما باشند.

ثبت طرح صنعتی در زاهدان

طرح صنعتی در صورت کلی به مواردی مانند شکل و ظاهر محصولات اشاره دارد که در صورت تایید مدارک در اداره مالکیت مجوز برای تولید و عرضه آن به بازار هدف مورد تقاضا اقدامات لازم صورت می گیرد و باعث ترقی و پیشرفت شخص دارنده طرح می شود. در صورت نیاز به ثبت طرح صنعتی با کارشناسان حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

حوزه های ثبت برند در سیستان و بلوچستان

  • ثبت برند در زاهدان
  • ثبت برند در ایرانشهر
  • ثبت برند در چابهار
  • ثبت برند در زابل
  • ثبت برند در خاش
  • ثبت برند در سراوان
  • ثبت برند در کنارک
  • ثبت برند در سرباز
  • ثبت برند در نیک شهر
  • ثبت برند در زابل

ثبت برند در چابهار

ثبت برند در چابهار

بندر چابهار به دلیل قرارگیری در حاشیه دریای عمان یکی از مراکز متمرکز بر روی تجارت دریایی با کشورهای اطراف است و اغلب افراد با ترانزیت کالاها در این بندر می توانند کسب سود کنند. با توجه به اینکه هیچگونه محدودیتی برای بازگانی در این بندر وجود ندارد، پیشرفت های چشمگیری را در این منطقه شاهدیم. اگر شما هم می خواهید جزو افرادی باشید که ثبت برند در چابهار را درکم ترین زمان انجام می دهد و در زمینه تجارت با نام و نشانی خاص شروع به فعالیت می کند ما در مجتمع ایلیا راهنمای شما خواهیم بود.

ثبت برند در خاش

شهر خاش در استان سیستان بلوچستان یکی از مرتفع ترین شهرستان ها و مناطق به حساب می آید وجود مراکز کشاورزی و پرداختن به صنعت تولید و صادرات پسته مرغوب در کنار آب و هوای خوب این شهرستان باعث شده تولیدکنندگان بسیاری را برای احداث کارخانه یا کارگاههای تولیدی با حداکثر سود دریافتی به سمت این شهر روانه کند.

همانطور که در زمینه کسب و کار اطلاع داردی داشتن یک برند خاص برای تمییز دادن محصولات از یکدیگر امری کارا و مهم به حساب می آید . از این رو اگر شما می خواهید ثبت برند در خاش را در کم ترین زمان انجام دهید ما در ایلیا راهنمای شما هستیم.

ثبت برند در زابل

شهرستان زابل یکی از بخش های صنعتی در زمینه لجستیک و حمل و نقل کالاهای تجاری در شرق سیستان و بلوچستان است که با سرمایه گذاری روی این بازار در خاش می توان سودآوری را چند برابر کرد. ما در زمینه ثبت برند در زابل راهنمای شما خواهیم بود و برای انجام امور تجاری شما تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانید نقشی اساسی را در زمینه تجارت داخلی و بین المللی ایفا کنید. تنها کافی است بخواهید و برای ثبت برند در زابل اقدام کنید. ما در ایلیا راهنمای شما هستیم.

کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه طراحی آرم و لوگو و ثبت آن در کشور آماده ارائه خدمات مشاوره ای هستند. دفتر ثبت برند و علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران است که امور ثبت برند و علامت تجاری همه شهرهای ایران را به انجام می رساند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها