لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

فواید ثبت شرکت در کرج چیست


به منظور آن که شرکتی در کرج تاسیس و راه اندازی گردد بایستی اصولی رعایت شود و رعایت این اصول الزامی می باشد در غیر این صورت شرکتی ایجاد نمی شود.در این خصوص ماده 195 قانون تجارت مشخص کرده است که ثبت تمامی شرکت های مزبور در این قانون الزامی می باشد و تابع کلیه مقررات قانون ثبت شرکت ها می باشد. ماده ی 2 قانون ثبت شرکت ها نیز (مصوب 1310) ،ثبت شرکت های تجاری را الزامی تلقی کرده و برای مدیران شرکتی که به ثبت نرسیده باشد،جزای نقدی معین نموده و اضافه کرده است که «...در صورت تقاضای مدعی العموم،حکم انحلال شرکت متخلف نیز صادر خواهد شد».

هر شرکت تجاری در کرج در صورتی که ثبت شده باشد معتبر می باشد و از نظر قانونی رسمیت دارد.ثبت شرکت ها در کرج  فقط برای معرفی و شناسایی نمی باشد بلکه از نظر قانون و حاکمیت اجتماع بمنظور کسب وجود قانونی است.به نحوی که قبل از ثبت اعتبار وجود مشخص قانونی را ندارد علاوه بر مراحل ذکر شده قاعده الزامی بودن ثبت شرکت ها در کرج به دولت این امکان را می دهد که تحقیقات و رسیدگی های دقیقی نسبت به مقدمات تشکیل و کیفیت ایجاد شدن شرکت انجام شود تا از تشکیل شرکت هایی که مقررات و قوانین را رعایت نکرده اند جلوگیری شود.

در دنیای امروز ثبت شرکت های تجاری در کرج یکی از روش های حضور قدرتمند در زمینه اقتصادی کشور است حتی به منظور حضور در بازارهای بین المللی شرکت ها به دلیل های بهتر می توانند در اقتصاد کشورها نقش داشته باشند و به همین منظور دولت از اشخاصی که شرکت را ثبت می نمایند حمایت بیشتری می نماید.

ثبت شرکت در کرج علاوه بر اینکه اعتبار و قدرت لازم را به اشخاص متخصص و دارای تحصیلات جامعه جهت استفاده از تخصص و دانش مربوط به خودشان را می دهد، سبب می گردد تا آن ها بتوانند به صورت مستقل و با تمرکز بیشتری در رابطه با موضوع تخصصی خودشان در جامعه فعالیت نمایند. اما جدا از اینکه بر اساس ماده ۱۹۵ قانون تجارت تمام شرکت ها و موسسات باید بصورت قانونی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسند و این موضوع یک امر ضروری می باشد ثبت شرکت بیشتر از همه محدودیت هایی که افراد مختلف مد نظر دارند برای آنها سودآوری و اعتبار دارد.

فواید ثبت شرکت در کرج چیست

1.انجام فعالیت های شرکت به صورت قانونی

در صورتی که کلیه فعالیت ها و کارهایی که می خواهیم در زمینه ی کار و تجارت انجام دهیم در قالب شرکت انجام شود حالت رسمی پیدا می نماید و دارای ارزش بیشتری می شود ،قانون بر فعالیت این شرکت ها نظارت دارد و همه فعالیت ها بایستی طبق قانون پیش بروند در این صورت افراد و شرکت ها بیشتر تمایل دارند با شما همکاری کنند .

2.تمام اعضا نسبت به فعالیت های شرکت مسئول هستند

هنگامی که شرکتی را به ثبت می رسانیم سود و زیان  و تمام فعالیت هایی که در شرکت اتفاق می افتد بر عهده ی یک شخص نیست بلکه کلیه ی اعضای شرکت مسئول آن می باشند .

3.تمام اعضا از حقوق قانونی بهره مند هستند و قانون از انها حمایت می کند

هنگامی که شراکت اعضا به صورت قانونی باشد در صورتی که مشکلی بین اعضا پیش بیاید از طریق قانون می توانند حل و فصل کنند .

4.با ثبت شرکت می توانند در مناقصات و مزایده ها شرکت کنند

افراد به صورت شخصی این اجازه را ندارند تا در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نمایند بلکه باید در قالب شرکت در این مناقصات شرکت کنند .

5.شرکت های بزرگ  و برند ها، نماینده گی خود را به شرکت ها می دهند

اگر شخصی بخواهد از یکی از شرکت های معتبر نمایندگی بگیرد و با آن شرکت کار کند ابتدا باید شرکت خود را به ثبت برساند زیرا این نمایندگی ها با شرکت ها راحت تر کار می کنند .

6.تمام اطلاعات مربوط به شرکت ها باید واضح و کامل باشد

پس از آن که شرکت خود را ثبت نمودید نبایستی هیچ گونه شک و یا شبهه ای درباره شرکت برای اشخاصی که قصد دارند با شرکت فعالیت نمایند وجود داشته باشد به موجب این امر شرکت ها وظیفه دارند کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در روزنامه های کثبیر الانتشار چاپ و منتشر نمایند.

7.هر چه قدر از تاریخ ثبت شرکت ها بگذرد به اعتبار شرکت افزوده می شود

هر چه از تاریخ ثبت شرکت ها سپری شود سبب اعتبار شرکت می گردد.

8.با ثبت شرکت ها می شود از مزایای دریافت وام و اعتبارات استفاده کرد

بعضی از امتیازات و وام ها به اشخاص داده نمی شود و فقط در قالب شرکت می شود از این تسهیلات و امتیازات برخوردار شد .

9.باثبت شرکت می توان با سایر کشور ها مبادلات تجاری داشت

برای داشتن مبادلات تجاری با کشورهای دیگر بایستی شرکت ثبت گردد و این امر تنها با ثبت شرکت ممکن و امکان پذیر می شود.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تعرفه حق الثبت شرکت در کرج

جهت ثبت شرکت در کرج باید به این نکته توجه نمایید که انجام کلیه موارد قانونی شامل هزینه هایی می باشد که متقاضیان ثبت شرکت باید در اداره ثبت شرکتها پرداخت نمایند در این مقاله به برخی از این موارد پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

وظایف مدیر عامل شرکت تعاونی

شرکت تعاونی به عهده سه رکن مهم زیر است : مجمع عمومی رکن تصمیم گیرنده، هیئت مدیره رکن اداره کننده و بازرسی رکن کنترل کننده است. هر شرکت تعاونی ، یک مدیر عامل دارد که در این مقاله به وظایف مدیر عامل خواهیم پرداخت

مرجع صالح برای تصویب کاهش سرمایه

یکی از صلاحیت های انحصاری مجمع عمومی فوق العاده هرگونه تغییر در سرمایه شرکت (افزایش یا کاهش می باشد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

کنوانسیون اروپایی حق اختراع

کنوانسیون اروپایی حق اختراع جدای از سازمان و اتحادیه ی اروپایی است و اعضای آنها با هم متفاوت است این کنوانسیون هدفهایی دارد که در این مقاله می توانید مطالعه نمایید .

سامانه ثبت شرکت دانش بنیان

اساسا شرکت دانش بنیان به شرکت دانش محوری گفته می شود که به منظور اجرای طرح های پژوهشی علمی و ارائه سرویس های مشاوره با هدف کارآفرینی تاسیس شده باشد و دانشگاه یا واحد تحقیقاتی یا اعضای هیات علمی تامین کننده مقداری از سهام آن باشند.

ثبت برند صنایع غذایی در کرج

مواد غذایی به صورت مستقیم با سلامت انسان در ارتباط می باشد به صورت الزامی و ضروری بایستی برند خود را در کرج ثبت نمایند.

ثبت برند رستوران در کرج

ثبت برند رستوران در کرج ابزاری می باشد که به شما شهرت و اعتبار می بخشد و شما را یاری می نماید تا در بین رقبا شناخته شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

دلایل ثبت برند در کرج

دلیل به ثبت رساندن برند و احتیاج شرکت ها به انجام این پروسه، شناسایی آنها در عرصه بازار و مخاطبین می باشد در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که اطلاعات مفیدی در مورد دلایل به ثبت رسیدن برند در کرج مطالعه نمایید .

تقسیم بندی حقوق مالکیت فکری

حقوق مالکیت فکری به دو شاخه تقسیم بندی می شود که در این مقاله آن را بیان می کنیم لطفا مطالعه نمایید

فرآیند ثبت بین المللی علائم تجاری

این مقاله کمک و راهنمائی متقاضیان در تسهیل امر ثبت بین المللی علائم تجارتی توسط اداره مالکیت صنعتی تهیه و تدوین گردیده لطفا مطالعه نمایید

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟