لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت صورتجلسه تغییر اعضای شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز


چگونگی ثبت صورتجلسه تغییر اعضای شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز

این سوال همواره مطرح می شود که چگونه میتوان در شرکت تغییراتی را به انجام رساند . کلیه ی شرکت ها پس از ثبت شرکت امکان دارد که دستخوش تغییراتی گردند . پاسخ سوال این است که بعد از ثبت شرکت کلیه ی تغییرات حاصله را از راه ثبت صورتجلسه میتوان به اداره ثبت شرکت و موسسات غیرتجاری در کرج و استان البرز گزارش داد.

تغییراتی که به صورت صورتجلسه تغییر شکل نداده اند از نظر قانونی دارای مشکل بوده و از درجه اعتبار و تصمیم ساقط میباشد . فارغ از اینکه این تغییرات در کدام مجمع به انجام می ر سد می بایست ابتدا درنظر داشته باشیم که هدف از آن تغییر چیست و چگونه میتوانیم به بهترین شکل صورتجلسه را تنظیم و هدف خود را به ثبت برسانیم .ثبت صورتجلسات بهترین راه برای نشان دادن تغییرات یک شرکت میباشد و حضور تمامی شرکا و یا سهامداران الزامی ست. کلیه تغییرات با تصمیم گیری مجمع عمومی فوق العاده و تنظیم صوتجلسه مجمع عمومی فوق العاده صورت میگیرد.

پس از شناسایی تکالیف و الزامات ثبت تاسیس انواع شرکت های تجارتی و بررسی مباحث مربوط به آن، جهت انجام عملیات و ادامه فعالیت های شرکت ها، تصمیم گیری ارکان آن ها، تقسیم سود و زیان و یا انحلال و خاتمه فعالیت شرکت ها، برخی از انواع اقدامات و تصمیمات شرکت ها می بایستی جهت اطلاع عموم و ذی نفعان به مراجع ثبت شرکت ها اعلام گردد. لذا در عرف ثبتی این دسته از فرایندها و تصمیمات را به عنوان ثبت تغییرات شرکتها در نظر می گیرند که در یان فصل به حقوق تحلیلی ثبت تغییرات از نطر دکترین، عرف ثبتی و یا ممیزی کارشناسان ثبت خواهیم پرداخت.

هر چند در سال اخیر با رویکرد مناسب سازمان ثبت اسناد و املاک، جهت ایجاد رویه واحد و تسهیل فرایند ثبتی از اقدامات مناسبی صورت پذیرفته، لکن با توجه به قدمت قوانین و تسری بسیاری از مباحث حقوقی و مالی در نظم کنونی جدید، عملا نوعی اقدام سلیقه ای و یا کارشناسی غیر حقوقی غیر شکلی در برخی بررسی های پرونده ها مشاهده می گردد که موجب اختلال در فعالیت های شرکت ها و یا بروز مشکلات جدید حقوقی می شود که در این فصل، ضمن طرح مشکلات و مسائل مبتلابه تا حد ممکن با شناخت و آشنایی بیشتری نسبت به حل موضوعات ثبتی شرکت ها می پردازیم.

الزامات ثبت تغییرات شرکت های تجارتی

به طور کلی تمامی اقدامات و فعالیت های حقوقی شرکت ها نیاز به ثبت نزد مرجع ثبت شرکت ها نداشته و صرفا برخی از امور شرکت ها که در قوانین تصریح گردیده است، می بایستی ثبت و بعد از آن اعلان و منتشر گردد. تغییرات شرکت ها را می توان به دو گروه عمده در قانون تجارت مبنی برالزام برای تمامی شرکت هیا تجارتی ودسته دوم الزامات برای شرکت های سهامی عام و خاص تقسیم نمود.

علاوه برقوانین تجاری، برخی از قوانین ثبتی نیز در خصوص ثبت تغییرات الزاماتی در نظر گرفته شده است که می توان به ماده هفتم قانون ثبت شرکت ها که مقرر نموده، تغییرات راجع به نمایندگان شرکت یا مدیران شعب آن باید به اداره ثبت اسناد کتبا اطلاع داده شود تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده ادعای حقی می کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت رساند. همچنین ماده 22 آیین نامه مذکور و ماده 9نظام نامه قانون تجارت که بیان نموده(در هر موقع که تصمیماتی راجع به تمدید مدت شرکت زائد برمدت قمرر یا انحلال شرکت قبل از مدت معینه یا تغییر در تعیین کیفیت تفریغ حساب با تغییر اسم شرکت یا تبدیل دیگر در اساسنامه یا تبدیل و یا خروج بعضی از شرکا ضامن از شرکت اتخاذ شود و همچنین در هر موقعی که مدیریا مدیران شرکت تغییر می یابد و یا تصمیمی نسبت به مورد معین در ماده 58 قانون تجارت اتخاذ شود مقررات این نظام نامه راجع به ثبت و انتشار باید در مورد تغییرات حاصله نیز رعایت شود) فارغ از موارد مذکور برخی از اعلامات مراجع ذی صلاح از جمله مراجع قضایی و یا ادارات تعاون براساس قانون خاص خود می بایستی به مرجع ثبتی اعلام و در نهایت ثبت و منتشر گردند.

ثبت صورتجلسه تغییر اعضای شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز از جمله تغییراتی ست که در مجتمع ثبتی ایلیا بصورت کاملا تخصصی و از طریق کارشناسان مجرب و متخصص انجام پذیر می باشد . این فرآیند در مجتمع ثبتی ایلیا در کمترین زمان و حداقل هزینه ها میسر می باشد . همین حالا با ما در ارتباط باشید.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

موارد انحلال در شرکت های تعاونی

توضیحات تکمیلی در خصوص موارد انحلال در شرکت های تعاونی با کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت و برند ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند شوید

ثبت تغییرات آدرس

ثبت تغییرات آدرس به جهت نقل مکان به جای بزرگتذر و گسترش کسب و کار ناگزیر میباشد و مانند سایر تغییرات نیازمند ثبت صورتجلسه می باشد.

موارد انحلال در شرکت های سهامی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص موارد انحلال در شرکت های سهامی با مشاورین مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید همین حالا با ما در ارتباط باشید

چگونگی درخواست تشکیل مجمع شرکت ها

چگونگی حق درخواست تشکیل مجمع شرکت ها - برای حمایت از اعضاء و برای جلوگیری از سوء استفاده­ی مدیران یا بازرسان از موقعیت خود، قانونگذار به اعضاء شرکت های تعاونی حق داده است که تشکیل مجامع عمومی را از هیأت مدیره خواستار شوند.

ثبت تغییرات تعیین اعضای هیات مدیره

ثبت تغییرات تعیین اعضای هیات مدیره با تنظیم صورتجلسه مرتبط و به جا آوردن مراتب ثبت در اداره ثبت شرکتها امکانپذیر است

راهنمای قدم به قدم ثبت تغییرات شرکت

کلیه مراحل ثبت تغییرات شرکت توسط ثبت شرکت و برند ایلیا

انواع مجامع در تغییرات شرکت ها

انواع مجامع شرکتها و مسئولیتها و نحوه تشکیل آنها - به هرگونه نشست سهامداران و مدیران شرکت سهامی به منظور تعیین وضعیت شرکت و اتخاذ تصمیم مجمع می گویند.

ثبت تغییرات انواع شرکتها فوری و سریع

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت تغییرات انواع شرکتها بصورت فوری وسریع همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.

چگونگی انحلال شرکت های تجارتی

توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی انحلال شرکت های تجارتی را از کارشناسان مجرب و متخصص ما بخواهد همین حالا با مشاورین ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

انحلال شركت

انحلال شركتبه منزله پایان عمر آن است و لازمه پایان عمر شرکت این است که دارایی جمعی از حالت مشاع بیرون آورده شود و میان آنان تقسیم گردد.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید