اگر دنبال این هستید که آیا فلان شرکت ثبت شده است ،و یا می خواهید پرینت روزنامه رسمی ثبت شرکت خود را داشته باشید ، می توانید از وب سایت روزنامه رسمی به آدرس اینترنتی www.rooznamehrasmi.ir کمک بگیرید .
در این راستا به منظور تسهیل درانتشار آگهی های قانونی و تسهیل در امور مراجعان و ارتقاء ارائه خدمات و سلامت اداری طی اقدام مشترکی بین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شرکت روزنامه رسمی کشور در کلیه مراجع ثبت شرکت ها بر اساس سامانه جامع به محض ثبت و تایید نهایی سند تنظیمی بطور خودکار محتوای این سند جهت انتشار به روزنامه رسمی ارسال و ذینفعان محترم می توانند بدون مراجعه حضوری از طریق درگاه های الکترونیکی و پرداخت اینترنتی سایر تشریفات را جهت انتشار طی نموده و نتایج را از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی و یا ارسال پیام کوتاه تلفن همراه مطلع گردند.
روزنامه رسمی کشور به عنوان رکن قانونی اطلاع رسانی حقوقی با استفاده از فناوری های نوین علاوه بر سیره سنتی و قانونی طبع و نشر قوانین در روزنامه ها و کتاب ها ،اقدام دسترسی و آگاهی یافتن از تمامی متون قانونی مصوب مراجع ذیصلاح و سایر نظامات و مقررات لازم الاجراء و رویه دادگاه ها را در سایت خود فراهم نموده است و علاقه مندان می توانند جدیدترین اطلاعات روزنامه رسمی را از طریق این سامانه پیگیری کنند.

کارفرمایان و کارآفرینان در استان البرز و کرج نیز می توانند براي اينکه فعاليت خود را قانوني کنند و نيز براي بهره مندي از همکاري يکديگر قراردادي براي ثبت شرکت تنظيم ميکنند تا مالشان مشاع شده و در مسير فعاليتشان استفاده شود و از سود حاصل اين سرمايه مشاع شده برخوردار شوند.به علاوه با ثبت شرکت ها در استان البرز از مزایای دولتی مثل وامهای شرکتی برخوردار می شوند .

جهت ثبت شرکت ، مي بايست به پايگاه اينترنتي اداره کل ثبت شرکت ها مراجعه کنيد در این قسمت فرمي پيش روي شما ظاهر مي شود که بايد مرحله به مرحله آن را تکميل کنيد و مدارک مورد نياز را در آن بارگذاري نماييد.پس از ثبت سامانه باید منتظر تایید ثبت نام الکترونیک یا تایید اسم شرکت بمانید و سپس در صورت تایید مدارک لازم شامل مدارک شناسایی موسسین و دو نسخه از مدارک ثبت شرکت را که در سامانه وجود دارد با امضا موسسین برای اداره ثبت شرکت های استان البرز ارسال نمایید و چنانچه تایید مدارک در سایت به شما ابلاغ شد باید مرحله آخر ثبت یعنی روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز را به انجام رسانید که با مراجعه به سایت روزنامه رسمی و پرداخت حق الچاپ آگهی انجام می شود .

روزنامه رسمی ثبت شرکت در استان البرز

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز کرج

یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکت ها در استان البرزچاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد. این روزنامه مربوط به قوه قضاییه می باشد و کلیه آگهی های قانونی اشخاص حقوقی در آن منتشر می شود. جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی تاسیس اداره ثبت شرکت ها لازم می باشد بدین معنی که ثبت شرکت ها در استان البرز نزد اداره ثبت شرکت ها پس از اتمام باید در روزنامه رسمی کرج آگهی شود. . حجمم این آگهی بسته به تعداد نفرات شرکا و موضوع فعالیت متفاوت می باشد . آگهی ثبت شرکت روزنامه رسمی استان البرز در حقیقت خلاصه ای از مدارک ثبتی شرکت طی یک آگهی می باشد. در روزنامه رسمی ثبت شرکت هاا در استان البرز آگهی تغییرات و انحلال شرکت و نیز سایر آگهی های ثبتی قابل رویت و چاپ می باشد . ثبت شرکت ایلیا چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند.