درخواست مشاوره رایگان

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 6 آذر 1399


ثبت شرکت در استان البرز

کارفرمایان و کارآفرینان در استان البرز برای اینکه فعالیت خود را قانونی کنند و نیز برای بهره مندی از همکاری یکدیگر قراردادی برای ثبت شرکت تنظیم میکنند تا مالشان مشاع شده و در مسیر فعالیتشان استفاده شود و از سود حاصل این سرمایه مشاع شده برخوردار شوند.به علاوه با ثبت شرکت ها در استان البرز از مزایای دولتی مثل وامهای شرکتی برخوردار می شوند.

جهت ثبت شرکت ، می بایست به پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت ها مراجعه کنید در این قسمت فرمی پیش روی شما ظاهر می شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید و مدارک مورد نیاز را در آن بارگذاری نمایید.پس از ثبت سامانه باید منتظر تایید ثبت نام الکترونیک یا تایید اسم شرکت بمانید و سپس در صورت تایید مدارک لازم شامل مدارک شناسایی موسسین و دو نسخه از مدارک ثبت شرکت را که در سامانه وجود دارد با امضا موسسین برای اداره ثبت شرکت های استان البرز ارسال نمایید و چنانچه تایید مدارک در سایت به شما ابلاغ شد باید مرحله آخر ثبت یعنی روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز را به انجام رسانید که با مراجعه به سایت روزنامه رسمی و پرداخت حق الچاپ آگهی انجام می شود.

روزنامه رسمی ثبت شرکت در استان البرز

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز

یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکت ها در استان البرزچاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد. این روزنامه مربوط به قوه قضاییه می باشد و کلیه آگهی های قانونی اشخاص حقوقی در آن منتشر می شود. جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی تاسیس اداره ثبت شرکت ها لازم می باشد بدین معنی که ثبت شرکت ها در استان البرز نزد اداره ثبت شرکت ها پس از اتمام باید در روزنامه رسمی کرج آگهی شود. . حجم این آگهی بسته به تعداد نفرات شرکا و موضوع فعالیت متفاوت می باشد . آگهی ثبت شرکت روزنامه رسمی استان البرز در حقیقت خلاصه ای از مدارک ثبتی شرکت طی یک آگهی می باشد. در روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز آگهی تغییرات و انحلال شرکت و نیز سایر آگهی های ثبتی قابل رویت و چاپ می باشد . ثبت شرکت ایلیا چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت ها در استان البرز را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید